Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт електроплит та варильних поверхонь, вбудованих та настільних, будь-яких брендів.

Відповіді фахівця на запитання

Наталія

10.02.2024

Варочна поверхня Grunhelm GPI 823 B - не вмикається одна комфорка при цьому на ній пише помилку f1. Всі інші працюють.

Вітаємо! Помилка F – зазвичай вказує на те, що недостатньо потужності, оскільки посуд неправильний або порожній. По-перше, вам потрібно дотримуватися всіх інструкцій щодо типових проблем, зазначених у характеристиках. Якщо заходи не спрацювали, можна віддати його на ремонт. Адреса майстерні вказана на нашій сторінці.

Андрій

15.11.2023

Варочна поверхня Eklectrolux - вийшли з ладу майже всі сегментні індикатори. Сама поверхня працює добре. чи можете замінити індикатори?

Вітаємо! У нас недостатньо інформації, щоб дати вам відповідь. Необхідно знати причину проблеми. Для більш детального опису того, як проявляється проблема, також потрібна повна модель. Необхідну інформацію Ви можете надіслати за номером 097-332-43-02 (Viber, Telegram). Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте за вказаним вище номером, щоб отримати детальну інформацію про ремонт та термін.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика    
ціна, грн. *

Профілактика   
ціна, грн. *

Ремонт II категорії   
ціна, грн. *

Ремонт III категорії   
ціна, грн. *

 

Вартість ремонту індукційних плит

ремонт склокерамічних плит, настільних 1...2 конфорки

0/70

70

200

300

ремонт склокерамічної плити, вбудованої на 3...4 конфорки

0/100

100

350

500

ремонт індукційних плит, настільних 1...2 конфорки

0/80

80

250

400

ремонт індукційної панелі, вбудованої на 3...4 конфорки

0/130

130

400

700

Ціни на ремонт настільних електроплит та вбудованих поверхонь (індукційних, склокерамічних):

* Ціни вказані за виконану роботу, без урахування вартості деталей, тому можуть змінюватися в залежності від складності схемотехніки.

Індукційні плити та варильні панелі вважаються найбільш високотехнологічними представниками даного виду побутової кухонної техніки. Індукційні плити цінуються через високий показник ККД, оскільки їх поверхня нагрівається миттєво. Це унікальні кухонні прилади, принцип роботи яких дуже відрізняється від будь-якої іншої побутової техніки. Саме тому, коли вони виходять з ладу, ремонт індукційних плит (м.Київ) повинні виконувати досвідчені майстри.

Варильні поверхні - це ті ж плити, але значно тонших розмірів (всього кілька см), завдяки чому їх легко та просто вбудувати в кухонні меблі. Саме ця якість дуже подобається багатьом господиням. Але, як і інші побутові пристрої вони виходять з ладу, тому ремонт варильних панелей неминучий.

Основні виробники індукційних плит, варильні поверхні:

Beko, Ardo, Baumatic, Samsung, Valore, Whirpool, Clatronic, Gorenje, Electrolux, Smeg, Pyramida, Kaiser, Zanussi, Berg, Siemens, Steba, Bosch, Ratek, Miele, Fagor, Hotpoint-Ariston, Hansa, Hilton і ін.

Чому може зламатися варильна поверхня?

Сьогодні варильні панелі, індукційні плити розвиваються дуже швидко, витісняючи при цьому традиційні газові плити. І це цілком зрозуміло, адже вони набагато зручніші та комфортніші у використанні. Попри високу якість та надійність, ремонт склокерамічних плит потрібно досить часто. Що ж сприяє виникненню несправностей? Чому потрібен ремонт індукційних варильних панелей:

 • через вплив води на елементи електричної частини пристрою та на розпечені нагрівальні деталі;
 • різноманітна механічна дія на склокерамічну панель, через яку з'являються пошкодження;
 • використання невідповідного посуду, наприклад з деформованим дном, або з дном меншого діаметру, ніж площа робочої конфорки;
 • різкий перепад напруги в електричній мережі;
 • некомпетентне підключення варильної поверхні, з порушенням технічної документації;
 • через не належний догляд;
 • порушення правил електробезпеки;
 • виробничий брак, неякісна збірка та ін.

Виконані ремонти варильних поверхонь, вибіркові описи.

Ніяка кухонна побутова техніка не може працювати вічно і не ламатись. Різні не передбачені випадки, зокрема, різкі стрибки напруги у мережі - й ремонт варильної поверхні (м. Київ) забезпечений. Поряд з усіма очевидними перевагами варильні поверхні наділені однією особливістю - складність визначення несправності. Саме тому діагностику та подальший ремонт індукційних плит краще довіряти професіоналам.

Як проявляється несправність та коли потрібен ремонт індукційних плит в Києві?

 • Не працює одна або кілька конфорок. Ймовірна причина - обрив проводів, що відповідають за з'єднання котушки з електромережею.
 • Перегорання індукційної котушки зустрічається досить рідко, але все ж таки існує дана несправність. Ремонт індукційної плити в такому випадку буде полягати в заміні котушки, яка перегоріла. Такі відновлювальні роботи є складним процесом, тому їх необхідно виконувати в сервісному центрі.
 • Варильна поверхня повністю вийшла з ладу, швидше за все з ладу вийшов термічний запобіжник або трансформатор.
 • Не включається індукційна плита, міг згоріти силовий транзистор, діодний міст або запобіжник, в будь-якому випадку доведеться виконувати ремонт індукційної плити.
 • Не регулюється нагрів на склокерамічній варильній поверхні, швидше за все несправні плати індикації та управління чи плата живлення індукційного нагрівача.
 • При включенні пристрою вибиває пробки, ймовірно з ладу вийшла силова плата, яка підлягає відновленню.
 • Шумно працюють вентилятори, швидше за все накопичилося багато бруду та пилу, тому ремонт варильної поверхні буде полягати в чищенні, змащувані чи інших роботах з вентилятором.

Чому ремонт варильної поверхні краще виконувати в сервісній майстерні?

 1. наш підхід включає первинну безкоштовну діагностику, ремонт варильних панелей (м.Київ) будь-якої складності та подальше тестування;
 2. всі відновлювальні роботи виконують досвідчені майстри, використовуючи сучасне обладнання;
 3. ми виконуємо ремонт індукційних плит всіх без винятку виробників;
 4. у нас демократичні, обґрунтовані ціни;
 5. всі деталі та запчастини, які підлягають заміні ми закуповуємо у надійних постачальників;
 6. візьмемося за найскладніший ремонт склокерамічних поверхонь, навіть якщо його відмовилися виконувати в інших майстернях;
 7. видача гарантії - це підтвердження того, що пристрій після відновлення повністю в робочому стані.

Коментарі до виконаних ремонтів індукційних плит (питання та відповіді).

Елена Луцкая

Здравствуйте сломался вертел от печи esperanza EKO006,можно у вас приобрести?

Ответ сервисного центра

<p>Вітаємо! Ми не продаємо запчастини та не є інтернет-магазином. Наша майстерня надає послуги з ремонту будь-якої побутової техніки. Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте нам за номером 097-332-33-02 або у Viber чи Telegram.</p>

Вячеслав

Доброго дня. Плитка Clatronic eki 3343 відразу вискакує помилка ЕС, тактування 12 Мгц присутнє. Злетіла прошивка? Чи можливі варіанти?
Парт намбер контроллера S1E-04C-01BA-2D-107

Ответ сервисного центра

Вітаємо! Серед можливих причин несправностей індукційної плити (помилка E) - несправність датчика температури, коротке замикання та збої в мережі. Звичайно, ви також можете витерти поверхню насухо і перевантажити її. Якщо ці дії не дають бажаних результатів, зверніться до майстерні. Орієнтовний бюджет ремонту становить 1000 грн, точніше під час ремонту та детального огляду майстром. Чи доречний ремонт в залежності від моделі вашого пристрою, в будь-якому випадку, вирішувати вам. Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся за телефоном 097-332-33-02 або у Viber чи Telegram.

Владислав

Ошибка e07
При включении в розетку одна сторона включает вентиляторы,вторая сторона работает нормально

Ответ сервисного центра

Ошибка e07 означает, что нет связи с силовым блоком, или сгорел силовые элементы, или проблемы с платой управления... Что гадать на перед, более точно выяснится в процессе ремонта индукционной печи. А зачем Вам эта информация и какой Вам от нее толк?

Иван

Здравствуйте, такая же плита Valore VHB-EIC-Br-2-2,0/2,0-CR и тоже перестала работать одна сторона.

https://tveur.kiev.ua/ne-rabotaet-pravaya-storona-v-valore-vhb-eic-br-2…

Ответ сервисного центра

Добрый день Иван, то привозите Вашу индукционную плиту в ремонт до нас, но причина может оказаться другой, по результату ремонта сообщим точнее.

Юрий

Подскажите пожалуйста, что означает ошибка ЕС. Все уже проверил: силовой мост и транзистор, все емкости (не выпаивая), все резисторы (обрыва нет), все диоды. Все ГУД, а плита выдает ошибку ЕС. Заранее благодарен.

Ответ сервисного центра

<p>Вітаємо! Припускаємо, що Код помилки E0 (помилка налаштування самої індукційної плити). Щоб розв'язувати цю проблему, спробуйте перевантажити пристрій. Якщо перевантаження не розв'яже проблему, сфотографуйте точну модель і код помилки. Надіслати інформацію можна за телефоном 097-332-33-02 (Viber або Telegram). Якщо ви бажаєте більш конструктивного спілкування, зв'яжіться з нами за вказаним вище номером.</p>

Антон

Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, в данной модели в паре вместе с индукционной плитой установлена обычная электроплита с таким же микроконтроллером Dip-16 с маркировкой "16P01s 1310NSZ01 e3" с обратной стороны, который абсолютно невозможно найти не в Даташит не в интернете в целом не на Алиэкспрес тоже. Предполагаю что после перенапряжения в 400 В пробило микроконтроллер, все остальные компоненты проверил и заменил.
Возможно Вы что то подскажите, есть ли возможность заменить микроконтроллер или найти аналог или возможно скачать с помощью программатор с рабочего микроконтроллера код и перезаписать на новый микроконтроллер, но вот как определить модель? Заранее благодарю за ответ.

Ответ сервисного центра

Найти микроконтроллер с оригинальной прошивкой Валоре от производителя нам пока не удавалось. Однако, не обязательно в вашем случае он неисправен, проверьте всю шину питания и обвязку...

Святослав

Добрый день. Сколько будет стоить замена керамической конфорки на эту модель?

Ответ сервисного центра

Описанная в ремонте модель варочной поверхности является индукционной, керамические конфорки тут не применяются. Уточните вопрос пожалуйста и в чем заключается первичная неисправность Вашей плиты?

Gerhard Huber

Hi, I have the same problem here. Do you now the value of the resitor on C-PP-5EUP board?

Ответ сервисного центра

this is the repair of the induction plate Clatronic has long been finished and given out to the customer, therefore we cannot help, there are only photos left on the site

Александр

Плитка выживает ошибку е8, в чём может быть причина?

Ответ сервисного центра

Формально это неисправности с подключения индукционных конфорок, панели управления... в общем для нас это всегда малоинформативно. А причина и ошибка устраняется в процессе ремонта индукционной плиты

Я

подскажите, досталась без инструкции, что означает кнопка "напруга" на этой модели?

Ответ сервисного центра

На данный момент такой варочной плиты нет, чтобы точно проверить. Возможно нажав на кнопку "напруга", можно регулировать клавишами "Більше" "Меньше" мощность нагрева варочных поверхностей.