Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт кліматичного комплексу з будь-якою несправністю. Безкоштовна діагностика кліматичного комплексу.

Відповіді фахівця на запитання

Людмила

08.06.2020

Добрый день. При включении Бриз 777 на увлажнение он поработает несколько минут и сам выключается. Как это можно устранить? цена ремонта?

Советом не поможем, но если привезете это климатический комплекс на ремонт к нам, то эту неисправность устраним. Цену пока спрогнозируем в пределах 1 тыс. грн, на приемке во время диагностики может точнее скажем.

Андрій

10.05.2020

Добрий день. Інколи не вмикається Breeze dr 777. Після того як вимкнути з розетки, чезез деякий час все ж вмикається. Коли кліматрицний комплекс працює, може самостійно перейти в режим обігрівача, хоча я охолоджую кімнату. Іншими словами прилад живе своїм життям. Що робити?

На нашу думку, цей кліматичний комплекс потрібно здавати в ремонт і в процесі цього всі несправності усувати. І жодна порада не усуне ці проблеми.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика   
ціна, грн. *

Профілактика  
ціна, грн. *

Ремонт II категорії  
ціна, грн. *

Ремонт III категорії  
ціна, грн. *

 

Вартість ремонту кліматичних комплексів.

Ремонт кліматичних комплексів

100

200

300

600

Ремонт кліматичних комплексів зі зволоженням

130

250

400

800

Чистка кліматичних комплексів

100

200

200

400

* Ціни вказані тільки за роботу з ремонту кліматичних комплексів та не враховують витрати на деталі, тому можуть змінюватися залежно від складності.

Сучасні кліматичні комплекси, широкий асортимент яких представлений на ринку, можна використовувати, як зволожувач або очищувач повітря, іонізатор, а також відповідати за нагрівання та охолодження повітря. Головна особливість кліматичних комплексів - їх мобільність, тому їх можна встановлювати та з легкістю переміщати з однієї кімнати в іншу. Саме тому дані пристрої такі популярні в наші дні. Всупереч простоті використання, кліматичні комплекси досить складні пристрої в технологічному плані, тому якщо вони виходять з ладу, то в першу чергу необхідно звертатися в сервіс з ремонту кліматичних комплексів, де за найбільш прийнятними цінами буде виконано обслуговування кліматичних комплексів, чистка кліматичного комплексу або ремонт, ціна на який буде залежати від того, наскільки складною виявиться несправність.

Основні виробники кліматичних комплексів:

PANASONIC, BONECO, Sharp, Philips, Leberg, AIC, ZENET, ARCTIC, Master, AIRCOMFORT, Olansi, Ballu, Symphony, NEOCLIMA, Daikin та ін.

Чому може зламатися кліматичний комплекс та коли потрібен його ремонт?

Кліматичний комплекс працює за принципом: повітря потрапляє всередину, проходить через фільтри, насичується іонами срібла та додатково очищається водою. Після цього проходить стерилізація ультрафіолетовими променями та біофотокаталізаторами повітряного потоку. Через таку складну конструкцію дані пристрої можуть ламатися і як результат, потрібний ремонт кліматичного комплексу в Києві. До несправностей та подальшого ремонту, як правило призводить:

 • механічна дія на пристрій, в тому числі падіння, удари;
 • використання не фільтрованої води, що з часом викликає утворення накипу, що виводить прилад з ладу, як результат потрібний ремонт клімат комплексу в сервісному центрі;
 • не сприятливо впливають на роботу кліматичної техніки стрибки напруги у мережі;
 • некоректно виконаний ремонт, зазвичай самостійний, призводить до ще складнішої проблеми, з якою впорається тільки досвідчений фахівець;
 • природний знос деталей через тривале використання;
 • некоректно, неправильне використання кліматичного комплексу з боку користувача;
 • виробничий брак.

Виконані ремонти кліматичних комплексів, вибіркові описи.

Запорука здоров'я сім'ї - щаслива екологічна обстановка у квартирі. Цікаво, що повітря всередині приміщення може бути значно бруднішим, аніж на вулиці. Це трапляється через те, що всередині приміщення відсутній постійний повітряний потік. Розв'язати дану проблему допомагають кліматичні комплекси. Саме тому такою популярною послугою є ремонт кліматичних комплексів для будинку.

Головною перевагою цих пристроїв є їх універсальність. Купуючи один прилад користувач має можливість виконувати одночасно кілька процесів. Мінімальні здатності приладу - очищення, зволоження й вентиляція. Опціонально до даного списку додається осушення повітря, іонізація та ароматизація. Попри високу якість і надійність, ремонт клімат комплексів потрібно досить часто і для цього є різні причини. Коли потрібно ремонт побутового кліматичного комплексу, в нашому сервісному центрі допоможуть розв'язати цю проблему на високому професійному рівні.

Як проявляється несправність та коли потрібно ремонт кліматичних комплексів (м.Київ)?

 • Прилад не включається, через потрапляння вологи прогоріла плата живлення та комутації. В такому випадку вартість ремонту кліматичного комплексу буде високою, оскільки найімовірніше доведеться відновлювати доріжки на платі, замінювати деталі.
 • Помпа для зволоження перестала качати воду, імовірно ремонт буде полягати в чищенні від накипу, котрий зібрався або ж в її заміні.
 • Не циркулює вода. Індикація загоряється, але охолодження повітря не відбувається. Щоб розібратися, як правильно виконувати ремонт кліматичного комплексу з такою несправністю потрібна попередня діагностика.
 • Пристрій пищить, але не включається. Такі «симптоми» сигналізують про помилку, можливо потрібно почистити фільтри, а можливо з ладу вийшла система контролю, тоді знадобиться складніший ремонт.
 • Дуже часто при тривалій роботі кліматичного комплексу з'являється неприємний запах від системи, коли вона працює.
 • Якщо пристрій не іонізує чи не зволожує повітря в приміщенні, потрібно його розібрати, провести діагностику та подальший терміновий ремонт кліматичного комплексу.

Оскільки дані пристрої можуть в будь-який момент вийти з ладу, то часто потрібен терміновий ремонт кліматичних комплексів. І не обов'язково одразу ж викидати пристрій, що не працює та купляти новий дорогий. В даній ситуації раціональніший вихід - звернутися за допомогою до нашого сервісного центру, де надаються якісні послуги з ремонту кліматичних комплексів.

Чому ремонт кліматичних комплексів в Україні краще виконувати в сервісній майстерні?

 1. гарантія успішно виконаного ремонту - це штат професіоналів, які працюють в нашій компанії;
 2. ми приймаємо в ремонт всі моделі кліматичних комплексів, незалежно від бренду, року випуску або складності несправності;
 3. наші майстри мають великий досвід роботи, у нас добре оснащені робочі місця, тому ми беремося за ремонт кліматичних комплексів навіть тоді, коли від них відмовилися в інших майстернях;
 4. для виконання ремонту ми використовуємо тільки оригінальні деталі, які замовляємо у добре перевірених постачальників, з якими співпрацюємо не один рік;
 5. ремонт будь-якої складності починається з проведення первинної діагностики, яку ми надаємо безкоштовно. Результати діагностики завжди узгоджуються з замовником і тільки тоді приймається рішення щодо несправності;
 6. у нас обґрунтовані, лояльні ціни, тому ремонт будь-якої складності набагато вигідніший, ніж купляти новий пристрій;
 7. на будь-який ремонт побутових кліматичних комплексів видається гарантія.

Коментарі до виконаних ремонтів кліматичних комплексів (питання та відповіді).

Владислав

Добрый день. Бриз 777, все работает кроме режима обогрева, после его включения через секунд 10 несколько раз пищит и выключается. Можно ли самому починить или надо везти в ремонт? Спасибо.

Олег

Добрый день
Отремонтировали?
У меня такая же беда

Ответ сервисного центра

Все допустимые действия пользователя описаны в юзер User Manual (руководство пользователя), или в паспорте климатического комплекса. Со свой стороны можем добавить, что такую неисправность в этом климатическом комплексе Breeze мы отремонтируем.

Любов

Гудит, но не включается.
Запах подпаленых прооводов.
Можно привезти?

Ответ сервисного центра

Запах горелого не частая поломка, но в процессе ремонта этого климатического комплекса бриз разберемся и с ней, подвозите, на приемке подробней расскажите как так произошло.

IRA Zakharchuk

Не вынимается бак с водой. Что можно сделать?

Ответ сервисного центра

Резервуар с водой в этом климатическом комплексе снимается без каких либо усилий и без применения инструмента. Если это не удается сделать самостоятельно то на расстоянии умничать не будем, но поможем снять, если привезете к нам на приемку.

Олексій

комплекс Breeze DR-777. перестав качати насос для зволожування. Розібрав, замінив насос на новий, зібрав, тепер не включається цілий комплекс. Чи можете допомогти?

Ответ сервисного центра

Звичайно допоможемо, привозьте цей кліматичний комплекс на ремонт до нас. Та візьміть з собою деталь, яку самостійно поміняли в ньому.

leleka

В климатичному комплексі MIDEA AD90-E раптово перестав включатися насос для зволожування. Все інше працює. Може, забився фільтр? Обов'язково везти до вас чи спробувати прочистити? Жодна інструкція не розповідає, як чистити.

Ответ сервисного центра

Якщо насос зовні покритий шаром вапна, то ймовірно він уже не придатний для подальшої експлуатації, його звичайно можна спробувати відновити (це вимагає його розбирання), але як правило на довго цього не вистачає і потрібно його заміна.

Руслан

Доброго дня! Бріз 777 почав пищати при роботі, а також не виключається насос (постійно в роботі навіть в режимі очікування).

Ответ сервисного центра

Несправні кола живлення цієї помпи, тому зумер сигналізує про помилку в роботі кліматичного комплексу - потрібен ремонт. У такому режимі далі експлуатувати цю клімат систему не можна!

Виктор

Не циркулирует вода. Индикация "Снежинка" загорается, но охлаждения воздуха не происходит.

Ответ сервисного центра

Похоже, что у этой климат системы две разных неисправности, нужно разбираться в процессе ремонта, советом тут не поможешь

Діма

Доброго дня. Бриз 777 сьогодні припинив робити.....пищить, але не вмикається. Які можуть бути поради?

Ответ сервисного центра

Сигналізує про помилку, почитайте інструкцію: поломки й способи усунення, може допоможе фільтри почистити і т.д. Якщо немає, то везіть цей кліматичний комплекс в ремонт.

Олександр

яка лампа ультрафіолетова стоїть? а то на моїй немає маркування, а перегоріла

Ответ сервисного центра

На жаль цей кліматичний комплекс давно виданий замовнику. Якщо не знайдете, то привозите до нас на ремонт будемо підбирати за параметрами.