Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт копіювальної техніки на виїзді, ксероксів/копірів. Обслуговування копіювально-розмножувальної техніки вдома або офісі в Києві

Ремонт, обслуживание оргтехники

Робота сучасного офісу дуже залежить від того, як добре працює оргтехніка. Якщо ж техніка несправна, то може порушитися функціональність усієї системи. Тому надважливо за короткий термін провести ремонт копіювальної техніки на виїзді, що дозволить її подальшу експлуатацію.

Наш сервісний центр у Києві багато років надає якісні послуги з післягарантійного ремонту, заправки та комплексного обслуговування копіювально-розмножувальної техніки, як у сервісному центрі, так і на виїзді. Якщо з ладу вийшов принтер, виникли проблеми зі сканером, копіювальним апаратом, потрібно заправити картридж – сміливо звертайтесь до нас. Впораємося з технікою від усіх виробників, різних марок, моделей, будь-яких типів у вас в офісі, або нашій спеціалізованій майстерні. Це потрібно у складніших ситуаціях, коли для виконання ремонту копірів, знадобиться високоточне обладнання.

Ми проводимо якісний ремонт ксероксів, лазерних принтерів, поточне обслуговування копіювальної техніки на виїзді. Також успішно виконаємо ремонт копірів. Якщо потрібно, швидко заправимо лазерний картридж (тільки місто Київ). Скориставшись послугами з обслуговування оргтехніки на виїзді, Ви зможете зробити ремонт копіювальної техніки, уникнувши проблем надалі. Ми виконаємо ремонт копірів, коли – пристрій не вмикається, не приймається або застряг папір, закінчився тонер, дефекти при друкуванні на папері та ін. При будь-якій несправності оргтехніки, включаючи факс, принтер або сканер – зробимо вдома або в офісі з гарантованою якістю.

Ціни на ремонт копіювальних апаратів на виїзді, іншої оргтехніки, обслуговування:

  Діагностика
цена, грн. *
II категорія
цена, грн. *
III категорія
цена, грн. *

Ремонт лазерних принтерів на виїзді

ремонтні роботи 70 100 140
реставрація картриджа   50 70
заправка картриджу   50 70

Ремонт копіювальних апаратів на виїзді

копіювальних апаратів формату друку А3 100 150 250
копіювальних апаратів формату друку більше ніж А3 150 250 400
реставрація картриджа   100 150
заправка картриджа тонером   70 100

Ремонт факсів на виїзді

з термопапером 50 90 130
лазерних 70 100 140

* Ціни вказані без урахування вартості комплектуючих, можуть залежати від видів робіт.

Широкий спектр послуг, який надає наш сервісний центр, включає якісний ремонт копіювальних апаратів, а також їх діагностику та профілактику. Завдяки набутому досвіду нашими співробітниками процес відновлення працездатності техніки пройде швидко та максимально якісно. Можемо працювати постійно з будь-якими організаціями. На підставі договору проводимо технічне обслуговування різної офісної техніки. Працюємо як за готівковим, так і безготівковим розрахунками.

Для заощадження часу, наші майстри приїдуть до вашого офісу та проведуть детальну діагностику копіювального апарату, після чого усунуть усі несправності, а ви зможете бути присутніми та спостерігати за роботами, що проводяться. Якщо ремонт ксероксів або іншої копіювально-розмножувальної техніки потребуватиме великих витрат часу, роботи або додаткового спеціального обладнання, то оргтехніку можна доставити до нашої майстерні, м. Київ.

Діагностика оплачується у разі неможливості здійснення робіт на виїзді:

  • відсутність спец. обладнання та необхідність проводити подальші ремонтні роботи в умовах майстерні;
  • відсутність належних умов для роботи майстра;
  • відмова замовника від послуги після приїзду майстра;
  • інші необ'єктивні причини.

За відсутності транспорту замовник має можливість доставити будь-яку апаратуру за окрему плату.