Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт зволожувача повітря, чистка, заміна фільтра. Безкоштовна діагностика зволожувача повітря.

Відповіді фахівця на запитання

Олександр

07.02.2024

Зволожувач повітря Електролюкс EHU-3515D. Після включення та перевірки всіх режимів не з'являється пара. Користуємося виключно очищеною водою. Яка може бути причина та скільки орієнтовно коштуватиме усунення недоліку? Дякую

Щиро вітаємо! Орієнтовний бюджет – 800 грн. Причини цього можуть бути різними: від проблем з генератором до контактного окислення. Якщо у вас виникли запитання, звертайтесь за телефоном 097-332-33-02 або у Viber чи Telegram.

Ирина

05.01.2023

Здравствуйте, у меня увлажнитель воздуха Neoclima, использую его достаточно часто и всегда использую обычную воду из-под крана, теперь он стал плохо работать... муж разобрал, а там слой известкового налета... что делать? сами не знаем, как почистить, возьметесь за такой ремонт?

Самому не советуем заниматься чисткой, так как это может закончится полным выходом из строя вашего устройства. Цена на подобный ремонт — от 300 грн. В дальнейшем рекомендуем использовать декальцинированную воду.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика   
ціна, грн. *

Профілактика  
ціна, грн. *

Ремонт II категорії  
ціна, грн. *

Ремонт III категорії  
ціна, грн. *

 

Вартість ремонту зволожувачів повітря: парових, ультразвукових.

Ремонт зволожувачів повітря з холодним випаровуванням

60

60

150

230

Ремонт парових зволожувачів повітря

70

70

170

270

Ремонт ультразвукових зволожувачів повітря

80

80

200

300

* Ціни вказані тільки за роботу з ремонту зволожувачів повітря, не враховують витрати на запчастини та можуть змінюватися залежно від складності.

Зволожувач повітря корисний для здоров'я, тому дуже популярний побутовий прилад. Сьогодні кожен може знайти найрізноманітніші моделі зволожувачів від різних виробників та з різною ціною. Попри їх високу якість та надійність, ремонт зволожувачів повітря потрібно досить часто. Умовно, дані прилади можна поділити на три групи: потокові (класичні) зволожувачі, що працюють за звичайною схемою, парові та ультразвукові. А оскільки всім їм властиво ламатися, то ремонт зволожувача повітря (м.Київ) дуже поширена послуга.

Як працює дана кліматична техніка?

Наприклад, парові моделі функціонують за принципом гарячого випаровування. Вони наділені п'єзоелементом, за допомогою якого нагрівається вода, а пар, який виходить, поширюється по приміщенню за допомогою вентилятора. При ультразвуковому і класичному способі нагрівання цього не відбувається. Ремонт парового зволожувача повітря потрібно не рідше, ніж будь-якого іншого. Класичні моделі працюють за допомогою вентилятора, який засмоктує повітря і проганяє його через фільтр. На виході він видає зволожений кисень, насичений корисними речовинами. Ультразвукові моделі теж функціонують за принципом видування повітря за допомогою вентилятора. При цьому через сильну вібрацію молекули води розщеплюються на більш дрібні частинки. Тільки після цього вони потрапляють в приміщення. Дані прилади відрізняються досить великим рівнем захисту і надійності, тому ремонт ультразвукового зволожувача повітря потрібно не так часто. Вони рідко виходять з ладу, але, якщо це станеться, ремонт зволожувача коштуватиме досить дорого.

Основні виробники зволожувачів повітря: 

Philips, Ballu, Electrolux, Boneco, Timberk, Beurer, Neoclima, SmartWay, Zelmer, Breeze, Orieme, Delonghi, Water House, Cooper & hunter, Vitek та ін.

Чому може зламатися зволожувач повітря?

Функцією будь-якого зволожувача є збільшення вологи в тому приміщенні, де він використовується. Дані прилади максимально важливі, особливо при надмірній сухості приміщення, а також, якщо в ньому використовується кондиціонер. Після придбання пристрій може якісно працювати досить довго, але з часом, з різних причин може знадобитися ремонт зволожувача повітря, ціна на який буде прямо залежати від складності несправності. Щобільше, рівнозначно виконується як ремонт зволожувача повітря Boneco, так і ремонт зволожувача повітря Neoclima або будь-якої іншої фірми. Розберімося, які фактори можуть призводити до даної проблеми:

 • різноманітна механічна дія, включаючи удари, падіння з висоти та ін.;
 • потрапляння води або іншої рідини в схему управління напругою;
 • використання звичайної води з-під крана, що призводить до утворення накипу, і як результат ремонт зволожувачів буде обов'язковим;
 • різкі стрибки напруги мережі;
 • спроби виконати самостійний ремонт зволожувача, не маючи досвіду та відповідних знань;
 • знос деяких компонентів, які підлягають заміні;
 • неправильна експлуатація з боку користувача, не виконання інструкцій;
 • виробничий брак і багато іншого.

Виконані ремонти зволожувачів повітря, вибіркові описи.

Щоб позбутися холоду чи спеки, пилу, вуличних шумів або автомобільних вихлопів, ми закриваємо в квартирі вікна. При цьому, щоб забезпечити в квартирі комфортні умови, необхідна підтримка певного рівня різних показників. Саме для цих цілей використовується таке кліматичне обладнання, як зволожувачі повітря. Більш того, щоб забезпечити нормальне функціонування організму людини, потрібне дотримання оптимальних кліматичних умов в приміщенні. Головним з них є вологість повітря. Як будь-якій кліматичній техніці, ремонт зволожувачів повітря Smartway або ремонт зволожувача Boneco потрібно з різних причин. Давайте розберемося по яким саме!

Як проявляється несправність та коли потрібно ремонт зволожувачів повітря (м.Київ)?

 • Відсутній пар. У даній ситуації необхідно простежити, чи мембрана розташована під водою. Якщо вона заблокована пилом, це теж може викликати проблему. Якщо несправна вона сама, то гарантовано потрібен ремонт мембрани зволожувача. На витік пари також може позначитись вихід з ладу генератора і турбіни, тоді стане неминучим терміновий ремонт зволожувачів повітря.
 • Налита в пристрій вода взагалі не витрачається. Це ознака того, що сталися порушення мембрани або ж деталі, яка призводить її в рух.
 • Немає подачі повітря, іншими словами, в робочому режимі відсутній потік повітря. Це може викликатись засміченням повітряних трубок або повітрозабірних фільтрів. Можливо, проблема в вентиляторі. Потрібна діагностика і ремонт зволожувачів.
 • З'явився неприємний запах пари. Це свідчить про те, що мембрана забруднена, всередині з'явилися грибок та пліснява. Потрібно термінова заміна фільтра у зволожувачі.
 • Проблеми в роботі електроніки - не світиться дисплей, перестали спрацьовувати датчики або таймер, немає звукового сигналу. Вартість ремонту зволожувача повітря буде залежати від того, наскільки складною виявиться несправність.
 • Відчувається важкість в повітрі, вологість в приміщенні вища, ніж зазвичай, важко дихати, повітря ніби стало «густішим». Такі «симптоми» говорять про те, що пристрій перевищив допустимий рівень зволоження. Можливо, могла не спрацювати функція по самоаналізу і вибору потрібного режиму зволоження та очищення повітря. Кращим рішенням у даній ситуації стане звернення в сервіс по ремонту зволожувачів повітря.
 • Не спрацьовує автоматичне відключення. Це є першою ознакою того, що потрібен ремонт ультразвукових зволожувачів.
 • Корпус пристрою сильно перегрівається, відчувається, що температура помітно підвищилася. З такою проблемою прилад слід вимкнути та звернутися за допомогою до фахівців, які проведуть діагностику і подальший ремонт зволожувачів в Києві.
 • У включеному стані пристрій працює з підвищеним рівнем шуму. Якщо з'являється гул, це свідчить про несправність клапанів або ще гірше, з ладу вийшов електродвигун. В обох випадках потрібно ремонт зволожувачів терміново.
 • З'явився нехарактерний запах горілого. У даній ситуації пристрій необхідно якомога швидше знеструмити та віднести до сервісного центру, де проведуть діагностику та визначать можливий ремонт зволожувача Бонек або будь-якого іншого.

Зволожувачі повітря - це максимально корисні побутові пристрої, за допомогою яких підтримується комфортний мікроклімат в приміщенні. Попри високу якість і надійність даних приладів, вони виходять з ладу, а значить буде актуальним їх ремонт. Щоб якісно його виконати, необхідно багато різних факторів. Саме тому варто звернутися до нашого сервісного центру. Для нас не має значення марка, модель або розміри зволожувача, його вартість або інші нюанси, ми виконуємо ремонт зволожувачів повітря, незалежно від всіх перерахованих вище нюансів. Адже по суті, всі вони працюють за одним принципом та наділені такими вузлами, як плати керування та живлення, плата випарювача разом з п'єзоелементом, вентилятор та ін. деталі, які здатні ламатися. Ми точно знаємо, як вчинити в тій чи іншій ситуації, тому ремонт буде виконаний на високому професійному рівні!

Чому ремонт зволожувачів повітря Україна краще виконувати в сервісній майстерні?

 1. ми візьмемося за ремонт ультразвукових зволожувачів повітря або за ремонт парових зволожувачів повітря, не залежно від виробника, марки, моделі, року випуску або складності несправності;
 2. будь-яка несправна модель проходить ретельний огляд, після чого виконується безкоштовна діагностика і тільки потім чистка зволожувача повітря від накипу або ремонт плати зволожувача повітря;
 3. після ремонту будь-якої складності пристрій тестується і якщо дефект не проявляється, клієнт інформується про готовність приладу;
 4. у нас в розпорядженні все необхідне обладнання та інструменти, ми використовуємо тільки якісні запчастини від добре перевірених постачальників;
 5. при необхідності, замовнику після ремонту нададуть консультація;
 6. висока майстерність наших фахівців підтверджується численними позитивними відгуками;
 7. вас не розчарує наша фінансова «політика»;
 8. на ремонт зволожувача повітря будь-якої складності ми видамо чесну гарантію.

Коментарі до виконаних ремонтів зволожувачів повітря (питання та відповіді).

Сергей

Добрый день! Похожая проблема и у меня. Подскажите, пожалуйста, где вы приобрели двигатель увлажнителя на замену? Все обыскал, не могу отыскать. Спасибо!

Ответ сервисного центра

На тот момент покупали через официал бонеко, возможно уже их нет в поставке, спросите сами.

Сергей

Спасибо большое и хорошего дня!

Anton Zimin

Здравствуйте. Пишу вам из России, был куплен аналогичный увлажнитель с рук, через пару месяцев столкнулись с точно такой же проблемой-не генерировался пар.
После обращения в официальный сервисный центр вердикт был таков-нет возможности заказать «блок УЗИ» на заводе производителя, что это такое и почему нельзя отремонтировать сам блок, нам отказались объяснить.
Ввиду вышесказанного, прошу Вас дать удаленную консультацию по указанной мной электронной почте, буду очень признателен и ваш труд оплачу.

Ответ сервисного центра

На тот момент у нас еще были оригинальные УЗ мембраны, потому после ремонта бока излучателя увлажнителя воздуха, он заработал полноценно. На данный момент у нас "завис" в ремонте увлажнитель бонеко такой же модели, где тоже отремонтировали плату УЗИ, но поставили мембрану с базара. Поток пара очень слабый получается при этом и заказчика так не устроило. - Сообщение с этим ответом придет Вам на почту.

Ярослав Гаврилюк

У меня такая же модель. Сейчас не работает гигрометр. Постоянно 25 % показывает

Ответ сервисного центра

Неисправны цепи датчика влажности (плата управления, ее питание, сам датчик...), нужно разбираться, приносите, сдавайте, будем ремонтировать увлажнитель с этой проблемой.

kostya

Добрый день!
сколько стоит эта мембрана и где можно купить?

Ответ сервисного центра

По таким вопросам не поможем. Запчасти ищутся под текущий ремонт увлажнителя воздуха или любого другого изделия, находящегося в нашем сервисном центре.

kostya

Добрый день!
А можно предположить что сейчас аналогичный ремонт с заменой мембраны (работа + запчасть) будет стоить 600 грн ?

Ответ сервисного центра

Здравствуйте, если нужна замена мембраны то да, но ведь это же не наша диагностика! В любом случае, все действия по ремонту увлажнителя будут с вами согласовываться.

дмитрий

здравствуйте! если есть возможность подскажите пожалуйста какого сопротивления резистор r6 на плате пьезоэлемента он у меня сгорел и маркировки не видно. буду очень Вам благодарен.

Ответ сервисного центра

Такой модели увлажнителя воздуха сейчас у нас в ремонте нету, потому не подскажем. Но точно то, что в этом случае сгорел не только резистор...

Антон

Добрый день! Нужна трубка нагрева вода для Electrolux EHU-3510D (с проводами), нигде не могу найти, может подскажете код детали или у вас ее отдельно (с доставкой) можно приобрести? Заранее спасибо!

Ответ сервисного центра

Пока, в процессе ремонта увлажнителя воздуха электролюкс этой модели, указанная вами деталь не требовала замены, потому не подскажем.

юра

Вот поэтому и рекомендуется, применение дисцилированной воды!

Николай

Нздравствуйте нужен вентилятор нагнетающий именно такой,сколько будет стоить ?ответте мне вконтакте пожалуйста петрусенко николай г Донецк,на фотографии мужик с топором в противогазе

Ответ сервисного центра

Ресурс вконтакте у нас заблокирован. Такой вентилятор для увлажнителя воздуха можете купить через алиекспресс, можно найти его там по модели в поиске.

Александр

Здравствуйте.
Такая же проблема, не нагнетается влажный воздух в NeoClima SPS-905 (SP-70W).
Не работает вентилятор. Какая сейчас стоимость ремонта?

Ответ сервисного центра

Здравствуйте Александр. Ориентируйтесь на стоимость ремонта увлажнителя воздуха в этом примере. Хотя бывает, что одинаковые неисправности, а совсем разные причины. Любые изменения бюджета и срока ремонта, будет с вами согласовываться.