Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт м'ясорубки через будь-яку причину, замовлення комплектуючих. Безкоштовна діагностика м'ясорубки.

Відповіді фахівця на запитання

ВІКТОР

25.03.2024

можна купить у вас корпус редуктора, або редуктор в зборі до мясорубки Berdsen BM -600

Вітаємо! Наша майстерня спеціалізується на ремонті техніки і не займається продажем запчастин. Приблизна вартість ремонту вашої мясорубки становить 1000 грн, але точна ціна буде визначена після детального огляду майстром. З усіх питань, будь ласка, звертайтеся за номером 097-332-33-02 або зв'язуйтеся з нами через Viber або Telegram.

Гридасова Елена Федоровнахл

04.05.2021

Здравствуйте,мясорубка Смарт ,крутила мясо попала кость и сломалась головка мясорубки куда крепяться все насадки,возможна ли замена и цена?

Мясорубки Smart, как и многие другие ремонтопригоды, но поскольку моделей у этого производителя более 20, то цену на ремонт мясорубки сможем назвать только после выяснения ее модели.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика   
ціна, грн. *

Профілактика  
ціна, грн. *

Ремонт II категорії  
ціна, грн. *

Ремонт III категорії  
ціна, грн. *

 

Вартість ремонту електричних м'ясорубок

Ремонт приводу м'ясорубки (редуктора, тубуса, шестерні)

80

80

250

450

Ремонт ланцюга живлення м'ясорубки (плати управління, кнопок)

90

90

300

500

Ремонт професійних м'ясорубок (промислових)

100

100

350

600

* Ціни вказані тільки за виконані ремонтні роботи м'ясорубок, тобто без урахування вартості запчастин, тому можуть змінюватися.

Кухонна побутова техніка, в тому числі електром'ясорубка, створена для спрощення життя сучасного користувача. Окрім того, вона вдосконалюється з кожним роком, на зміну звичайним, дуже важким та незручним м'ясорубкам, прийшли функціональні, зручні та абсолютно нескладні в управлінні електром'ясорубки, за допомогою яких максимально скорочуються витрати на виконання різноманітних операцій для приготування улюблених страв. Попри те, що фірми-виробники приділяють належну увагу високій якості та надійності даних пристроїв, проте ремонт електричних м'ясорубок (м.Київ) потрібно досить часто. На це є різні причини, включаючи часте використання, механізми та електричні деталі електром'ясорубки рано чи пізно виходять з ладу, тому без ремонту ніяк не обійтися. Саме тоді актуально звернутися в сервіс з ремонту м'ясорубок, де працюють майстри своєї справи, готові завжди допомогти.

Основні виробники електром'ясорубок:

Braun, Philips, Tefal, Moulinex, Redmond, Bosch, Delonghi, Zelmer, Kenwood, Gorenje, Krups, Vinis, Panasonic, National, Digital, Scarlett, Steba, Polaris, Dex, Liberty, Magio, Clatronic та ін.

Чому може зламатися електром'ясорубка?

Уже давно минули ті часи, коли для приготування фаршу на котлети, необхідно було прикручувати м'ясорубку до столу чи табуретки. Тоді потрібен був тільки ремонт шнека м'ясорубки, точніше його заміна. Тепер все значно простіше, оскільки на зміну механічній м'ясорубці прийшла електром'ясорубка, тому включаєте на ній кнопочку й упродовж 1 хвилини повна миска якісного фаршу готова. Це значно економить час та сили, проте ремонт електричної м'ясорубки значно складніший. До основних причин виходу з ладу м'ясорубок можна віднести:

 • людський фактор, а саме неправильна експлуатація електром'ясорубки;
 • засмічення, потрапляння всередину рідини або різних сторонніх предметів (наприклад вилки, ножа і т.д.);
 • перепади напруги в електромережі часто призводять до несправності, а відповідно до ремонту;
 • вихід з ладу основних компонентів двигуна, редуктора або шестерні через надмірну експлуатацію пристрою, як результат потрібна заміна або ремонт двигуна м'ясорубки на компонентному рівні, ремонт редуктора м'ясорубки або заміна шестерні в м'ясорубці;
 • різні механічні дії - падіння, удари, сильні натискання;
 • тривале використання м'ясорубки при максимальному навантаженні викликає перегрів мотора та вихід його з ладу, тоді гарантовано знадобиться ремонт м'ясорубок, ціна на який буде високою;
 • знос ножа м'ясорубки, який ремонту не підлягає, тому його потрібно замінити;
 • використання м'ясорубки не за призначенням, наприклад для подрібнення овочів і фруктів, сік та м'якуш яких потрапляє в мотор, що може призвести до замикання та виходу його з ладу;
 • виробничий брак і ін.

Виконані ремонти м'ясорубок, вибіркові описи.

Сьогодні на полицях магазинів представлений широкий асортимент електром'ясорубок, різноманітних конфігурацій, зі стильним, сучасним дизайном, різноманітним функціоналом, комплектацією та ціною. До складу даних пристроїв входить електродвигун, редуктор та шнек з ножами. Як правило, електром'ясорубки, не залежно від виробника, функціонують на базі електромеханічного управління. Одні моделі наділені декількома режимами роботи, інші, реверсивним рухом вала двигуна, а треті - і тим і іншим. Попри простоту використання, м'ясорубки з різних причин досить часто виходять з ладу, тому така послуга, як ремонт електричних м'ясорубок дуже популярна послуга.

Як проявляється несправність та коли потрібен ремонт м'ясорубок (м.Київ)?

 • Електром'ясорубка працює з меншою потужністю, причина може критися у зносі шківів, щіток двигуна, підшипників ковзання. З такою несправністю ремонт м'ясорубки в Києві буде полягати в заміні деталей.
 • М'ясорубка не запускається з першого разу, можливо з ладу вийшов запобіжник теплового випромінювання, міг перегоріти опір, або проблема в запуску двигуна. Чи потрібен ремонт електродвигуна м'ясорубки покаже діагностика.
 • Пристрій не вмикається, ймовірно стався обрив у ланцюгу живлення. В ході виконаної діагностики буде визначено перебитий кабель живлення, несправна кнопка включення, чи виявиться несправність пускового конденсатора електромотора.
 • Електром'ясорубка не перемикає швидкість автоматично, швидше за все ремонт буде полягати в заміні перемикача.
 • Гарантовано не обійтися без ремонту, якщо електром'ясорубка працює, але шнек при цьому не крутиться або ж крутиться тільки без навантаження. Причиною може стати перевантаження приладу та механічного приводу. Багато фірм передбачають захист від перевантаження, в разі, якщо на шнек потрапить щось тверде (кістка чи інший сторонній предмет). Зазвичай, в такому випадку виходить з ладу спеціальна пластикова муфта, що підлягає заміні, електродвигун та шестерні редуктора при цьому залишаються не пошкодженими, тому ремонт мотора м'ясорубки не потрібен.
 • Під час роботи чути сторонній нехарактерний звук чи скрип. В такому випадку потрібно розібрати електром'ясорубку та перевірити на справність шестерні редуктора. Іноді, щоб виконати ремонт електром'ясорубки достатньо почистити шестерні та нанести нове мастило. Найчастіше, проблема в зношуванні шестерень.
 • Електром'ясорубка працює, але не перемелює м'ясо, при включенні чути незвичний звук та стукіт. Швидше за все потрібно замінити шестерні редуктора.

Сучасні електром'ясорубки відрізняються один від одного за своїм призначенням, принципом роботи та розміром. Людина, яка не розбирається в будові даної кухонної техніки не здатна виконати якісний, результативний ремонт, не зашкодивши при цьому ще більше. Саме тому краще звернутися за кваліфікованою допомогою до фахівців нашого сервісного центру.

Чому ремонт електром'ясорубок краще виконувати у сервісній майстерні?

 1. майстри нашого сервісного центру володіють великим досвідом роботи, тому докладуть максимум зусиль, щоб після ремонту м'ясорубки в Києві ваша техніка радувала тривалою та якісною роботою;
 2. приносьте несправну електром'ясорубку до нашого сервісного центру і ми абсолютно безплатно визначимо причину, через яку вона вийшла з ладу;
 3. співробітники сервісного центру йдуть назустріч замовникам, тому при необхідності виконають терміновий ремонт м'ясорубок;
 4. ми підберемо необхідні для ремонту деталі та замінимо їх, оскільки співпрацюємо з перевіреними постачальниками;
 5. у нас прийнятні, повністю обґрунтовані ціни на будь-який ремонт електричної м'ясорубки;
 6. ми гарантуємо якість виконаного ремонту та замінених деталей, надаючи чесну гарантію.

Коментарі до виконаних ремонтів м'ясорубок (питання та відповіді).

Евгений

Доброго дня можно ли у вас заказать шестерни на мясорубку bosch

Ответ сервисного центра

Щиро вітаємо! Наш сервіс не є інтернет-магазином, де можна купити комплектуючі. Майстерня надає послуги з ремонту побутової техніки. Ви можете описати свою проблему, і ми зорієнтуємо вас щодо вартості ремонту та строків. Якщо у вас виникли запитання, ви можете зв’язатися з нами за телефоном 097-332-33-02 або Viber, Telegram.

Андрей

Подскажите, у вас можна приобрести малую шестерню с этой фотографии (которая соприкасается с валом двигателя)?

Ответ сервисного центра

Заказываем запчасти только под свои ремонты мясорубок и другой техники. К сожалению отделено деталями не торгуем.

Олександрович

После замены предохранителя мясорубка Зельмер 986 работает только на реверс. Необходим ремонт платы. Сколько стоит.

Ответ сервисного центра

Необходим ремонт мясорубки, т.к. совместными ремонтами мы не занимаемся и на чужую диагностику не ориентируемся. Примерная стоимость 300...350 гривен. Раз уже ее разобрали, то приносите так.

Серж

такая же фигня у меня, но сначала немного жена почувствовала запах гари

Ответ сервисного центра

Привозите мясорубку, отремонтируем и вам. Будем надеяться, что двигатель при такой перегрузке остался целым.

Алик

Можно ли исключить схему и соединить без нее??

Ответ сервисного центра

Цепи регулировки частоты вращения двигателя. Можно перекоммутировать двигатель на прямую, при этом будут максимальные обороты.