Не включається настільна індукційна плита Clatronic EKI 3569, ремонт настільних електроплит.

Замовлення №: 
90255
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Настільна індукційна електроплита Клатронік EKI 3569 наділена склокерамічною поверхнею, стійкою до подряпин. Дана модель з електронним управлінням, блокуванням панелі управління та потужністю 2 кВт. Електроплита з однією конфоркою та індикатором залишкового тепла, у неї 10 температурних режимів приготування (60 °C - 240 °C), а також 10 рівнів потужності.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовнику потрібно терміновий ремонт настільних електроплит, оскільки пристрій використовується для щоденного приготування їжі. Він не знає, що стало причиною виходу з ладу цієї настільної індукційної електроплити.  Також нас повідомили, що зламалася вона вперше, до цього ніяких проблем в роботі не було.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Щоб виконати ремонт настільних електроплит необхідно точно встановити першопричину проблеми. Для цього пристрій розібрали та провели діагностику. У даній моделі використовується блок живлення FY20-M04, плата FYM20-55, при цьому з ладу вийшла основна плата, згорів силовий транзистор FGA25N120, діодний міст D20 XB 80 і запобіжник, тому потрібно їх заміна. На світлині №3 добре видно пошкоджені доріжки на платі. Вентилятор дуже сильно запилений.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Щоб виконати ремонт настільних індукційних електроплит потрібно спеціальне обладнання, оскільки довелося відновлювати мережеві та силові ланцюги. Замінено силовий транзистор, діодний міст та запобіжник 15а 250в (світлина №4). Також зробили загальну чистку електроплити, в тому числі вентилятора. Вона включилася і працює добре. На цей ремонт клієнту видали гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт + деталі, які поміняли обійшовся замовнику в 360 грн.

✓ Причини несправності: 

Причиною виходу з ладу цієї настільної індукційної електроплити могла стати неправильна експлуатація. Дуже часто до ремонту призводить коротке замикання, викликане потраплянням рідини всередину корпусу електроплити.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Для того, щоб електроплита працювала довго та якісно без ремонту, користувачеві рекомендовано добре ознайомитися з інструкцією по техніці безпеки, не допускати надалі потрапляння рідини, частинок їжі та пилу всередину корпусу плити.

ремонт настільної електроплити Clatronic EKI 3569
ремонт настільної електроплити Clatronic EKI 3569
ремонт настільної електроплити Clatronic EKI 3569
ремонт настільної електроплити Clatronic EKI 3569

Коментувати