Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт сушарки для овочів і фруктів з будь-якою несправністю. Безкоштовна діагностика сушарки.

Відповіді фахівця на запитання

Ігор

22.04.2024

Доброго дня. PROFITM ЕСП-01 при роботі кнопка ввімкнення починає мирихтіти і вимикається пристрій, а потім знову вмикається. Підкажіть який вид несправності може бути і скільки орієнтовно буде коштувати ремонт ?

Вітаємо! Існує безліч можливих причин, від поломки двигуна до проблем з електронікою та іншими. Щоб надати вам відповідь, нам потрібна більш детальна інформація. Будь ласка, опишіть, як саме проявилась несправність і чи було щось перед цим. Ми ретельно розглянемо ваш опис та модель приладу, і зможемо надати більш конструктивну відповідь щодо вартості. Будь ласка, надсилайте інформацію за номером 097-332-33-02 (Viber або Telegram).

Гліб

25.09.2023

На сушилці vinis vfd 410 прогоріла спіраль на тені. Можна із цим щось зробити?

Доброго дня! Спіральне кільце можна замінити. Виходячи з моделі сушарки, ми вважаємо цей ремонт недоцільним. При такому типі несправності краще придбати подібну нову і користуватися нею із задоволенням.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика   
ціна, грн. *

Профілактика  
ціна, грн. *

Ремонт II категорії  
ціна, грн. *

Ремонт III категорії  
ціна, грн. *

 

Вартість ремонту сушарок для овочів та фруктів

Ремонт сушок для фруктів з механічним управлінням

50

50

150

250

Ремонт сушок для овочів з електронним управлінням

60

60

170

280

Ремонт професійних сушарок (дегідраторів)

100

100

200

400

* Ціни вказані за роботу по ремонту сушарок для овочів та фруктів без урахування вартості деталей, тому ціни можуть змінюватися залежно від складності.

На багатьох сучасних кухнях особливе місце зайняли такі пристрої, як сушарки для овочів і фруктів, за допомогою яких можна заготовити багато корисних для здоров'я продуктів. Завдяки цим пристроям в овочах та фруктах зберігаються всі вітаміни. Раніше продукти сушили на відкритому повітрі, зараз уже все набагато простіше. За допомогою гарячого повітря з продуктів швидко віиходить волога, тому не потрібно сушити фрукти або овочі тривалий час. У спеціальних лотках, якими наділені сушки, можна сушити найрізноманітніші ягоди, нарізані частинками овочі й фрукти. Не дивлячись на зручну та просту конструкцію, дані пристрої все одно можуть виходити з ладу, тому така послуга, як ремонт електросушарки для овочів і фруктів є дуже популярною. Як показує практика в більшості випадків відремонтувати сушарку для фруктів можна, для цього всього лише необхідно звернутися до сервісного центру.

Принцип роботи цієї кухонної побутової техніки максимально простий. Вона здатна повністю забрати вологу з безлічі продуктів. Оброблені таким способом продукти, не втрачають свої корисні властивості, щобільше, вони придатні для тривалого зберігання. Висушені яблука, груші, сливи, банани або полуниця стануть чудовою альтернативою чипсів або цукерок, які не дуже корисні для дітей. Щоб не знадобився ремонт сушки (м.Київ) її необхідно правильно експлуатувати, при цьому, навіть якщо ремонт неминучий, не варто панікувати, адже його виконають фахівці, які знайдуть причину несправності й успішно її усунуть.

Основні виробники сушок для овочів:

Maxwell, Saturn, Ezidri, First, Magio, Maestro, Vinis, Zelmer, Sencor, Astor, Binatone, Gorenje, Orion, Bomann, Scarlett, Elenberg, Mirta, Delfa, Liberton, Rotex, Ergo, Shivaki, Mystery, Supra, Ravanson, Clatronic та ін.

Чому може зламатися сушка для овочів та фруктів і коли потрібен її ремонт?

Коли на кухні є техніка для сушіння овочів і фруктів, то з'являється можливість заготувати улюблені ягоди, гриби чи прянощі, а згодом готувати різні страви, включаючи смачні компоти, киселі й т.д. Засмучує той факт, що з часом потрібно ремонт сушарок для фруктів, які, як правило ламаються у невідповідний момент. Чому ж виникають проблеми й що призводить до того, що ремонт сушки для фруктів і овочів стане неминучим:

 • перепади напруги мережі гарантовано сприяють тому, що знадобиться ремонт сушарок для овочів і фруктів терміново;

 • погано впливають на роботу пристрою різні механічні пошкодження, включаючи падіння, удари, сильні поштовхи, що характерно, ремонт електросушарок не завжди може виявитися рентабельним;

 • неправильна експлуатація користувачем даної кухонної техніки, невиконання інструкції з використання (наприклад, перевантаження продуктами), також призводить до того, що необхідний ремонт сушарки для овочів в сервісному центрі;

 • залитий пристрій водою або іншою рідиною працювати не буде;

 • ремонт сушок для овочів і фруктів гарантовано не буде потрібно, якщо своєчасно виконувати їх технічне обслуговування;

 • спроби самостійного ремонту, що призводить до ще складніших проблем;

 • природний знос деяких деталей;

 • виробничий брак і ін.

Виконані ремонти сушарок для овочів та фруктів, вибіркові описи.

Замовлення №:
70994

Не включається сушарка для овочів та фруктів Vinis VFD-360C.

Дата закінчення ремонту:

Сучасні сушарки складаються, зазвичай, з таких складових, як двигун, ТЕН, вентилятор, термостат, піддони та кришка, інші додаткові елементи. Якщо будь-яка з перерахованих деталей виходить з ладу, то ремонт сушарок в Києві стане обов'язковим. До того, щоб ремонт сушарок для овочів і фруктів було виконано результативно, краще звернутися до сервісного центру.

Дані пристрої - це дуже корисна кухонна техніка, оскільки головною та важливою їх відмінністю від духовок є те, що після сушіння продукти зберігають всі свої корисні речовини. Саме тому, максимально важливо, щоб в разі несправності ремонт сушки був виконаний грамотно, професійно та при цьому оперативно.

Як проявляється несправність і коли потрібно ремонт електросушарок (м.Київ)?

 • Якщо пристрій не включається, причин може бути кілька: можливо пошкоджений шнур живлення, перевантажили, дефект кнопки вмикання/вимикання, з ладу міг вийти біметалевий термостат (регулятор температури), відбутися перегрів нагрівального елементу (ТЕНа), дефект двигуна й ін. У будь-якому випадку потрібно терміновий ремонт сушки.
 • Сушарка для овочів та фруктів не гріє, іншими словами не подається гаряче повітря. Така несправність може бути пов'язана з тим, що перегорів термозапобіжник, у двигуна дуже слабкі обороти, несправний спіральний нагрівач. Перш ніж виконати ремонт сушарок, потрібно діагностика, можливо знадобиться ремонт Тена сушарки.
 • Не крутиться мотор приладу, можливо, заклинило двигун, проблема виникла в блоці нагрівання. В такому випадку ціна ремонту сушарки фруктів буде залежати від складності несправності.
 • У сушарці з конвективною системою сушки гарячим повітрям не крутиться вентилятор, швидше за все ремонт побутових сушарок полягатиме у відновленні роботи двигуна.
 • Сушка для продуктів включається, при цьому потік повітря не нагрітий. Ремонт сушарок для овочів буде полягати у відновленні ланцюгів живлення нагрівального елементу, який створює потік гарячого повітря. 

Хоч конструкція даних приладів проста та ремонт сушки Vinis, Liberton, Rotex або будь-якої іншої, все ж варто довірити фахівцям, що працюють в нашому сервісному центрі. Ремонт електросушарки для фруктів вимагає великого досвіду та професійності, це є основним критерієм, і абсолютно не має значення виробник пристрою, модель, її функціональність або ціна. Крім того, щоб ремонт сушарки для фруктів виявився результативним, потрібно спеціальне оснащення, яка є в нашій майстерні. Саме тому, якщо ремонт сушарки овочів неминучий, він повинен бути виконаний досвідченим майстром. 

Чому ремонт сушок для овочів краще виконувати в сервісній майстерні?

 1. ми виконуємо ремонт сушарок для овочів та фруктів будь-яких моделей, незалежно від збірки, складності несправності, не залежно європейська чи китайська модель;
 2. фахівці, що працюють в нашому сервісному центрі підійдуть до справи відповідально та грамотно, усунуть всі неполадки за короткий проміжок часу;
 3. ми візьмемося за найскладніші ремонти, навіть якщо від них відмовились інші майстерні;
 4. використовуємо оригінальні деталі, що збільшить термін роботи відремонтованої сушки;
 5. перед ремонтом електросушарки, проведемо безкоштовну діагностику;
 6. після діагностики узгодимо з замовником вартість та термін виконання ремонту сушок для овочів;
 7. у нас обґрунтовані ціни на ремонт, тому його виконання набагато вигідніше, ніж купити нову сушку для овочів і фруктів;
 8. видамо гарантію на ремонт будь-якої складності.

Коментарі до виконаних ремонтів сушарок для овочів та фруктів (питання та відповіді).

Михаил

Здравствуйте! Сегодня при разборке такой же моей сушилки (VINIS-550), которая перестала включаться, я снял защитные (диэлектрические) колпачки из троих скруток проводов. Пока искал чем сфоткать эти скрутки, чтобы не забыть при последующей сборке, оказалось что провода разошлись! Теперь я боюсь что могу неправильно их собрать при сборке. Можете мне написать какого цвета провода здесь должны соединяться один с другим или скинуть мне на личку схему цепи этой сушилки? Буду Вам очень благодарен. С уважением, МИхаил. P.S. Напишите еше мне, пожалуйста, должен ли прозвонкой прозваниваться термопредохранитель 130*250В 10А? Мой непрозванивается. Может это и есть причина поломки сушилки? Спасибо!

Ответ сервисного центра

Мы выполняли этот ремонт сушки для фруктов более 7 лет назад, потому уже не сможем дать полезные советы. Термопредохранитель работает так, как и обычный плавкий предохранитель, отличия лишь в параметре срабатывания.

Анатолий

Добрый день господа! Могу ли я узнать технические характеристики электродвигателя?
Блок управления ненадежен, быстро выходит из строя, нужно подключить двигатель к сети 220 вольт... Спасибо

Ответ сервисного центра

Здравствуйте Анатолий, нам предпочтительней "панове". Технической документацией на изделия Zelmer не обладаем. Блок управления можно отремонтировать и при правильном ремонте, и последующей эксплуатации он стабильно работает.

Пан Анатоль

Вельмишановні панове! Як же це ви без технічної документації можете "правильно" відремонтувати? Щось тут від лукавого! Ще: я жив на вулиці Чоколовській [зараз Донецька]коли замість Чоколовського бульвару було поле де корови паслись, де замість площі Космонавтів було озеро Синька [ 8 метрів до затонувшої німецької техніки ]... I dare say...

Ответ сервисного центра

Спасибі за корисну інформацію, всього найкращого!

Gremlin1024

Это конечно интересно, но как просто снять крышку? Вон та хреновина легко снимается: выкрутил два болтика и всё. А вот ту большую белую хрен поймёшь, как снять. То ли просто вверх тянуть, то ли по кругу выкручивать. Никто не может подсказать, а то инфы нигде не найду.

Ответ сервисного центра

Снимите резиновые ножки на днище сушки, там будут шурупы. Если Вам даже сложно самостоятельно раскрутить, как же вы ее отремонтируете то?!