Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт автомобільних підсилювачів звуку будь-яких марок авто. Безкоштовна діагностика автопідсилювача.

Відповіді фахівця на запитання

Анатолій

25.09.2023

Чи можливий ремонт автомобільного підсилювача BOSE® 25790123 Сadillac SRX 2005-2007 ?
F-amplifier

Доброго дня! Ремонт можливий, але потрібно уточнювати багато деталей. По-перше, чи можна підключити підсилювач в нашій майстерні, як він працює, з головним блоком чи ні. Щоб отримати відповідь, нам потрібна фотографія, на якій видно, як підсилювач підключається. Фото можна надсилати за номером 097-332-33-02 ( Viber, Telegram)

Доброго дня! Послуги по ремонту автопідсилювачів надаємо. Для точнішої відповіді щодо ремонту, можливості підключення та орієнтовній вартості, нам потрібно фото автопідсилювача з його точною моделлю. Дану інформацію Ви можете відправити за контактним номером телефону 097-332-33-02 (вайбер, телеграм).

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика    
ціна, грн. *

Профілактика   
ціна, грн. *

Ремонт II категорії   
ціна, грн. *

Ремонт III категорії   
ціна, грн. *

 

Ціни на ремонт автомобільних підсилювачів

 

Автопідсилювачів, 2-канальних

0/150

150

300

600

Автопідсилювачів, 4-канальних

0/200

200

400

800

Автомобільних штатних підсилювачів

0/250

250

500

1000

* Ціни за роботу вказані без урахування вартості деталей та можуть змінюватися в залежності від складності ремонту, та витраченого часу.

Автомобільні підсилювачі є практично в кожному автомобілі. Це пристрої, за допомогою яких значно  покращується не тільки звучання улюблених музичних композицій, але і їх гучність. Без використання даної техніки з колонок в автомобілі чутно сторонній шум, деренчання та скрипи. Саме за допомогою автопідсилювачів мінімізуються вищевказані спотворення, в результаті водій має можливість насолодитися кришталево чистою та гучною музикою. На превеликий жаль, дане устаткування може поламатися, тому ремонт автопідсилювачів в Києві виконується досить часто.

Основні виробники автопідсилювачів:

Alpine, Audison, Hyundai, SoundStream, JBL, Calcell, Steg, ICON, Blaupunkt, DLS, Autofun, Mac Audio, Kicx, Supra, TEAC, Sony, SANSUI, soundMAX, Vibe, Zapco, Magnat, Macron, LG, Kenwood, Clarion та ін.

Чому може зламатися автопідсилювач?

Ситуація, коли під час подорожі абсолютно несподівано обривається улюблена музика, або з колонок доноситься нестерпний тріск, напевно знайома багатьом автолюбителям. Такі «симптоми» свідчать про те, що автопідсилювач вийшов з ладу. Схожа проблема є досить поширеною, відповідно, ремонт автомобільних підсилювачів, ціна на який буде залежати від складності несправності, це популярна послуга. Що ж могло спровокувати цю проблему:

 • різкий перепад напруги, що призводить до проблем з живленням;
 • порушення правил щодо експлуатації приладу;
 • нерегулярне обслуговування автопідсилювача;
 • механічні пошкодження (сильні вібрації, удари);
 • потрапляння всередину корпусу різних сторонніх предметів, вологи та пилу;
 • неправильна, некоректна установка пристрою;
 • заводський дефект, неякісна пайка і т.д.

Виконані ремонти автопідсилювачів, вибіркові описи.

Сучасні автопідсилювачі звуку є найважливішими компонентами акустичної системи. З їх допомогою можна розширити функціональні можливості автомагнітоли, яка використовується власником транспортного засобу, забезпечуючи при цьому неперевершену чіткість та максимальну насиченість звуків. Вартість даних пристроїв висока, тому, коли вони виходять з ладу, то ремонт автопідсилювачів повинні здійснювати фахівці. Мало того, кращим рішенням у цій ситуації стане не придбання нового приладу, а звернення в сервісний центр.

Як проявляється несправність і коли потрібно ремонт автопідсилювачів (м.Київ)?

 • Автопідсилювач не включається, не реагує на сигнали - така несправність може бути пов'язана з виходом з ладу блоку живлення (перегорів).
 • Немає звуку на усіх або деяких каналах в салоні автомобіля, імовірно несправність в модулі живлення та модулі попереднього ПНЧ, в попередньому каскаді посилення та ін. Така несправність може бути пов'язана з виробничим браком.
 • Світиться індикатор Protect (зелена лампочка), проблема могла виникнути в ланцюгах живлення вихідних підсилювачів.
 • При включенні автопідсилювач "йде в захист", швидше за все несправність в модулі живлення.
 • Автопідсилювачі відмовляється функціонувати через неправильне підключення або слабкі контакти.
 • Вихід з ладу крайового підсилювача потужності також свідчить про те, що знадобиться ремонт автомобільного підсилювача звуку.
 • Автопідсилювач включається, але не чути звук, можливо проблема в друкованій платі, на якій погано пропаяли транзистори, відбулася деградація пайки та сильне нагрівання місця пайки. Таке трапляється через перегрів та постійні вібрації, адже прилад встановлений в автомобілі, як результат пайка руйнується та порушується контакт.

Сучасні автопідсилювачі з кожним роком вдосконалюються, для їх створення використовується мікроелектроніка, яка вимагає особливої точності, знань та уважності. Це дуже складні технологічні пристрої й коли вони дають збій в роботі, то ремонт автопідсилювача в Києві краще довірити фахівцям.

Чому ремонт авто підсилювачів краще виконувати в сервісній майстерні?

 1. у нас в наявності все необхідне вимірювальне обладнання, тому ми швидко перевіримо стан пристрою та визначимо в якому напрямку має виконуватися ремонт авто підсилювача;
 2. приймаємо в ремонт пристрою всіх виробників, моделей, не залежно від року випуску або складності несправності;
 3. в нашій команді працюють професіонали з великим досвідом роботи, які правильно виконають відновлювальні роботи, дотримуючись при цьому всіх вимог до електронних елементів;
 4. ми візьмемося за найскладніші, здавалося б безнадійні випадки, та подаруємо приладу нове "життя", навіть якщо від нього відмовилися в інших майстернях;
 5. не залежно від складності несправності, для ремонту автомобільного підсилювача звуку у нас використовується сучасне паяльне обладнання (паяльні станції з нижнім підігрівом);
 6. за необхідності замінимо оригінальні деталі, за якість яких несемо відповідальність;
 7. у нас лояльні, обґрунтовані ціни;
 8. видаємо гарантію на ремонт автопідсилювачів (м.Київ), що є запорукою якісно виконаної роботи.

Коментарі до виконаних ремонтів автопідсилювачів (питання та відповіді).

Andrzej

Witam, jest potrzebuje wartości opornika r535 r536 r537 r538. One są obok dużego opornika zielonego

Ответ сервисного центра

Dzień dobry. Wartość nominalna rezystorów jest identyfikowana poprzez oznaczenie kolorem na ich obudowie i jest kupowana na dowolnym rynku radiowym. Ale wypalone rezystory są konsekwencją awarii, szukają przyczyny w procesie naprawy wzmacniacza samochodowego, sukcesu!

Andrzej

Dzieki za odpowiedz. Odkrecila sie sruba od plyty glownej. To było awaria. Wysadzilo właśnie tamte oporniki. W wykazie czesci znalazlem że mają być 220ohm. Pozdrawiam

Ответ сервисного центра

oczywiście, zastępując rezystory, to się nie kończy, skontaktuj się z najbliższym centrum serwisowym

Павел

Энкодер в этом усилителе отсутствует как таковой - его нет там. В этом моноблоке обычный переменный резистор. И ваша 3 фотография от балды, как и большинство всех ваших отчетов.

Ответ сервисного центра

Фиксируем анализ отчетов по ремонтам нашим сервисным центром по версии Павла: "Большинство всех отчетов от балды". Теперь, ув. Павел, раз у вас есть много свободного времени, требуем от Вас публично предоставить примеры большинства ремонтов, с аргументацией где в описаниях неверная информация!!