Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається індукційна плита Profi Cook PC-EKI 1062, ремонт настільної індукційної плити.

Закінчення ремонту: 10.07.2019
Замовлення №: 90450
✓ Пристрій, виробник, модель

Настільна електрична плита індукційного типу Профі Кук PC-EKI 1062 виконана за сучасними технологіями, що дозволило розширити її функціонал, незважаючи на те, що у неї всього одна конфорка. Поверхня з стеклокерамического покриття Schott Ceran з високою стійкістю до подряпин. Модель швидко нагрівається, у неї 10 температурних режимів з діапазоном 60-240° C, у неї сенсорна панель та LED-індикація для вибору налаштувань. Є таймер зі звуковим сигналом.

✓ Заявлена несправність замовником

Ця індукційна плита з настільною установкою не включається. З розповіді замовника дізналися, що вона не працює після того, як майстер виконував її ремонт, а саме, міняв транзистор. Після його заміни при включенні був не характерний звук (щось «бахнуло») і вона взагалі перестала працювати. З цієї причини потрібен ремонт настільної індукційної плити.

✓ Діагностика сервісним центром

В цілому зовнішній стан цієї настільної плити, в якій використовується індукційна технологія, гарний. Після того, як її розібрали, з'ясували, що в ній використовуються блок живлення FY20-M04, охолоджуючий моторний вентилятор TXWF-116 18VDC, реле YX202-S-112DM, однак в ході діагностики встановили, що проблема в основній платі. Крім того, на запобіжнику, що згорів «жучок», замість рідного транзистора поставили не рідний та з іншими параметрами. Виходячи з цього ремонт настільної індукційної плити буде складатися в заміні деталей, що вийшли з ладу.

✓ Ремонт сервісним центром

Нами виконано ремонт основної плати, відновлені силові ланцюги, перепаяні резистори, замінені силовий транзистор FGA30N120 та запобіжник 15а 250в з виводами (дивитися світлину №4) та ще пару деталей на платі. Після такого ремонту настільної індукційної плити, на який видана гарантія, вона повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна ремонту по відновленню основної плати, з урахуванням деталей, які замінили, склала 520 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною виникнення складності в ремонті цієї настільної сучасної індукційної плити, став не компетентно виконаний ремонт іншим майстром, який використав не рідні деталі з іншими параметрами.

✓ Рекомендації сервісного центру

Майстер, який виконував ремонт, рекомендував замовнику в разі виникнення будь-яких проблем в подальшому, звертатися за кваліфікованою допомогою в сервісний центр. Поводитися з даними настільним приладом максимально акуратно, дотримуючись всіх експлуатаційних правил!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.