Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт активних акустичних систем, портативних колонок, систем 5.1, 2.1. Діагностика акустики.

Відповіді фахівця на запитання

Олег

19.01.2024

Добрий вечір, домашній кінотеатр Pioneer XV-DV360 , вмикається є звук , кнопками які на ньому управляється, але не реагує на пульт, пульт провіряв через камеру , працює.

Вітаємо! Спочатку вам потрібно виключити несправність пульта дистанційного керування. Те, що пульт дистанційного керування реагує на камеру, не обов’язково означає, що він працює. Якщо можливо, перевірте за допомогою іншого пульта.
Орієнтовний бюджет ремонту – 2000 грн. Якщо у Вас виникли запитання, звертайтесь за телефоном 097-332-33-02 або Viber чи Telegram.

Артем

31.08.2023

Портативна колонка BOSE PORTABLE HOME SPEAKER, модель 429329 не підключається за технологією передачі даних AirPlay 2. Власник колонки скаржиться, що вона не підключалася за даною технологією із самого початку, навіть будучи новою. При цьому точно така ж друга колонка працює без проблем. Скидали до заводських налаштувань, оновлювали внутрішнє ПЗ, все це не дало результату. Гарантійний термін вже закінчився. Чи можна звернутися до вашого сервіс-центру за допомогою для діагностики і можливого ремонту?

Доброго дня! З опису ми припускаємо, що проблема в мікропрограмі. Техніка, яка завозиться на територію України, прошивається під регіон. Бувають випадки, коли на полиці крамниць, девайси або ж гаджети, потрапляють не прошиті або прошиті некоректно. В такому випадку потрібно звернутись до інтернет-магазинів, які займаються продажем цих девайсів. Вони мають власні сервісні центри, які надають послуги з гарантійного та післягарантійного ремонту. Там вони мають можливість перевірити, оновлення програмного забезпечення даної колонки. Цілком можливо, що його оновлення несумісні з Вашим AirPlay, але швидше за все, це проблема мікропрограми. Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете зв`язатись з нами за телефоном 097-332-33-02 або Viber, Telegram.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
  Діагностика    
ціна, грн. *
Профілактика   
ціна, грн. *
Ремонт II категорії   
ціна, грн. *
Ремонт III категорії   
ціна, грн. *
 

Вартість ремонту акустичних систем, активних колонок, мультимедійної акустики

 
активних комп'ютерних колонок: 2.0 0/100 100 200 350
активних колонок: система 2.1 0/150 150 250 400
активної акустики: система 5.1 0/200 200 300 500
мультимедійної акустики: система 7.1 0/250 250 400 700

Наші переваги: Безкоштовна первинна діагностика та консультація, можливість здійснення складних ремонтів після невдалого ремонту інших "майстрів", об'єктивна та актуальна вартість ремонту, реальна і чесна гарантія.

Ціни на ремонт акустики різних типів: активних систем 5.1, 2.1, 2.0, домашньої акустики HI-FI, моніторних колонок.

* Вартість робіт ремонту акустичних систем вказані без цін на деталі та можуть збільшуватись.

Крокуючи в ногу за інноваціями, сучасні меломани віддають перевагу високоякісним акустичним системам з конфігурацій 2.1 та 5.1 з вбудованим підсилювачем, насолоджуючись високою якістю звуку. Будь-яка акустична система являє собою спеціальний пристрій, що відтворює звук і складається з акустичного оформлення та вмонтованих випромінюючих головок. Незважаючи на якість та надійність, ремонт акустики часто є необхідним і для цього є свої причини. При цьому варто пам'ятати, що ремонт звукових колонок - це важлива та максимально відповідальна справа, яку краще довірити професіоналам.

Основні виробники акустичних систем:

Logitech, Sven, TDK, Genius, M-audio, Philips, F&D, Harman Kardon, LG, Pyle, Gemix, Altec, Microlab, Edifier, Cambridge, JBL, BBK, Creative Inspire та інші.

Чому може зламатися акустична система?

Умовно сучасні акустичні системи можна розділити на кілька видів. Залежно від того, де вони будуть розташовуватися, акустика буває настінна, на стелю та для підлоги. За сферою використання та потужністю акустичні системи діляться на концертні, студійні та домашні, а за типом з'єднання з підсилювачем - активні чи пасивні.. При цьому кожному типу властиво ламатися, тому ремонт музичних колонок досить поширена послуга. Причини виникнення несправностей:

 • різкі перепади напруги в мережі, робота акустичної системи під час грози;
 • неправильна експлуатація, використання акустики на максимальній потужності;
 • різні механічні дії (падіння, удари, попадання всередину рідини);
 • велика частина несправностей пов'язана з некоректним підключенням, несправністю кабелів, неправильними налаштуваннями ПК, драйверами і т.д .;
 • розташування АС поблизу опалювальних приладів, потрапляння на поверхню апаратури сонячних променів також може привести до того, що буде потрібно ремонт активних колонок;
 • заводський брак, неякісна збірка і ін.

Виконані ремонти акустичних систем, вибіркові описи

Ви включили музичну колонку, але замість чистого звуку почули хрип та тріск? Гучність улюбленої композиції не тієї потужності, яку б хотілося? Відбулися інші збої в роботі, тоді Вам необхідно звернутися в сервісний центр і ремонт активної акустики буде виконаний професійно!

Як проявляється несправність та коли необхідно ремонт акустичних систем?

 • Відсутній звук, причиною можуть стати механічні пошкодження, стрибок напруги в мережі, згорів вхідний підсилювач.
 • Поява сторонніх шумів може бути викликано різким стрибком напруги, що виникли внаслідок проблеми з мікросхемами підсилювача або несправним кабелем.
 • Різке погіршення гучності, швидше за все розхитались або застаріли роз'єми, з ладу вийшла звукова карта.
 • Якщо звук неможливо відрегулювати, ремонт комп'ютерної акустики буде полягати у відновленні пошкодженого регулятора.
 • Не працюють динаміки, причина в механічному пошкодження чи перегоріли деталі, визначити які можна за допомогою діагностики.
 • Самовільно вмикаються / вимикаються динаміки, швидше за все проблема в блоці живлення.
 • Іскри та пахне горілим. До такої проблеми могло привести коротке замикання або перевищення робочої температури.

Чому ремонт акустичних колонок краще виконувати в сервісній майстерні?

 1. ми гарантуємо безкоштовну діагностику, за допомогою якої визначимо причину несправності та виконаємо ремонт акустичної системи;
 2. у нас фіксована, добре обґрунтована вартість відновлювальних робіт;
 3. ми цінуємо кожного замовника, гарантуємо індивідуальний підхід;
 4. якісний ремонт комп'ютерних колонок здійснюється з використанням сучасного паяльного та вимірювального обладнання;
 5. ми використовуємо тільки оригінальні деталі та видаємо на них гарнтію;
 6. ми виконуємо ремонт акустики 2.1, ремонт акустики 5.1 (м.Київ), ремонт студійних моніторів, не залежно від марки, моделі та складності ремонту;
 7. на всі роботи видамо гарантію.

Коментарі до виконаних ремонтів акустичних систем (питання та відповіді).

Антон

Точно такое же оборудование, возможно отремонтировать? Жду ответ. Спасибо. Слава Украине.

Ответ сервисного центра

Вітаємо! Бюджет приблизно 1000 грн. Для точної відповіді потрібен хоча б первинний огляд та опис несправності. Ремонти в нашій майстерні виконуються у порядку черги, очікування - два тижні. Є можливість термінового ремонту, якщо майстер має необхідні деталі, але це обійдеться на 30% дорожче. Терміни - близько трьох днів. З усіх питань звертайтеся за номером 097-332-330-02 або через Viber чи Telegram.

Станислав

Покупал эти мониторы новыми примерно 10 лет назад. Было все хорошо. Сейчас в одном из мониторов, а точнее в твиттере на холостом включении (без подключения сигнального провода) слышится фоновый треск, очень похожий на треск виниловой пластинки. Приоткрыл заднюю крышку, никаких вздутых конденсаторов не выявил… дальше разбирать не стал. Может сможете подсказать как их отремонтировать? Может ваш опыт подскажет какой конденсатор или что-то ещё там поменять? А то у меня пока только мысли снимать плату, выпивать и перемерять каждый конденсатор.

Ответ сервисного центра

Мы бы смогли, услышав этот треск и имея у себя в ремонте этот студийный монитор, устранить проблему. Модель не из простых, потому догадки и подсказки генерировать не будем, спасибо за понимание.

Виталий

Ребята подскажите пожалуйста тип потенциометров громкости у BX5.

Ответ сервисного центра

точно нужно смотреть документацию, или посмотреть маркировку на его корпусе, но на данный момент этой модели активной колони в ремонте у нас нету. Но вероятнее всего потенциометр моно, однооборотный, с монтажом на плату, линейный, сопротивление килоом 10. А какая польза от этой информации?

Андрей .Цюцюра

Хочу купить Logitech Z-906 хотелось бы узнать ваше мнение по поводу данной АС.Стоит ли она покупки и в связи с частыми отзывами на то что она ломается,может ли она выйти из строя без возможности ремонта?А также смогу ли я обратится к вам за ремонтом если приобрету её и возникнет такая необходимость?

Ответ сервисного центра

Эта модель активной акустики одна из самых популярных в продаже в своем сегменте и продается уже несколько лет подряд. Скорее всего в процентном отношении она ломается не чаще других - но это всего лишь наше мнение). На предмет невозможности ремонта отметим, что все неисправные комплекты активной акустики логитеч этой модели, поступившие в наш сервисный центр, были отремонтированы. Если поломается и у вас, обращайтесь конечно.

Андрей .Цюцюра

Спс. за развернутый и быстрый ответ.Полностью согласен с вашим авторитетным для меня мнением по поводу поломок. Врядли есть что то сделанное ,что бы не ломалось.Да и допустимый процент брака существует у любой продукции.Обязательно буду искать помощи именно у вас если не приведи Господь такое случится.

Виталий

Можно пожалуйста полное описание ремонта Хрип в обоих каналах в акустической системе Sven MS-2050, ремонт акустической системы Sven. Если не трудно с фото и какие запчасти менялись очень нужно. За раннее спасибо. С уважением к Вам Виталий!

Ответ сервисного центра

Ремонт этой акустики был выполнен более года назад, изделие выдано заказчику, на этой станице выложили фототчет и описание ремонта, более ничего не сохранилось. От себя добавим, что считаем совершенно неправильным применять подобные описания для попыток самостоятельного ремонта акустики!

Hzhsnsnn

Hi bro can you tell me what is the capacitor name other than 2 big capacitors there is one capacitor what uf and viltage is that?

Ответ сервисного центра

Good afternoon Hzhsnsnn, all the characteristics of the capacitors are written on their bodies. If you don’t even understand this, why are you trying to repair acoustics?

chemwile nicholas

Could be his capacitor is blown and unreadable. Don't be so quick to spew nonsense.

Ответ сервисного центра

We hope our readers will benefit from your advice to us. Dear Chemwile Nicholas, so then write tips on repairing the speaker system, and we will publish it.

василий

Здравствуйте, подскажите, можно-ли заменить блок питания E330704 на какой нибудь аналог? С пасибо

Ответ сервисного центра

В общем, если аргументированно не получается отремонтировать родной БП, то можно, выработав все его параметры подыскать аналог. Мы в других моделях акустических систем так делали, задача не из простых, успехов в ремонте Василий!

Александр

Где скачать принципиальную схему акустики SVEN MS-290

Ответ сервисного центра

Нам не известна эта информация, в процессе этого ремонта активной акустики свен, схема не понадобилась.

Тарас

Добрый день, есть возможность восстановить данную модель (пред усилитель) вроде как микросхема....