Не включається, помилка Е8 в індукційній плиті Electrolux EHD 60150 P, ремонт варильної панелі Electrolux.

Замовлення №: 
00002
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Індукційна варильна панель Електролюкс EHD 60150 P (Electrolux) на 4 конфорки, з сенсорним типом керування, склокерамічним покриттям поверхні та індикатором залишкового тепла. Передня ліва конфорка з потужністю 2300/3600 Вт та діаметром 210 мм, передня права - з потужністю 1400/1800 Вт та діаметром 145 мм, задня ліва конфорка з потужністю 1800/2500 Вт, діаметром 180 мм, а задня 2500 Вт та діаметром 180 мм. До особливостей моделі можна віднести наявність функції швидкого нагріву, блокування вибраного режиму та будильник. У варильній панелі фронтальне розташування панелі управління, є функція автоматичного відключення.

✓ Заявлена несправність замовником: 

У варильній панелі при включенні висвічується помилка Е8 - з такою заявленою несправністю вона надійшла до нашого сервісного центру. Замовник розповів, що це не перша несправність, минулого разу з такою помилкою ремонт варильної панелі Electrolux полягав у заміні плати управління, яку він також приніс. На прийманні індукційна плита взагалі не включилася, висвітилася помилка Е9, яка може вказувати на проблему з платою інтерфейсу або з поганим контактом сенсорів на платі керування та склокераміки знизу.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Загалом стан цієї варильної панелі непоганий, при цьому на першій світлині видно, що найбільша конфорка через інтенсивну експлуатацію в потертостях. Після розбирання з'ясували, що в цій моделі використовується плата управління Kite C-561 3511 00 Rev C (див. світлину №3), яка залита водою, через що в її роботі виникли проблеми, відповідно ремонт варильної панелі Electrolux має бути спрямований на її відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром: 

З такою несправністю виконано відмивання та пропаювання плати управління, відновлення монтажу (див. світлину №4). Для виконання такої складності ремонту варильної панелі Electrolux використовували мікроскоп. Після результативно виконаного ремонту перевірено на нагрівання всі 4 конфорки, вони повністю в робочому стані (на останній світлині добре видно, що вода в ємності кипить).

✓ Загальна вартість ремонту: 

За відмивання та пропаювання плати управління, відновлення монтажу під мікроскопом замовник заплатив 1000 грн.

✓ Причини несправності: 

Основною причиною виникнення несправності цієї варильної панелі та як результат виконання складного ремонту стало не правильна експлуатація, а саме, плата управління виявилася залитою водою, чого ні в якому разі не можна допускати!

✓ Рекомендації сервісного центру: 

При подальшій експлуатації рекомендовано поводитися з варильною панеллю від популярного виробника Electrolux максимально акуратно. Не допускати пролиття рідин на плату управління, інакше знову буде потрібно ремонт! Щоб не дряпати склокераміку, використовувати посуд з чистим та гладким днищем, стежити за тим, щоб розмір каструлі, що використовується, відповідав діаметру обраної варильної зони.

ремонт варильної панелі Electrolux EHD 60150 P
ремонт варильної панелі Electrolux EHD 60150 P
ремонт варильної панелі Electrolux EHD 60150 P
ремонт варильної панелі Electrolux EHD 60150 P
ремонт варильної панелі Electrolux EHD 60150 P

Коментувати