Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт смартфона з будь-якою несправністю, заміна екрану смарфона. Безкоштовна діагностика смарфона.

Відповіді фахівця на запитання

Борис

26.04.2024

Имеется ли у вас сенсор отпечатка пальца для Nokia 6 и сколько будет стоить замена?

Вітаємо! Наша компанія спеціалізується на ремонті техніки, і у випадку відсутності необхідних деталей ми замовляємо їх. Однак, для успішного виконання ремонту вашого смартфона, нам потрібна більш детальна інформація від вас. Будь ласка, надайте нам докладний опис несправності, щоб ми могли визначити причину поломки. Невірна діагностика може призвести до негативних результатів, тому важливо мати точні дані.Будь ласка, надсилайте всю інформацію за номером 097-332-33-02 (Viber або Telegram).

Андрей Майер

21.08.2020

Сколько будет стоит замена матрицы и стекла на смартфоне lg g7 черный? Если запчасти ваши, а не мои

Если нужен дисплей для LG G7 ThinQ G710EM, то он поставляется уже с сенсорным стеклом. Цена замены экрана на смартфоне этой модели в общей сумме будет стоить около 2 тыс. грн.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика    
ціна, грн. *

Профілактика   
ціна, грн. *

Ремонт II категорії   
ціна, грн. *

Ремонт III категорії   
ціна, грн. *

 

Стоимость ремонта смартфонов

Ремонт живлення смартфона (роз'єму, зарядки)

70

70

200

350

Заміна сенсорного екрана смартфона (touchscreen)

90

90

250

450

Ремонт смарфона після попадання вологи (залиття)

120

120

300

550

* Ціни за роботу вказані без урахування вартості запчастин та можуть змінюватися в залежності від складності, витрачених часу та зусиль.

Такий пристрій, як смартфон, сьогодні є одним з найважливіших досягнень сучасної людини. Можливість доступу до зв'язку, причому незалежно від місцеперебування чи часу, відкриває масу переваг, адже тепер можна спілкуватися з близькими, друзями або колегами по роботі, в будь-який зручний час та з будь-якої точки. Основні фірми-виробники приділяють велике значення якості та надійності своїх виробів, проте рано чи пізно вони все одно виходять з ладу, тому ремонт смартфонів, ціна на який залежить від складності несправності, 100% знадобиться.

На сьогодні найпоширенішими є смартфони, що працюють під управлінням операційної системи Android. Найпопулярніші бренди в Україні - це Samsung, Xiaomi, Huawei, Sony, LG та інші. Попри те, що при виробництві смартфонів кожна фірма застосовує власні унікальні технології, розробки, при цьому їх конструкція та оснащення дуже схожі, а це означає, що ремонт виконується практично однаково. Якщо вчасно звернутись до нашого сервісу з ремонту смартфонів, то всі проблеми будуть вирішені на професійному рівні.

Основні виробники смартфонів: 

Samsung (Galaxy), Apple, HTC, Sony (Xperia), Nokia, Motorola, LG, Lenovo, Prestigio, Fly, iPhone, Huawei, Xiaomi, Philips, Meizu, Blackberry, Honor, Asus, Acer, Alcatel, Oppo та ін.

Чому може зламатися смартфон? 

Смартфони стали невіддільною частиною життя сучасної людини, ними користуються практично всі - починаючи від дітей, школярів, студентів, та закінчуючи людьми похилого віку, практично всі соціальні та вікові групи. На ринку вибір смартфонів просто величезний, від бюджетних до топових флагманів. Чим дешевший телефон, особливо це стосується китайського виробництва, тим швидше знадобиться ремонт, а ось його вартість буде залежати від того, наскільки складною виявиться несправність. Насправді, не залежно від виробника, будь-який смартфон наділений, як мінімум трьома властивостями - всі вони дзвонять, наділені повнофункціональною ОС і схильні до несправностей, тому ремонт смартфона  завжди актуальний після падіння або залиття водою. Розгляньмо основні причини, через котрі дані пристрої виходять з ладу та є підстави для ремонту:

 • різноманітні механічні пошкодження - одна з найпоширеніших причин, через яку потрібна заміна сенсорного екрана на смартфоні. В нього може тріснути скло, розбитися дисплей, зображення пропадає чи «мерехтить» та ін. У ряді моделей ремонт може полягати в заміні скла, тачскріна або екрану цілком (наприклад, часто в смартфонах Samsung заміна скла в смартфоні можлива тільки разом із дисплеєм);
 • попадання всередину смартфона води або будь-який іншої рідини, затоплення;
 • збій операційної системи;
 • потрапляння всередину пилу та бруду;
 • пошкодження системної плати, шлейфів або інших складових смартфона, призводить до складного ремонту;
 • носіння гаджета без чохла;
 • виробничий брак і ін.

Виконані ремонти смартфонів, вибіркові описи.

Ремонт смартфона (м.Київ) - це вид послуг, якими наш сервісний центр займається протягом тривалого часу. Ефективність ремонту повною мірою залежить від рівня професіональності майстрів, які його виконують. Також важливим аспект, коли потрібен ремонт роз'єму живлення смартфона або ремонт підсвічування смартфона - наявність сучасного обладнання.

Ні для кого не секрет, коли з ладу виходить улюблений гаджет, користувач опиняється як «без рук». Багато розв'язують проблему покупкою нового, більш «просунутого» смартфона, при цьому розумнішим рішенням стане звернення за допомогою в сервісний центр, де хороше обслуговування, а ціни на ремонт смартфонів цілком прийнятні, тому можна заощадити на покупці нового пристрою.

Як проявляється несправність та коли потрібен ремонт смартфонів (м.Київ)?

 • Не заряджається смартфон, причиною може стати забруднений роз'єм. Коли проблема в гнізді живлення, швидше за все буде потрібно заміна роз'єму. Для різних моделей смартфонів ремонт виконується по різному, в деяких, наприклад, припаюється до плати.
 • Смартфон впав у воду. У даній ситуації основні дефекти можуть полягати в наступному: замикання електричного кола, з ладу вийшов дисплей, проблема з контролером живлення, окислились різні деталі, вийшов з ладу модуль flash пам'яті. Як показує практика, ціна ремонту смартфона з такою несправністю буде високою.
 • Не включається смартфон. Можливі причини - розряджена акумуляторна батарея, проблема із зарядним пристроєм, через механічні пошкодження (падіння, контакт з водою) та ін. У будь-якому випадку без ремонту не обійтися.
 • Немає підсвітки на екрані смартфона, швидше за все всередину потрапила волога або гаджет випадково впустили. Якщо порушена робота друкованої плати, пошкоджений екран або порушені контакти, то можливо ремонт буде полягати у відновленні несправних деталей або ж знадобиться заміна екрану смартфона, вартість якого буде залежати від різних факторів.
 • У смартфоні не працює камера. Можливі причини несправності: механічне пошкодження корпусу через падіння або сильний удар, збій в ПО, всередину потрапив пил, бруд або рідина, з ладу вийшла материнська плата та ін. Наскільки складним виявиться ремонт покаже первинна діагностика.
 • В телефоні розбите скло, на ньому тріщини та інші пошкодження, в такому випадку ремонт екрану смартфона буде не актуальним, оскільки гарантовано знадобиться замінити дисплей.
 • Тихий динамік в телефоні, найчастіше причиною такої несправності стає не акуратне поводження зі смартфоном.

Навіть найпростіший мобільний телефон - це складний пристрій, тому самостійно виконати його ремонт, не звертаючись за допомогою до фахівців, практично не можливо. Розібрати смартфон, зіпсувати в ньому те, що ще працювало, зібрати та викинути - це все, що під силу майстрові "самоучці", що не має професійних навичок. Саме тому варто звернутися до фахівців (м.Київ) та заощадити кошти, адже ніхто не стане сперечатися, що в будь-якому випадку ремонт буде дешевшим, ніж купити новий смартфон.

Чому терміновий ремонт смартфона краще виконувати в сервісній майстерні?

 1. у нас працює персонал майстрів, які володіють знаннями та великим досвідом роботи;
 2. завдяки наявності необхідного діагностичного та ремонтного обладнання, ми беремося за ремонт смартфона (м.Київ) будь-якої складності, виконуючи його на високому професійному рівні;
 3. ми використовуємо тільки оригінальні запчастини, оскільки у нас добре налагоджені зв'язки з постачальниками;
 4. у нас завжди виконується безплатна діагностика;
 5. ми йдемо назустріч своїм клієнтам, тому гарантуємо оперативність в проведенні ремонту;
 6. у нас розумні, повністю обґрунтовані ціни;
 7. ми приймаємо смартфони після падіння та після води, не залежно від марки та моделі;
 8. на всі ремонти та нові запчастини ми надамо чесну гарантію.

Коментарі до виконаних ремонтів смартфонів (питання та відповіді).

WeeMan88

"В данном случае ремонт смартфона Мейзу состоял в пропайке разъема USB. Такие восстановительные работы проводились с использованием микроскопа." - А микроскоп вам зачем нужен был при перекидке USB разъёма ?

Ответ сервисного центра

В зависимости от того какое зрение у мастера, применяется микроскоп, увеличительная линза, бинокулярные очки и т.д. - все для достижения качественного ремонта смартфона, тем боле пайки SMD компонентов. Теперь давайте по очереди ув. WeeMan88, поделитесь теперь Вы с нами и со всеми посетителями нашего сайта своими достижениями в ремонтах техники!