Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт автореєстраторів будь-яких моделей. Безкоштовна діагностика відеореєстратора в Києві.

Відповіді фахівця на запитання

Сергій

18.01.2024

Відеореєстратор AXiOM CAR VISION 1100. Пише "Неправильний формат", потрібна заміна акумулятора (КВ-04, 3,7V, 1400mAh). Можете допомогти?

Вітаємо від щирого серця! Можливо, заміна батареї не вирішить проблему. Щоб продовжити термін служби картки, форматуйте її принаймні кожні шість місяців. Форматування має виконуватись у правильній файловій системі. Карта повинна мати велику місткість і високу якість. Якщо переформатування не вирішує проблему, можливо, вам доведеться замінити картку. Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся за телефоном 097-332-33-02 або у Viber чи Telegram.

Сергій

23.09.2023

Добрий день .Ремонтуєте регістратор CANSONIC Не працює Діпеерес і замінити акамулятор

Щиро вітаю! Найпоширенішою проблемою, через яку не працює GPS, є помилки прошивки відеореєстратора. Хоча можуть бути певні проблеми, від помилок навігації до механічних пошкоджень пристрою. Щоб не шукати проблеми самостійно, необхідно більш детальне обстеження. Ви можете принести пристрій, і після першого огляду проблема буде визначена більш точно. Якщо у вас виникли запитання, ви можете зв’язатися з нами за телефоном 097-332-33-02 або Viber, Telegram.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика    
ціна, грн. *

Профілактика   
ціна, грн. *

Ремонт II категорії   
ціна, грн. *

Ремонт III категорії   
ціна, грн. *

 

Ціни на ремонт відеореєстраторів

 

Автомобільний відеореєстратор (авторегістратор)

0/40

50

150

230

Відеореєстратор-дзеркало

0/50

55

170

270

Штатний відеореєстратор

0/60

60

200

350

* Ціни за роботу вказані без урахування вартості деталей та можуть змінюватися в залежності від складності, витрачених часу та зусиль при усуненні несправності.

Такі пристрої, як відеореєстратори можна вважати найупередженішими «свідками» того, що відбувається під час поїздки. З кожним днем вони стають популярними та широко вживаними. Адже, завдяки цим пристроям водій має можливість підтвердити та довести правильність своїх дій на дорозі. За допомогою відеореєстратора фіксується максимальна кількість різних проблем при переміщенні, що дуже необхідно при вирішенні спірної ситуації. Основні критерії під час вибору тієї чи іншої моделі - це надійність роботи та якість запису. Але трапляється, що пристрій ламається, починає дивно працювати, тому ремонт автомобільного відеореєстратора стає неминучим.

Основні виробники автомобільних відеореєстраторів: 

Garmin, Prestigio, Falcon, Digital, Carcam, Gazer, Mystery, DOD, Celsior, Globex, Aspiring (Україна), ParkCity, AdvoCam, Mio, CANSONIC, Xiaomi, NAVITEL, DATAKAM, Street Storm, Artway, Subini, Ritmix, Neoline, IROAD, Sho-Me, BlackVue та ін.

Чому може зламатися відеореєстратор? 

Як у будь-яких інших електронних пристроях у відеореєстраторів можуть траплятися збої в роботі, а також різні серйозні несправності. Це говорить про те, що для ремонту відеореєстратора (м.Київ) є всі підстави. Щоб пристрій добре працював, коли купляєте його зверніть увагу на технічні характеристики, якість збірки й т. д. Ви повинні розуміти, що жоден, навіть найдорожчий прилад не застрахований від різноманітних проблем, які можуть спровокувати:

 • невдала чи не професійна прошивка;
 • різкі перепади напруги чи коротке замикання;
 • різноманітні механічні пошкодженнями, вібрація під час поїздки;
 • якщо відеореєстратор наділений екраном, то він схильний до подряпин, також на нього впливає пряме сонячне проміння;
 • неправильне використання з боку користувача, не виконання інструкції по експлуатації;
 • більшість моделей має допустимий діапазон робочої температури, тому не рекомендується залишати відеореєстратор в салоні автомобіля під час сильного морозу, адже це гарантовано виведе його з ладу, як результат буде потрібно ремонт авто відеореєстраторів;
 • виробничим браком та ін.

Виконані ремонти відеореєстраторів, вибіркові описи.

Багато сучасних автомобілів оснащені відеореєстраторами. І це правильно! Адже автолюбителі піклуються про власний правовий захист та безпеку, а відеореєстратор виконує в цьому головну роль. Оскільки дані пристрої постійно працюють в інтенсивному режимі, піддаються перепадам температури, високим ризикам механічних пошкоджень, вони схильні до найрізноманітніших несправностей.

Як проявляється несправність та коли потрібен ремонт відеореєстраторів (м.Київ)?

 • Немає звуку при відеозаписі з реєстратора, причому він може бути відсутнім повністю або шипіти, хрипіти. Швидше за все з ладу міг вийти динамік, але перш ніж виконувати ремонт автомобільних  відеореєстраторів, потрібно провести діагностику.
 • Проблеми із зображенням або  його повна відсутність. При різких рухах, ударі чи падінні є ймовірність того, що пошкодиться шлейфи. Як підсумок, компоненти, які несуть відповідальність за запис зображення та виведення її на екран, не пов'язані з системною платою.
 • Відеореєстратор не включається, проблема може полягати в несправності материнської плати (main board).
 • При включенні відеореєстратор "зависає", можливо "злетіла" прошивка.
 • Розхитаний або відірваний системний роз'єм (гніздо зарядки).
 • Вихід з ладу відеореєстратора в результаті механічних пошкоджень, наприклад, ударів, падінь, попадання вологи чи піску.
 • Білий екран відеореєстратора після включення, можливо проблема полягає в ланцюгах живлення інвертора підсвічування лампи.

Якщо Ваш відеореєстратор поламався, то не потрібно переживати, оскільки в більшості випадків можна виконати ремонт відеореєстраторів в Києві, при чому довірити цю справу досвіду майстрів нашого сервісного центру. Як показує практика, це набагато вигідніше, ніж купляти новий пристрій.

Чому ремонт автомобільних відеореєстраторів краще виконувати у сервісній майстерні?

 1. попри те, що наш сервісний центр розташований в м.Києві, ми працюємо по всій території України та приймаємо відеореєстратори з усіх регіонів та міст;
 2. виконуємо ремонт автореєстраторів, не залежно від марки чи країни-виробника, беремося за відновлення пристроїв китайського виробництва;
 3. ми гарантовано відремонтуємо, навіть "непідйомну", на перший погляд, техніку, оскільки для цих цілей володіємо сучасним оснащенням, включаючи інфрачервоні паяльні станції;
 4. в обов'язковому порядку виконуємо первинну безкоштовну діагностику, що допоможе точно визначити несправність і тільки після цього викануємо результативний ремонт відеореєстратора (м.Київ);
 5. ми налагодили роботу з надійними фірмами-постачальниками комплектуючих, що є запорукою якісно виконаного ремонту авто відеореєстраторів;
 6. у нас адекватна, повністю обґрунтована цінова політика;
 7. впевненість в якості виконаної роботи є видача чесної гарантії.