Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт фену для волосся, професійної фен-щітки, промислових фенів. Безкоштовна діагностика фена.

Відповіді фахівця на запитання

Андрій

25.01.2023

Підкажіть будь ласка чи ремонтуєте фени Zhibai, модель HL9?

Марина

09.03.2021

Фен subtil начал дымиться при включении, после выключения и повторного включения заработал. Нужно ли его ремонтировать или осмотреть?

Возможно на нагревательный элемент попали волосы и от их горения пошел дым. В таком случае нужно сделать чистку фена, если не получится самостоятельно, то приносите к нам.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика   
ціна, грн. *

Профілактика  
ціна, грн. *

Ремонт II категорії  
ціна, грн. *

Ремонт III категорії  
ціна, грн. *

 

Вартість ремонту фенів для волосся

Ремонт побутових електрофенів

70

70

130

230

Ремонт фен щітки для волосся

80

80

150

250

Ремонт професійних фенів

100

100

200

350

* Вказана ціна за роботи з ремонту електрофенів та не враховуються витрати на деталі, ціна може змінюватися від складності ремонту.

Фен, сьогодні є практично в кожному будинку, салоні краси чи перукарні. З його допомогою можна швидко висушити волосся, а в залежності від моделі та функціоналу, зробити стильну та модну зачіску. Без цього приладу складно уявити собі повсякденне життя. Як і будь-якій іншій техніці, ремонт фенів потрібно досить часто, тому ця послуга досить популярна. Якщо вчасно звернутись до сервісного центру з ремонту фенів, то можна уникнути дорогої покупки нового пристрою. Щобільше, практично всі моделі, особливо таких відомих виробників, як Rowenta, Philips або Braun підлягають ремонту.

Промислові (будівельні) фени належать до багатофункціональних інструментів, які максимально популярні не тільки у професіоналів, але й у домашніх майстрів. Їх широкий асортимент дозволяє вибрати оптимальне рішення. Користувачі мають можливість вибрати як базові моделі з двома фіксованими режимами роботи, так і пристрої з можливістю точного, плавного регулювання температури, швидкості повітряного потоку і т.д. При інтенсивному використанні, навіть найнадійніший прилад може дати збій в роботі, тому може знадобитися ремонт будівельного фена. Варто зауважити, що виконувати самостійний ремонт професійного фена вкрай не рекомендується, оскільки не знаючи всіх тонкощів ремонту можна завдати непоправної шкоди, що своєю чергою призведе до того, що вартість ремонту фена буде досить високою.

Основні виробники фенів:

Philips, Coifin, Moser, Rowenta, Remington, Braun, Parlux, GA.MA Pluma, Charming, Beurer, VITEK, Vitesse, DEWAL, Galaxy, Xiaomi, Soocas, DEWAL, Dyson, BaBylissPRO, Kolner, Makita, Hitachi, Metabo, STEINEL , Bosch, Skil, Weldy, Bort та ін.

Чому можуть зламатися фени та коли потрібен їх ремонт?

Коли мова заходить про такі пристрої, як фени, то сучасних користувачів не вийде здивувати класичними рішеннями. Підтвердженням цього є їх широкий вибір, який нерідко супроводжується роздумами при їх виборі, а при несправності - повним розчаруванням. Причин, через котрі потрібно ремонт професійних фенів або ремонт фенів для волосся налічується кілька:

 • постійне використання пристрою у вологому приміщенні;
 • гарантовано буде потрібно ремонт електрофену, якщо в середину потрапила рідина;
 • різноманітна механічна дія - удари, падіння і т.д .;
 • інтенсивне, щоденне використання призводить до зносу деяких складових, в результаті потрібно терміновий ремонт фенів;
 • уникнути ремонт фена для волосся допоможе установка спеціального фільтра, який буде перешкоджати затягуванню всередину волосся;
 • підключення приладів в малопотужні розетки, які призначені для електробритв; постійний перегрів призводить до того, що потрібно ремонт двигуна фена для волосся;
 • некоректно виконаний самостійний ремонт обіцяє ще більшу проблему, вирішити яку зможуть тільки професіонали;
 • невчасно виконана профілактика, така як чистка фена від волосся, або у випадку з професійними будівельними моделями - від пилу і бруду;
 • виробничий брак і ін.

Виконані ремонти фенів, вибіркові описи.

Конструкція практично будь-якого фена досить проста та ідентична - це вентилятор, який подає повітря, спіраль, що відповідає за нагрівання повітря, а також мікросхема, що керує температурою нагріву. Коли будь-яка з перерахованих вище деталей виходить з ладу, то ремонт електричних фенів не уникнути. При цьому, чи потрібен ремонт спіралі фена, чи ремонт фен щітки точно взнати можна тільки після проведеної діагностики. Для подачі енергії з мережі в даних пристроях використовується електричний шнур, відповідно ремонт шнура фена теж часта послуга. При виникненні будь-якого збою в роботі, якісні послуги по ремонту фенів надасть наш сервісний центр, що працює в даній сфері вже досить тривалий час.

Як проявляється несправність і коли потрібен ремонт фенів (м.Київ)?

 • Прилад не включається - можливо вийшов з ладу електричний шнур, який необхідно перевірити на наявність механічного пошкодження. Якщо ж зі шнуром все добре, то в самому фені могли відійти контакти, відповідно ремонт побутових фенів полягатиме в перепайці, що краще зробити в сервісному центрі.
 • Коли фен несподівано відключається, причина може критися в запобіжнику, що перегорів. З такою проблемою ремонт буде полягати в заміні запобіжника. До такої несправності більше схильні професійні моделі, які нещадно експлуатуються.
 • Фен неможливо відключити, швидше за все з ладу вийшла кнопка або система перемикання. Такий ремонт фена, ціна на який буде залежати від багатьох факторів, краще виконувати в сервісній майстерні.
 • Перестав крутитися вентилятор. Якщо проблема не в подачі енергії, то причина неполадки може полягати в тому, що на лопатях зібралося багато пилу та сміття.
 • Повітря подається холодним (не гріється). Можливо, проблема в тому, що згоріла електрична спіраль. Як показує практика ремонт фена, що не гріє, найчастіше полягає в заміні спіралі.
 • При роботі фена з'явився запах гару. Як правило такі «симптоми» свідчить про те, що перегорів двигун. Чи підлягає він ремонту, чи потрібно заміна можливо визначити після проведеної діагностики.
 • Після включення пристрій йде в захист, з ладу швидше за все вийшов спіральний нагрівач, відповідно ремонт електрофенів буде спрямований на його відновлення.
 • Слабке обертання двигуна, на ротор двигуна могло намотатися волосся. З такою несправністю ремонт фена, ціна на який буде не високою полягатиме в чистці та змащуванні двигуна.
 • У промисловому (будівельному) фені перегоріла спіраль, такий ремонт краще довірити фахівцям, які розберуть пристрій, виконають діагностику, точно визначать несправність і тільки потім візьмуться за ремонт будівельних фенів.

Фен - це електричний прилад, який подає спрямованим потоком нагріте повітря. Саме за допомогою даного приладу можна повноцінно доглядати за волоссям, створювати свій індивідуальний, неповторний образ. Не менш корисним є промисловий фен, без якого при будівництві обійтися вкрай складно. Така послуга, як ремонт фена (м.Київ) має попит, тому не варто турбуватися з приводу того, що дана техніка вийшла з ладу. Адже завжди з будь-якої ситуації є вихід. В такій ситуації - звернення до нашого сервісного центру в місті Києві.

Чому ремонт фенів в Києві краще виконувати в сервісній майстерні?

 1. ми виконуємо ремонт будь-якої складності, не залежно від виробника, року випуску або складності несправності, ми дорожимо своєю репутацією і технікою, яку нам довірили;
 2. завдяки великому досвіду та знанням наших співробітників, ми беремося за неординарні завдання;
 3. ми усунемо будь-яку несправність: виконаємо дрібний ремонт - замінимо зламаний шнур живлення, електричний штекер, зробимо зачистку, відновлення контактів та електричних з'єднань; середній ремонт - змастимо підшипники, почистимо якірний колектор, замінимо щітки, виконаємо чистку щіткотримачів, відновлення або заміну ступеневого вимикача та температурного регулятора; складний ремонт - виконаємо заміну якоря електродвигуна, нагрівального елементу, заміну електронного блоку регулятора швидкості обертання та нагрівання;
 4. ми використовуємо тільки оригінальні запчастини;
 5. при необхідності чи за бажанням замовника виконаємо ремонт фенів терміново, гарантуючи попередню безкоштовну діагностику;
 6. в результаті замовник отримає: якісний ремонт за короткий термін, повністю робочий фен, гарантію на виконані роботи та запчастини;
 7. у нас повністю обґрунтовані ціни, які приємно здивують.

Коментарі до виконаних ремонтів фенів (питання та відповіді).

Игорь

Можно фото подключения проводов почётче?

Ответ сервисного центра

По окончании этого ремонта фена и составлении фототчета по нему, есть только те фото, которые загружены на этой странице.

Роман

Добрый день
Интересует спираль на модель Moser Edition pro. Если у вас есть в наличии- напишите цену и возможность доставки в Харьков.
С Ув.

Ответ сервисного центра

Модель фена редкая, потому комплектующие на него ищем по факту необходимости в процессе ремонта.