Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Сервісний центр «Теле Європа-сервіс» в Києві. Сервісні центри по ремонту техніки.

Телевізори
Аудіотехніка
Відеотехніка
Автоелектроніка
Комп'ютерна техніка
Електроживлення

Наш сервісний центр відремонтує будь-яку техніку та усуне всі несправності!

Сервісний центр Теле Європа - сервіс працює у сфері післягарантійного ремонту різної техніки в Києві, від будь-яких виробників, всіх типів, видів, марок і моделей, починаючи з 2001 року. Обслуговуємо як приватних осіб, так і організації.

За цей час наш сервісний центр по ремонту техніки не раз довів Вам професіоналізм наших фахівців, а також якість наших послуг. Переважно наш сервісний центр займається тільки післягарантійним ремонтом, зате будь-якої радіоелектронної апаратури. Виріб, що вийшов з ладу в гарантійний термін нами безкоштовно не обслуговується! Які сервісні центри в Києві виконують гарантійні ремонти моделей будь-яких виробників різної техніки ми не знаємо.

Наш Сервісний центр (або як називалося раніше майстерня по ремонту побутової техніки) "Теле Європа" постійно покращує якість робіт і розширює спектр своїх послуг. Основні напрямки виконуваних ремонтів: будь-яких телевізорів, моніторів, ноутбуків, комп'ютерів, моноблоків, планшетів, різної -аудіо -відео -фототехнікі, побутової та кухонної техніки.

Доставляння техніки в сервіс-центр в більшості випадків проводиться замовником самостійно. У Вас немає можливості або часу доставити несправну техніку в майстерню? Тоді телефонуйте нам (044) 332-57-88 або (044) 332-57-36 і ми доставимо Вашу техніку в сервісний центр з будь-якої точки Києва. З інших регіонів України, надсилайте будь-якою службою доставки на нашу адресу сервісного центру в Києві. Проводиться як готівковий, так і безготівковий розрахунок, ФОП 3 групи.

Вчасно звернувшись в наш сервіс-центр, ви зможете швидко розв'язати всі питання по ремонту техніки, що вийшла з ладу. Ваш ноутбук не включається, «гальмує», на моніторі пропало зображення, у планшета або смартфона розбите сенсорне скло, у фотоапарат потрапив пісок або він впав, в телевізорі розбита матриця, він не включається або пропав звук, зламалася будь-яка інша дрібна побутова техніка - виконання ремонту всіх цих видів пристроїв на професійному рівні є головним напрямком роботи нашої компанії. Не варто обтяжувати себе самостійним виконанням завдань, адже для цього існує наша сервісна компанія (телесервіс) зі штатом досвідчених фахівців, які швидко, якісно приведуть вашу техніку в робочий стан, виконавши все необхідне сервісне обслуговування техніки. Великий досвід, знання наших майстрів, використання сучасного обладнання та тільки якісних запчастин, європейський рівень сервісу, а також доступні ціни на всі види робіт, гарантують позитивний кінцевий результат. Все це може запропонувати своїм клієнтам наша майстерня по ремонту побутової техніки в місті Київ.