Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт джерела безперебійного живлення ДБЖ (UPS) будь-якого типу. Безкоштовна діагностика ДБЖ.

Відповіді фахівця на запитання

Доброго дня! У нас недостатньо інформації, щоб відповісти.
Для початку нам знадобиться повноцінна модель ДБЖ.
Опишіть, будь ласка, детально, що ви підключаєте і чи був стрибок в електромережі. Інформацію просимо надсилати за номером 097-332-33-02 (Viber або Telegram).

Володимир

27.11.2023

ДБЖ SinPro 200-S910 - індикатор "Перегр" показує перенавантаження приладу, хоча до нього не підключене жодне навантаження, жодний прилад. До цього не ремонтувався.

Ответ сервисного центра

28.11.2023

У відповідь до від Володимир

Вітаємо! Якщо під час роботи було підключене обладнання яке перевищує потужність ДБЖ, то останній виявляється в стані перевантаження. Щоб отримати точну відповідь, нам потрібна додаткова інформація про джерело безперебійного живлення, що підключали на скільки потужне. Інформацію можна надсилати за номером 097-332-33-02 (Viber або Telegram).

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
  Діагностика   
ціна, грн. *
Профілактика  
ціна, грн. *
Ремонт II категорії  
ціна, грн. *
Ремонт III категорії  
ціна, грн. *
 

Вартість ремонту джерел безперебійного живлення ДБЖ (UPS)

безперебійників потужність до 1000 ВА 150 150 300 600
ДБЖ (UPS) мощность 1000 ВА - 2000 ВА 200 200 400 800
ДБЖ потужністю 2000 ВА та більше / з чистою синусоїдою

250

250

600

1200

* Ціни вказані за виконану роботу, без врахування вартості деталей, тому можуть змінюватися в залежності від складності схемотехніки ДБЖ.

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ або UPS) - це автоматичний прилад, який є джерелом вторинного електроживлення, головне призначення якого - безперебійне забезпечення електроенергією, підключеного до нього різного електричного обладнання. Через часті перебої в енергомережі немає іншого виходу, як придбати ДБЖ для персонального комп'ютера, офісного сервера, котла опалення чи іншої техніки. Окрім того, захист обладнання від виникнення несправностей через нестабільне живлення мережі повністю виправдовує витрати при купівлі безперебійника. Саме тому, набагато вигідніше вчасно купити UPS, ніж опинитися в ситуації, коли доведеться виконувати ремонт техніки. Також варто пам'ятати, що безпосередньо ремонт безперебійників в Києві також потрібно досить часто і на те є свої причини.

Основні виробники джерел безперебійного живлення (UPS):

CyberPower, Powercom, Maxxter, EnerGenie, Luxeon, KSTAR, Eaton, Rucelf, Aros, Luxeon, APC, General Electric, PCM, Riello UPS (Італія), INVT (Китай), Vision, iDialog, Sentinel Dual та ін.

Чому може зламатися джерело безперебійного живлення?

Широке використання ДБЖ легко пояснити тим, що завдяки цьому пристрою можна уникнути несправність інших пристроїв, і в першу чергу це стосується персональних комп'ютерів. Навіть якщо виникли неполадки електромережі, у користувача завжди буде кілька хвилин в запасі, щоб зберегти роботу та вимкнути ПК. Використання UPS має величезне значення для офісних працівників, адже в разі неполадок електромережі з його допомогою істотно скоротиться втрата інформації. При цьому, як і будь-якій інший техніці безперебійникам властиво ламатися, тому ремонт UPS досить популярна послуга. До основних причин виходу ДБЖ з ладу можна віднести:

 • тривала експлуатація або важкі умови роботи;
 • використання UPS у сильно запилених приміщеннях;
 • невиконання умов з експлуатації пристрою;
 • однією з найбільш розповсюджених причин несправності безперебійника для комп'ютера - знос АКБ;
 • висихання електроліту в конденсаторах, висихання мастила на вентиляторах циркуляції повітря також може стати причиною того, що  знадобиться ремонт безперебійного блоку живлення;
 • несправність інвертора, який не терпить частих перевантажень також стане причиною, що ДБЖ не працюватиме;
 • проблема з живленням, що виникає через різкі перепади напруги або некоректне підключення;
 • різноманітні механічні пошкодження, залиття водою, удари, падіння і т.д.;
 • забруднення плати та внутрішніх поверхонь, що викликає погіршення
 • тепловідведення деталей та замикання струмопровідних доріжок;
 • виробничий брак.

Виконані ремонти безперебійників, вибіркові описи.

Несправності джерел безперебійного живлення можуть мати різноманітний характер, при цьому існує набір типових проблем, з якими може зіткнутися будь-який власник ДБЖ. До того, необхідно звернути увагу, що у даних приладів від різних виробників одна й та ж ознака може свідчити про різні несправності. При цьому результат один - ремонт UPS, ціна на який буде залежати від багатьох факторів.

Як проявляється несправність, і коли буде потрібно ремонт ДБЖ (м.Київ)?

 1. Безперебійник не включається, при натисканні на кнопку живлення нічого не відбувається. Причини даної проблеми: немає напруги в мережі, несправний кабель живлення або запобіжник, сталося коротке замикання на виході ДБЖ або в підключеному пристрої. У будь-якому випадку потрібна діагностика та кваліфікований ремонт джерел безперебійного живлення у сервісному центрі.

 2. Нетривала робота комп'ютера або його миттєве відключення при виникненні неполадок з електропостачанням - швидше за все акумулятор ДБЖ не тримає заряд або він взагалі вийшов з ладу.

 3. Якщо джерело безперебійного живлення не стартує, але чутно клацання, несправність могла виникнути в схемі скидання.

 4. Коли UPS включається тільки від акумуляторної батареї, швидше за все згорів запобіжник. В такому випадку виконується діагностика і якщо потрібно, той ремонт безперебійника.

 5. ДБЖ не включається в лінію, зазвичай така проблема пов'язана з тим, що порушені контакти або стався обрив мережевого кабелю.

 6. Коли на джерелі безперебійного живлення світиться червона лампочка, це може бути сигналом того, що відбулося перевантаження, не підключений акумулятор або ж він потребує заміни.

Насправді причини, через які ремонт джерела безперебійного живлення стане неминучим можна перераховувати довго, при цьому правильне рішення - звернутися за допомогою в наш сервісний центр, де він буде виконаний на високому професійному рівні.

Чому ремонт безперебійного джерела живлення краще виконувати у сервісній майстерні?

 • ми надаємо таку послугу, як ремонт ДБЖ протягом багатьох років, тому можемо впоратися з будь-якими складними несправностями;

 • приймаємо в роботу UPS всіх без винятку виробників, не залежно від моделі або року випуску;

 • всі ремонтні роботи виконуємо на сучасному обладнанні та швидко, оскільки розуміємо наскільки для замовника необхідний даний пристрій;

 • виконуючи ремонт безперебійників використовуємо тільки якісні запчастини від перевірених постачальників;

 • у нас проводиться безплатна діагностика, в процесі якої визначається причина несправності, а також вартість ремонту джерела безперебійного живлення,

 • після всіх відновлювальних робіт клієнту видається гарантія.

Коментарі до виконаних ремонтів безперебійників (питання та відповіді).

Николай

ИБП BNT-1500AP Слетела прошивка (100%). ИБП не переходит в режим питания от сети, Пищит и выключается. сигнал с контролера <output enable> отсутствует. На сайте производителя сказали, что ИБП этой серии не перепрошиваются.

Ответ сервисного центра

Диагностика ИБП Ваша... может и прошивка. Привозите этот бесперебойник на ремонт к нам, проведем свою диагностику и попробуем отремонтировать.

Андрей

Подскажите если не трудно номинал неполярного конденсатора прямоугольной формы.

Ответ сервисного центра

Этот ремонт ИБП был выполнен более 2 лет назад и давно выдан заказчику. С фотоотчера ремонта остались только эти фотографии на нашем сайте. Разберитесь по схемотехнике UPS самостоятельно, мы так и делаем.