Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт апаратури в стаціонарному сервісному центрі в Києві. Телемайстерня.

Ремонты в мастерской

Усунути всі несправності, які потребують серйозного післягарантійного ремонту пристрою чи виконати реставрацію його окремих модулів, можна за допомогою фахівців, які працюють в нашій майстерні. Для повноцінної роботи у нас є всі необхідні стаціонарні умови сервісного центру в Києві. Кваліфіковані фахівці якісно, ​​за справедливу ціну відновлять будь-яку домашню та офісну радіоелектронну апаратуру, що переконатись можна глянути опис ремонтів з фотографіями. Несправні ноутбук, плазмовий або LCD / LED телевізор, монітор, мікрохвильовку, принтер чи іншу техніку можна відремонтувати двома способами - викликавши майстра додому чи в офіс, або привезти пристрій досвідченим майстрам нашого спеціалізованого сервісного центру. Коли ви здаєте в сервісну майстерню будь-яку побутову техніку, теле-, аудіо-, відео-, фото- і оргтехніку, з будь-якою несправністю, то можете бути впевнені, що спочатку буде проведена детальна діагностика пристрою, і тільки після цього - ремонтні роботи будь-якої складності.

Стаціонарний сервісний центр надає наступні послуги:

Телевізори

  • діагностика телевізора (на етапі приймання - поверхнева безкоштовна діагностика будь-якого телевізора);
  • ремонт телевізорів (рідкокристалічних РК (LCD), з LED підсвіткою, Smart TV, з вигнутим екраном, плазмових панелей, OLED / QLED, ТВ 4K);
  • ремонт підсвітки телевізора (бічної, задньої / передньої, заміна планок підсвітки, перепайка світлодіодів);
  • ремонт матриці телевізора (відновлення залитої матриці, ремонт смужок на зображенні);
  • заміна матриці телевізора (будь-яких типів РК матриці: LCD, LED, 3D формату, 4K, OLED, вигнутих екранів);

Якщо Вашої техніки немає в цьому списку, швидше за все ми також зможемо її полагодити, тому краще передзвоніть нам та уточніть!

Спершу наша телемайстерня займалася тільки телевізорами, але зі зростанням попиту також розширився спектр послуг. Разом з будь-якими видами ремонтних робіт робимо профілактику, що зменшить ймовірність виходу з ладу інших модулів при подальшій експлуатації. На всі проведені види робіт в стаціонарних умовах сервісу, також на замінені деталі та підібрані різноманітні аксесуари ми даємо гарантію. Для зручності всі наші послуги розділені на категорії (див. вище). Однак буває електронна апаратура, котра має рідкісне застосування, якщо вона поламалася, теж приносьте до нас. Вже на етапі приймання пристрою досвідчені фахівці з'ясують причину, а також спрогнозують приблизну вартість її відновлення.

Крім того, наш сервісний центр має сучасне обладнання та інструменти, за допомогою яких досвідчений майстер швидко та якісно усуне будь-яку проблему. Ми застосовуємо інфрачервону паяльну станцію для пайки BGA монтажу. Для перепайки SMD монтажу застосовуються кілька типів термоповітряних паяльних станцій. Також застосовується діагностичне, вимірювальне, юстувальне обладнання. Причиною виходу з ладу техніки, чи то ноутбук, чи плазмова панель є несправність однієї зі складових, що потребують її заміни. Знайти відповідні деталі часом не так просто. Фахівці нашого сервісного центру такі проблеми вирішуються результативно. Часто успішно виконуємо реставрацію (відновлення) електронних модулів або механізмів, що не підлягають ремонту. Подібні підходи значно зменшують кінцеву вартість послуги. Зазвичай до нас звертаються мешканці міста Києва, Київської області. Також часто везуть техніку з інших областей, будь-якою службою доставки, на нашу адресу: м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 12 (з двору) "Теле Європа-сервіс". Коли віддаєте в ТЕЛЕМАЙСТЕРНЮ техніку, то можете бути впевнені в позитивному результаті, умови гарантії та зберігання.

Немає можливості привезти несправну техніку? Зателефонуйте, і наші водії доставлять техніку в майстерню.