Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Телемайстер у Києві — послуга з виїздом майстра додому до замовника

телемастер на дом в Киеве

В наш час РК телевізори, які технологічно повністю відрізняються від своїх попередніх моделей, є у кожній квартирі, офісі та інших установах. Тепер вони мають безліч корисних функцій, у них тонка конструкція та крихка матриця. Сучасні моделі створені не тільки для отримання інформації, а ще і є повноцінними домашніми розважальними центрами. Попри високу якість та надійність, їм властиво ламатися, тому така послуга, як виклик телемайстра з виїздом додому, користується великою популярністю та попитом. Протягом тривалого часу наша майстерня успішно надає дані послуги вдома у Києві та області.

Які послуги надає телемайстер вдома?

Фахівець, якого можна викликати додому, приїде за вказаною адресою у найзручніший для клієнта час, виконає діагностику, визначить несправність та успішно її усуне. Для нього немає значення, який телевізор вийшов з ладу - плазмовий, рідкокристалічний (LCD), LED, Смарт ТВ чи з вигнутим екраном. Приватний, досвідчений телемайстер (м. Київ) працює з усіма популярними виробниками: Samsung, LG, Sony, KIVI, Loewe, Panasonic, Philips, BBK та іншими. Для нього не має значення, яка модель зламалася - брендова чи бюджетна, її розмір діагоналі чи рік випуску.

Усунення несправностей вдома у плазмових телевізорах

Відновлення працездатності плазмових телевізорів удома є послугою підвищеної складності. Наш телемайстер, якого можна викликати на дім, має великий досвід роботи та багаж знань, тому для нього не має значення, наскільки складною виявиться несправність. Він, на високому професійному рівні, впорається з відновленням зображення чи звуку у плазмовому телевізорі. Окрім того, при необхідності перепрошиє програмне забезпечення плазми, оновить прошивку до останньої версії, чим буде повернено динамічність та її справність.

Причини, через котрі найчастіше ламаються РК телевізори та потрібен майстер телевізорів у Києві на дім

Багаторічна практика каже, що найчастіше телемайстер потрібний з наступних причин:

Незалежно від несправностей перерахованих вище, телемайстер, що приїхав додому або в офіс, зможе якісно їх вирішити, при необхідності замінивши деталі, що вийшли з ладу.

Вартість послуг телемайстра на дім (м. Київ)

Виклик телемайстра додому до клієнта та діагностика несправності, у разі виконання подальших відновлювальних робіт, виконується безкоштовно. Якщо замовник з якоїсь причини вирішить від них відмовитись, ціна за виклик майстра становитиме від 150 грн, оскільки він виконував попередню діагностику.

Ціни на послуги приватного майстра з ремонту телевізорів (у таблиці):

Ціни на послуги телемайстра на дім:

  Діагностика
цена, грн. *
II категорія
ціна, грн *
III категорія
ціна, грн *

Кінескопні телевізори - викликати телемайстра

телевізорів із діагоналлю 37см. (14")…54см. (21") 100 150 250
діагональ кінескопа 63см. (25")…72см. (29") 100 170 300

РК телевізори (LCD/LED) - викликати телемайстра

діагональ LCD/LED екрану до 32" (дюймів) 150 300 450
діагональ РК дисплея більше ніж 32" 200 400 600

Плазмові телевізори - телемастер на дом

діагональ екрану плазмової панелі до 42" 200 450 600
діагональ плазмової матриці понад 42" 250 500 700

Проекційні телевізори - викликати телемайстра

ремонтні роботи 150 300 450
чищення оптики 150 100 140
заміна ксенонової лампи 150 400 600

Переваги послуги, що виконується вдома чи офісі

Коли в роботі телевізора трапляються несправності, існує два оптимальні способи розв'язання проблеми: відвести громіздку техніку в сервісну майстерню або викликати майстра додому. Часто другий варіант правильніший, і це підтверджується наступними перевагами:

  • виконані роботи вдома повністю заощаджують Ваш особистий час;
  • всі роботи виконуються у Вашій присутності, відповідно є можливість особисто переконатися у подальшій якісній роботі телевізора;
  • телемайстер у Києві приїде до клієнта на дім або офіс у зручний для нього час, у будь-який район або його передмістя, виконає первинну діагностику та лише потім займеться усуненням виявленої несправності та видасть гарантію;
  • скориставшись послугою приватного майстра, який обслуговує на виїзді, як старому (кінескопному), так і плазмовому або LED телевізору буде подаровано друге життя.

Іншими словами, визначальним фактором у виборі виклику майстра телевізорів (м. Київ) можна вважати дефіцит часу, проблеми з транспортуванням, а також конструктивні особливості сучасних телевізорів, насамперед їх великі габарити та крихкі, вразливі до механічних впливів матриці. Саме тому багато хто воліє скористатися послугами приватного налаштування.

Часті питання до телемайстра:

У яких районах Києва працює телемайстер?

Майстер, що обслуговує вдома, працює у всіх районах міста Києва (Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Солом'янський, Святошинський, Шевченківський райони, Лівий, Правий берег), а також передмістях столиці.

Які послуги надаються у домашніх умовах?

Телемайстер зможе виконати вдома у замовника відновлювальні роботи будь-якої складності, з перепаюванням деталей, що вийшли з ладу, таких як, конденсатори, резистори, діоди, мікросхеми. За необхідності замінить несправні блоки та модулі.

Неможливо замінити матрицю (екран) телевізора вдома. Несправність такої складності усувається виключно в стаціонарних умовах сервісної майстерні, де для цього є спеціальне обладнання.

Який графік роботи телемайстра з виїздом на дім?

Фактично, як такого графіка роботи у телемайстрів, які обслуговують на виїзді, немає. Все залежатиме від домовленості із замовником, оскільки головним критерієм даної послуги є її надання у найзручніший для клієнта час. Якщо це вигідно замовнику, відновлювальні роботи телевізорів вдома можуть бути виконані телемайстром не лише у робочі дні, а й в суботу.

Чи відрізняється ціна та гарантія усунення несправності телевізора вдома від Сервісного Центру?

Зазвичай, вартість і гарантія будь-яких відновлювальних робіт залежить від безлічі факторів, і в першу чергу від складності несправності, необхідності заміни оригінальних деталей та інших нюансів. При цьому ціни усунення несправності телевізорів вдома від робіт у майстерні, якщо і відрізняються, то зовсім не значно. Замовник отримує гарантію від 3 до 6 місяців.