Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт проєктора будь-якої складності, з різними несправностями. Безкоштовна діагностика проєктора.

Відповіді фахівця на запитання

Станислав

11.05.2020

На проекции экрана стали появляться точки, причем чем дольше смотрю фильмы на нем, тем больше этих точек становиться. Это лечится?

Очень похоже на то, что в этом DLP проекторе неисправна сама матрицы, так называемый DMD чип. Точно можем сказать что это и цену такого ремонта проектора, только после диагностики.

Vedan

14.03.2020

Имею проблему с LED проектором Xpro Panoplus. Он изначально мне не нравился качеством изображения, а теперь вообще не показывает, при этом вроде как шумит. Исправите это все?

Давайте мы на приемке попытаемся включить проектор и увидеть все его проблемы. После такой диагностики, решите сдавать ли проектор в ремонт или нет.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика     
ціна, грн. *

Профілактика    
ціна, грн. *

Ремонт II категорії    
ціна, грн. *

Ремонт III категорії    
ціна, грн. *

 

Вартість ремонту проєкторів будь-якого застосування

відеопроєкторів c матрицею LCD/3LCD

0/200

200

400

700

відеопроєкторів з DLP/DMD матрицею

0/200

200

450

800

LED проєкторів з будь-яким типом матриці

0/250

250

500

900

* Ціни вказані без урахування вартості деталей, є приблизними та можуть збільшуватися від складності ремонту проекторів.

Проєктор - це пристрій, котрий призначений для виведення зображення на великий екран. Раніше, коли проєктор були не такими популярними, користувачі віддавали перевагу телевізору. Зараз все змінилося, зваживши всі «за» і «проти», всі частіше дивляться в бік проєкторів. І це легко пояснити! Дані пристрої максимально якісні та надійні, тому при правильній експлуатації ремонт LED проєктора потрібно вкрай рідко. Більш того, хто ж відмовиться переглядати улюблений контент як у справжньому кінотеатрі, не виходячи при цьому з дому. Сьогодні проєктори використовуються для різних цілей, а саме в складі домашнього кінотеатру для перегляду фільмів, в офісних та освітніх установах. Вони відрізняються можливостями, габаритами, технологією проєктування, розширенням матриці, галуззю використання і т.д. При цьому всім їм властиво ламатися, тому ремонт проєкторів, ціна на який буде залежати від складності несправності - це досить поширена послуга.

Основні виробники проєкторів:    
Panasonic, InFocus, BenQ, Sony, Barco, Epson, Toshiba, Acer, NEC, ViewSonic, Optoma, ASUS, Sanyo, LG, Mitsubishi, SHARP, Miracle, EIKI та інші.

Ремонт відеопроєкторів цікавить тих користувачів, котрим потрібно провести конференцію та презентацію, семінар і лекцію. Саме проєктор відіграє важливу роль в їх роботі. Оскільки без даних приладів ділове життя багатьох практично неможливе, він повинен бути в робочому стані.

Попри те, що проєктор достатньо надійний в технологічному плані пристрій, ремонт DLP проєкторів потрібно досить часто та для цього є свої причини.

Чому може зламатися проєктор?

 • неправильне використання проєктора, несвоєчасно проведене технічне обслуговування, причина того, що буде потрібно ремонт проєктора;
 • недотримання користувачем правил експлуатації проєктора та його некоректна чистка;
 • різкі перепади напруги у мережі;
 • ресурс лампи;
 • установка проєктора в глибоких отворах, на полицях, де немає вентиляції, в результаті чого прилад сильно перегрівається;
 • попадання всередину рідини спричинить складні проблеми. З такою несправністю вартість ремонту проєктора буде високою;
 • розміщення пристрою під прямим, жарким сонячним промінням гарантовано призведе до його перегріву;
 • різноманітні механічні дії, включаючи удари, струси, вібрації, в гіршому випадку,
 • падіння проєктора;
 • заводський брак і ін.

Виконані ремонти проєкторів, вибіркові описи.

Проєктор, як і будь-яка інша техніка може зламатися. Здається ж, правил експлуатації дотримувались, технічне обслуговування теж проводилось, і раптом на тобі, в найвідповідальніший момент сталася проблема - пристрій не включається, немає звуку або пропало зображення. Так, такі випадки непоодинокі! При цьому паніка тут не допоможе. Існує більш конструктивний - звернення за допомогою в сервісний центр, де ремонт мультимедійних проєкторів - звична справа.

Як проявляється несправність і коли потрібно ремонт проєкторів (м.Київ)?

 • Проєктор не виводить зображення на екран і не світить. Така проблема вказує на вихід з ладу лампи, яку найімовірніше, доведеться міняти.
 • Не чітке зображення. Якщо перенастроювання проєктора в меню налаштувань результату не дає, швидше за все, сталася розбалансованість або засмічення оптики. Не рекомендується чистити або регулювати оптику самостійно. Краще звернутися до фахівців, які грамотно визначать несправність та в разі необхідності виконають ремонт відеопроєктора.
 • Проєктор несподівано вимикається - з ладу могла вийти основна плата (MAIN BOARD).
 • Проєктор взагалі не включається. Такі "симптоми" характерні для блоку живлення. При цьому не виключено, що з ладу вийшов процесор, з'явилися мікротріщини в системній платі, виникли проблеми з живленням. Для точного визначення несправності потрібна діагностика.
 • Після включення екран у мультимедійному проєкторі білого кольору - як показує практика, ремонт ЛЕД проєкторів може виявитися складним.
 • На зображенні з'явилися крапки, імовірно з ладу міг вийти модуль optical mod.
 • Біла смуга на проєкції зображення, швидше за все проблема в dmd board. Наскільки складним і дорогим виявиться ремонт проєктора (м.Київ) можна визначити тільки після попередньої діагностики.

Будь-який проєктор відноситься до складних оптичних пристроїв, більш того, вартує він недешево, відповідно ремонт лазерних проєкторів чи будь-яких інших, краще довірити досвідченим, грамотним фахівцям, які знають всі тонкощі його виконання.

Чому ремонт проєкторів краще виконувати в сервісній майстерні?

 1. фахівці нашого сервісного центру виконують відновлювальні роботи проєкторів будь-якої складності, оскільки мають не тільки багаторічний досвід та знання, але також мають у своєму розпорядженні спеціальне високоточне обладнання, включаючи інфрачервоні паяльні станції.
 2. ми впродовж багатьох років надаємо дані послуги, тому завоювали заслужену довіру та авторитет у замовників;
 3. ми виконуємо, як модульну заміну основних складових, так і ремонт матриці проєктора або ремонт баласту проєктора на компонентному рівні. При необхідності замінимо основну плату, лампу, внутрішню оптику. Якщо буде потрібно відремонтуємо окремі компоненти на основній платі, відновимо розбалансування оптики.
 4. у нас гарантована безкоштовна первинна діагностика за умови подальшого ремонту;
 5. ми беремося за  ремонт проєктора будь-якої складності, ціна на який повністю обґрунтована;
 6. ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками деталей, що є гарантією кінцевого результату;
 7. після виконання робіт проєктор, в обов'язковому порядку, проходить тестування, після чого замовнику видається гарантія на виконані послуги.

Коментарі до виконаних ремонтів проєкторів (питання та відповіді).

Александр

Белая полоса на на проекторе, с Лёва внизу и левая сторона вытянутей правой , проектор Atrix KSD-398

Ответ сервисного центра

В отличии от проектора описанного в этом ремонте, данная модель проектора атрикс имеет технологию проецирования изображения через LCD матрицу. В чем именно проблема можно будет выяснить только во время диагностики проектора.

сергій

Цікавить матриця до даного проектора.

Ответ сервисного центра

Окремо запчастинами ми не торгуємо. Але, якщо ви знаєте точне маркування DMD чіпа, і зможете самостійно його поміняти, то спробуйте пошукати в інтернеті.

Евгений

Проектор Sony VPL-SW125 мигает 4 раза светодиод питания - ошибка не работает вентилятор, хотя все вентиляторы крутятся их там 5 штук. Собственно нужна схема или совет, а лучше и то и то. Спасибо

Ответ сервисного центра

К сожалению не сможем предоставить ни одно, ни другое. Много неисправностей, много путей их решения... Какая причина в этом проекторе, мы сами бы узнали после того, как его отремонтировали бы, а на перед гадать неэффективно!

Игорь

не знаю, не буду утверждать, но промониторив инет накопал вот что: https://www.youtube.com/watch?v=6jGwB05_gdk
прежде чем обращаться в более глобальный сервис, думаю стоит попробовать, так как отзывы вроде бы указывают на решение проблемы данным путём. ну а если нет, то уже нужно обращаться.
сам не пробовал но собираюсь, так как у меня таковой проектор пока не частенько так шалит, т.е. раз перевключил и работает. но если что то буду пробовать. но самому лезть к диафрагме не хотелось бы.