Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює права конфорка в індукційній плиті Valore VHB-EIC-BR-2-2.0, не горить індикація, послуги з ремонту індукційних плит.

Закінчення ремонту: 01.10.2020
Замовлення №: 00594
✓ Пристрій, виробник, модель

Індукційна плита Валоре VHB-EIC-BR-2-2.0 (вироблена у Китаї) складається з двох конфорок, кожна з яких керується своїм блоком керування. Модель з температурним діапазоном від 60 до 280 С, таймером на 24 години та високоякісною скляною поверхнею. Індукційна плита ідеальна з погляду безпеки, вона не буде вмикатися без безпосереднього контакту з каструлею або сковорідкою. Під час зняття посуду вона автоматично вимикається. Модель доповнена цифровим дисплеєм, а також автоматичним звуковим сигналом у разі відсутності нагрівання.

✓ Заявлена несправність замовником

В індукційній плиті, яка надійшла до нашого сервісного центру, не працює права конфорка, не горять сегменти індикаторів. Ми завжди надаємо послуги з ремонту індукційних плит, якої б складності несправність у них не виникла. Від замовника дізналися, що цей пристрій спеціально придбано для використання на дачі, оскільки має компактні розміри. За весь час досить інтенсивної експлуатації плита вперше вийшла з ладу. За його припущеннями, проблема виникла після того, як варильну поверхню з необережності при приготуванні страв залили рідиною. Замовник нічого не став самостійно робити, однак за допомогою звернувся через певний час після того, як індукційну плиту залили.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що зовнішній стан цієї індукційної плити хороший, однак лицьова сторона в потертостях, також видно незначні подряпини. На другій світлині можна побачити, що на вентиляційних решітках зібралося багато пилу, поверхня брудна та не акуратна. Плиту розібрали та з'ясували, що в цій моделі використовуються такі модулі як плата живлення CTW-B, плата PY2269-10, вентилятори QL-010, плата управління та індикації PY3152 Y-13977. Усередині пристрою також багато пилу, що підтверджується третьою світлиною. У ході діагностики з'ясували, що з ладу вийшла плата живлення, відбувся обрив первинної обмотки (згнив дріт від потрапляння вологи) ТПІ плати живлення. Саме тому послуги з ремонту індукційних плит повинні бути спрямовані на усунення цієї несправності.

✓ Ремонт сервісним центром

Завдяки великому досвіду майстрів повністю відновлено працездатність плати живлення (див. світлину №4), на якій перепаяно несправні радіодеталі, відновлено обрив первинної обмотки (замінено провід, що прогнив від вологи). Однак після такого ремонту з'ясувалося, що не працює плата управління та індикації, тому відремонтували і її, замінивши для цього, деталі, що вийшли з ладу (видно на останній світлині). Після того, як була якісно надана послуга з ремонту індукційних плит, заявлена ​​несправність усунена, права конфорка працює добре. На першій світлині видно, що обидві конфорки вмикаються, індикація світиться червоним кольором. Крім того, виконано загальне чищення плити від пилу та бруду, що накопичився під час використання.

✓ Загальна вартість ремонту

За цю послугу, що полягала у відновленні плати живлення, плати управління та індикації з заміною на них несправних деталей, замовник заплатив 800 грн.

✓ Причини несправності

Неакуратне, неправильне використання індукційної плити, яку залили рідиною, спричинило вихід її з ладу. Як виявилося, несправною була плата живлення, стався обрив первинної обмотки (згнив провід від попадання вологи) ТПІ плати живлення. Після її відновлення права конфорка все одно не працювала, тому в ході поглибленої діагностики з'ясували, що не працює плата управління та індикації. Її також відремонтували на компонентному рівні, що дозволило позитивно вирішити проблему, оскільки тепер у цій індукційній плиті працюють обидві конфорки. Крім того, за час експлуатації всередині пристрою, а також на вентиляційних решітках та безпосередньо самих вентиляторах накопичилася велика кількість пилу, що негативно позначається на роботі пристрою.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб після ремонту ця індукційна плита змогла працювати довго та якісно, ​​мають виконуватися певні правила по її експлуатації. Замовнику рекомендовано стежити за тим, щоб усередину не потрапляла жодна рідина. Крім того, періодично проводити профілактичні заходи, вчасно чистити плиту, не допускати скупчення пилу на вентиляційних решітках та системі охолодження.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.