Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт обігрівачів будь-яких типів: інфрачервоних, оливних (масляних), конвекторів. Безкоштовна діагностика обігрівача.

Відповіді фахівця на запитання

Светлана

27.11.2023

Упал тепловент Рода стоя на полу и не включается

Вітаємо! Це може бути викликано різними причинами, наприклад, зламаний шнур живлення або зламана частина в середині пристрою. Орієнтовний бюджет – 500 грн. Після першого огляду та повної діагностики майстром вартість буде точнішою. Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся за телефоном 097-332-33-02 або у Viber чи Telegram.

Александр

19.08.2021

У меня Polaris PCSH 0420 RCD, упал набок и перестал включаться, на кнопку power не реагирует, с пульта тоже, помогите с ремонтом! Что мне в нем посмотреть?!

Поможем и отремонтируем обогреватель, если привезете его к нам. А на расстоянии можем только предположить, что появились микротрещины на плате или обрыв цепей питания.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика      
ціна, грн. *

Профілактика     
ціна, грн. *

Ремонт II категорії     
ціна, грн. *

Ремонт III категорії     
ціна, грн. *

 

Вартість ремонту обігрівачів

    

ремонт вентиляторів

0/40

30

100

150

ремонт тепловентиляторів

0/50

30

120

170

ремонт інфрачервоних обігрівачів

0/60

30

110

160

ремонт оливних (масляних) обігрівачів

0/50

30

130

180

ремонт електрокамінів

0/80

60

200

400

* Ціни вказані без урахування вартості складників, можуть змінюватися в залежності від складності схемотехніки.

Зволожувачі та осушувачі повітря, тепловентилятори, різноманітні обігрівачі та інша кліматична техніка давно використовується у багатьох сім'ях, оскільки це дуже практична річ у побуті. Наприклад, зволожувачі не тільки якісно очищують повітря від мікробів, пилу та інших забруднень, а й допомагають суттєво знизити захворюваність споживачів. Щоб мікроклімат приміщення відповідав усім необхідним нормам, дбайливі та завбачливі користувачі охоче купують дані пристрої. Що вже говорити про обігрівачі, які так необхідні у перехідний період, коли на вулиці вже холодно, а опалення ще не ввімкнули. При цьому всім цим приладам властиво ламатися, тому ремонт зволожувачів, ремонт обігрівачів чи ремонт осушувачів повітря стануть неминучими.

Основні виробники обігрівачів:

Neoclima, Boneco, Valore, UFO, Calore, SmartWay, Vitek, Термія, Zelmer, Tesy, Saturn, Breeze, Bork, ElectroLux, Elenberg, Vertex, Air Comfort, Scarlett, Orieme, Delonghi, Perfezza, Sanyo, Cooper&hunter, Polaris, Elite, Atlantic, Redmond

Чому може зламатися обігрівач?  

Постійне використання кліматичної техніки може призвести до різноманітних несправностей, адже через регулярну роботу можуть зношуватися внутрішні механізми, пошкоджуватися різні деталі, що в результаті призводить до збою в роботі. Зіткнувшись з несправністю не варто панікувати, оскільки ремонт вентиляторів (м. Київ) або ремонт масляних обігрівачів буде виконаний на високому професійному рівні у сервісному центрі. Чому ж стає непридатним кліматична техніка? Цьому сприяють:

 • різноманітний механічний вплив, зокрема удари, струси, падіння з висоти та ін.;
 • попадання води чи іншої рідини до схеми управління напругою;
 • використання (у зволожувачі повітря) звичайної води з-під крана, що призводить до утворення накипу;
 • різкі стрибки напруги в мережі; спроби виконати самостійний ремонт зволожувачів повітря, ремонт інфрачервоних обігрівачів чи іншої кліматичної техніки, не маючи досвіду та відповідних знань;
 • зношування деяких компонентів, що підлягають заміні;
 • не правильна експлуатація з боку користувачів;
 • недотримання інструкцій; виробничий брак та багато іншого.

Виконані ремонти обігрівачів, вибіркові описи.

Якщо у вас зламався обігрівач будь-якого типу, мийка, зволожувач або осушувач повітря, не працює кліматичний комплекс, тепловентилятор або електрокамін, не поспішайте викидати й купувати новий. Тільки фахівці, котрі працюють у сервісному центрі розберуться, чи можливий ремонт обігрівача, чи ремонт зволожувача повітря, що зрештою суттєво заощадить ваші витрати.

Як виявляється несправність і коли потрібен ремонт обігрівачів?

 • У зволожувачі не подається повітря. У цьому випадку пристрій може продовжувати працювати, проте повітря не надходитиме. З такою несправністю відновлювальні роботи полягатимуть у заміні повітрозабірного фільтра або чистці отвору повітряних патрубків.
 • Не відображається витрата (рівень) води. Зволожувач працює у звичайному режимі, але вода не випаровується. Це означає, що з ладу вийшла мембрана або механізм, що приводить воду в рух.
 • Не працює електродвигун або вентилятор зволожувача повітря. Для усунення цієї проблеми потрібна діагностика, яка покаже чи можливе відновлення даних компонентів, чи їх заміна.
 • Поява неприємного запаху може бути наслідком забрудненої мембрани зволожувача, що поширюється разом із парою.
 • Гарантовано потрібен ремонт тепловентиляторів, якщо не крутиться вентилятор. Проблема могла виникнути в роботі двигуна, у нього дуже слабкі обороти й в перемикачі режиму нагрівання згорів термозапобіжник. Потрібно відновити живлення вентилятора, чистка та змастити двигун вентилятора.
 • В обігрівачі відсутнє нагрівання, можливо з ладу вийшло термореле або термозапобіжник, проблема в регуляторі температури. У будь-якому випадку ремонт електричних обігрівачів мають виконувати спеціалісти.
 • Не включається масляний обігрівач, насамперед виконується перевірка на наявність підтікань. Якщо їх не виявили, то можливо пошкоджений провід, зламався термодатчик або вийшов з ладу терморегулятор. Ремонт масляного обігрівача буде спрямований на їх відновлення.
 • Не гріє конвекторний обігрівач, швидше за все проблема в несправному ТЕНі, при цьому наскільки складним виявиться ремонт конвекторних обігрівачів покаже діагностика.
 • Осушувач повітря не виконує функцію сушіння, з ладу міг вийти блок запуску компресора.

Чому ремонт обігрівачів краще виконувати у сервісній майстерні?

 1. ми візьмемося за ремонт керамічних обігрівачів, інфрачервоних, конвекторних, масляних, незалежно від виробника, марки, моделі, року випуску чи складності несправності;
 2. будь-яка кліматична техніка: зволожувач, осушувач повітря, кліматичний комплекс, тепловентилятор та ін. проходить ретельний огляд, після чого виконується безкоштовна діагностика й тільки потім ремонт;
 3. після всіх відновлювальних робіт пристрій тестується і якщо дефект не виявляється, клієнта інформують про готовність приладу;
 4. у нас є всі необхідні обладнання та інструменти, ми використовуємо якісні запчастини від перевірених постачальників;
 5. за необхідності замовнику буде надано післяремонтну консультацію;
 6. висока майстерність наших спеціалістів підтверджується численними позитивними відгуками;
 7. практично нікого не розчарувала наша фінансова політика;
 8. на ремонт будь-якої складності ми видамо гарантію.

Коментарі до виконаних ремонтів обігрівачів (запитання та відповіді).

Владимир

Где можно такую плату заказать?

Ответ сервисного центра

Мы не занимаемся ни продажей комплектующих, ни консультациями по их поисков. Такие платы стоят обычно дорого, их обычно нет и они обычно ремонтируются на компонентном уровне, как в данном случае примера ремонта тепловентилятора.

Евгений

Если проблема не в двигателе и спирали, то что ещё моггло сгореть?

Ответ сервисного центра

Не работает управление обдува и нагрева обогревателя - вероятнее всего проблема в плате управления (последнее фото).

Сергей

Хочу купить плату управления электрообогревателем polaris pcsh 0420 rcd.Есть у Вас в наличие? Цена?

Ответ сервисного центра

К сожалению такие вопросы не к нам, но задача будет непростой. А чего нельзя отремонтировать эту плату обогревателя?