Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт аерогрилю з будь-якою поломкою, заміна тена (галогенної лампи). Безкоштовна діагностика аерогрилю.

Відповіді фахівця на запитання

Егор

18.04.2024

Хотел бы заказать ремонт аэрогриля vinis vto-m1704. Перестал нагревать.

Вітаємо! Орієнтований бюджет становить 700 грн. Ремонти в нашій майстерні проводяться дотримуючись черги або терміново, за що доводиться додатково заплатити 30%. Ми працюємо згідно з графіком, який можна знайти на нашому сайті. З будь-яких питань ви можете зателефонувати нам за номером 097-332-33-02 або зв'язатися через Viber або Telegram.

Людмила

08.09.2023

ремонт галогенового обігрівача Elta 9735NINFB, скоріше за все заміна лампи.

Модель цього обігрівача дуже рідкісна, несправність не описана... Краще приносьте на прийомку його, первинна діагностика у нас безкоштовна!

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика    
ціна, грн. *

Профілактика   
ціна, грн. *

Ремонт II категорії   
ціна, грн. *

Ремонт III категорії   
ціна, грн. *

 

Вартість ремонту аерогрилів

Ремонт аерогрилів з механічним управлінням

80

80

200

300

Ремонт аерогрилю з електроннним управлінням

100

100

250

400

Заміна галогенового ТЕНа в аерогрилі

80

80

200

300

* Вказані ціни тільки за ремонтні роботи аерогрилів і не враховують вартість застосованих деталей, можуть змінюватися від складності.

Аерогриль - це електроприлад, що з'явився на наших кухнях нещодавно, при цьому встиг завоювати широку популярність у багатьох сучасних господинь. І це легко пояснити, адже даний універсальний пристрій здатен замінити на кухні безліч побутової техніки, включаючи мікрохвильову піч, гриль, тостер, шашличницю та ін. Поряд з універсальністю, незаперечним плюсом аерогрилів є той факт, що при приготуванні страв не використовується жир або олія. Крім того, дані прилади досить якісні та надійні, тому при правильній експлуатації ремонт аерогрилю (м.Київ) буде потрібен не скоро.

Принцип роботи будь-якого аерогрилю полягає в подачі гарячого повітря від ТЕНа за допомогою вентилятора в колбу, в яку завантажуються продукти, і подальшій обробці цих продуктів за встановленими параметрами.

Всі аерогрилі дуже схожі, оскільки до їх складу входять:

 • скляна жаростійка чаша;

 • кварцова лампа (ТЕН);

 • вентилятор з лопатями, що відповідає за подачу гарячого повітря та охолодження двигуна;

 • перегородки для відводу повітря;

 • біметалева пластина (регулятор температури);

 • корпус із пластику;

 • блок керування.

Принцип роботи аерогрилів теж однаковий - нагрівач гріє повітря, який через кришку, у якій безліч отворів потрапляє в скляну колбу, а за допомогою вентилятора забезпечується його циркуляція. Продукти, які знаходяться в колбі, рівномірно прогріваються з усіх боків.

Як і будь-які інші пристрої вони можуть зламатися, саме тому багатьох користувачів цікавить - чи можна відремонтувати аерогриль? Відповідь однозначна - можна! Для цього потрібно звернутися до нашого сервісного центру, де буде виконана попередня діагностика та подальший післягарантійний ремонт галогенних аерогрилів. Ми гарантуємо якісні послуги з ремонту аерогрилів, оскільки в даній сфері маємо великий досвід.

Основні виробники аерогрилів: Ariete, Astor, Blaupunkt, BORK, Bosch, Camry, Clatronic, Delonghi, ECG, Fagor, Gorenje, Gotze & Jensen, Grunhelm, HausMark, Laretti, Liberton, Maestro, Magio, Maxwell, Moulinex, Philips, Polaris, Princess, ProfiCook, Redmond, Saturn, Scarlett, Steba, Tefal, VIMAR, Vitek, Zelmer та ін.

Чому можуть зламатися аерогрилі чи потрібен їх ремонт?

Кухонна побутова техніка, про яку йде мова в даній статті, дійсно відноситься до універсальних та багатофункціональних пристроїв, які значно полегшують роботу на кухні. Але, як то кажуть, нічого немає вічного, навіть якісна техніка може вийти з ладу. А це означає, що буде актуальним ремонт аерогрилів ціна на який залежить від багатьох факторів, і в першу чергу, від складності несправності. Основні причини, через які потрібно ремонт галогенового комбівара:

 • знос нагріваючого елемента після закінчення терміну служби або обрив ланцюга;
 • різкі перепади напруги у мережі;
 • різні механічні пошкодження, включаючи падіння, сильні поштовхи, удари або вібрації та ін.;
 • постійний перегрів пристрою;
 • несвоєчасно проведені профілактичні роботи (чистка, миття);
 • неправильна експлуатація з боку користувача гарантовано призведе до того, що знадобиться заміна лампи аерогрилю, заміна ТЕНа в аерогрилі або будь-який інший
 • терміновий ремонт аерогрилів;
 • природний знос деяких компонентів;
 • некоректно виконаний самостійний ремонт аерогрилю тільки посилить проблему;
 • виробничий брак і ін.

Виконані ремонти аерогрилів, вибіркові описи.

Як правило, ремонт побутових аерогрилів можна умовно розділити на три основні категорії:

 • дрібний ремонт аерогрилю, ціна котрого не висока, передбачає, що пристрій частково розберуть, змастять, почистять чи проведуть заміну мережевого шнура або дрібних деталей, які вийшли з ладу;
 • ремонт аерогрилю комбівара середньої складності, коли потрібно повністю розібрати пристій, замінити несправні ємності, вимикачі, термозапобіжник та ін. компоненти;
 • до складного ремонту галогенового аерогриля входить заміна електронагрівачів, таймера, плат електронного керування та ін.

Якщо в певний момент з'ясувалося, що прилад не працює, то не варто намагатися виконувати ремонт самостійно, або відразу ж бігти в магазин за новим. Адже існує значно раціональніше рішення - звернутися за допомогою до фахівців.

Як проявляється несправність та коли потрібно ремонт аерогрилів (м.Київ)?

 • Аерогриль не включається, з ладу вийшов керамічний штовхач у механізмі таймера. З такою проблемою ремонт аерогрилів буде полягати в заміні нового таймера, відновленні блоку включення. Якщо згорів термозапобіжник, то потрібно його замінити.
 • Не загоряється лампа ТЕН, яка втратила вакуум (побіліла), швидше за все ремонт галогенових аерогрилів полягатиме в заміні нової галогенової лампи ТЕНа.
 • Не можливо відрегулювати температуру, імовірно з ладу міг вийти термоблок, знадобиться заміна терморегулятора.
 • Аерогриль не нагрівається або слабо гріє знизу, швидше за все не працює ТЕН. Причиною такої несправності може стати знос нагріваючого елемента після закінчення терміну служби або обрив ланцюга, відповідно потрібно заміна ТЕНа аерогрилю.
 • У приладі не крутиться вентилятор, низ страви не прожарюється або взагалі не нагрівається. У цьому випадку потрібно розібрати корпус, що дозволить візуально переглянути контакти, які з'єднані з вентилятором. Якщо стався обрив проводу, то ремонт буде полягати в його пропайці. Якщо вентилятор повністю не працює, толі потрібно його замінити з урахуванням всіх його параметрів та габаритів.
 • Коли не працює блок управління - таймер, термостат, кнопка включення або перемикання режимів, такий ремонт аерогриля належить до категорії складних. В такій ситуації навіть може виникнути зворотний ефект, коли пристрій не вимикається. Найчастіше дана проблема виникає в сенсорних екранах, вони хоч і зручні, проте більше схильні до несправностей, звідси вартість ремонту аерогрилю, як правило висока.
 • Після включення, на дисплеї висвічуються символи у випадковому порядку, відсутня реакція на всі кнопки управління. Така проблема може виникати через інтенсивну експлуатацію та порушення герметичності в акумуляторному відсіці та управлінні. Імовірно ремонт аерогрилів буде полягати у відновленні монтажу плати управління та заміні деталей, які згоріли. 

Чому ремонт аерогрилів в Києві краще виконувати в сервісній майстерні?

 1. особливістю нашого сервісного центру є виконання безоплатної первинної діагностики, в разі виконання подальшого ремонту;
 2. ми візьмемося за ремонт аерогриль будь-якої складності терміново, не залежно від фірми-виробника, марки, року випуску або складності несправності;
 3. ремонт в сервісному центрі буде розпочато тільки після того, як з замовником буде узгоджена ціна ремонту аерогрилю і терміни його виконання;
 4. попри те, що ми працюємо в м.Києві, наш сервіс доступний жителям інших міст України;
 5. ми строго дотримуємося планів, тому в обумовлений термін користувач зможе отримати пристрій після ремонту, разом з майстром перевірити його роботу, і тільки після цього оплатити послугу;
 6. у нас в наявності сучасне обладнання, тому візьмемося за ремонт, від якого відмовилися інші;
 7. при необхідності замінимо будь-які складові, будуть використані тільки оригінальні деталі, оскільки у нас добре налагоджені відносини з постачальниками;
 8. на ремонт будь-якої складності ми видамо гарантію.

Коментарі до виконаних ремонтів аерогрилів (питання та відповіді).

Елена Стадник

Добрый день. А можно ли заказать чашу для аэрогриля Электрогриль Vimar VCO 607 Y

Ответ сервисного центра

Мы занимаемся ремонтами аэрогрилей, продажа аксессуаров не совсем наша тема, но если что то сможем вам предложить, то сообщим на днях.

Петр

Где взять принципиальную схему блока питания этого аппарата?

Ответ сервисного центра

У нас нет ответа на такой вопрос. Но схемотехника этой модели аэрогриля не сложная, многие специалисты по ремонту аэрогрилей справятся и без мануала.