Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт моноблоків всіх моделей з різними несправностями. Діагностика та настройка моноблока.

Відповіді фахівця на запитання

Александр

08.01.2024

Здравствуйте! Есть моноблок HP Pavilion 23AIO PC. Не каждый раз включается при нажатии на кнопку вкл. Может с третьей попытки включится или с четвертой. Бывает, что и сразу запускается. Каждый раз при включении начинает гудеть, крутятся вентилятоы, но до биоса не доходит. Если удается включить, то работает уже нормально, в штатном режиме. Что это может быть?

Вітаємо! Існує кілька можливих несправностей. Щоб отримати відповідь, необхідно з'ясувати причину. Ви можете привезти свій моноблок в нашу майстерню для ремонту. Первинна перевірка розкриє проблему більш детально. Ми працюємо згідно з графіком, вказаним на нашому сайті. Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте нам за номером 097-332-33-02 або у Viber чи Telegram.

Анна

07.08.2023

Замена матрицы моноблока M241D Asus

Доброго дня! Для коректної відповіді по заміні матриці моноблока Asus Vivo AiO M241D нам не вистачає інформації. Потрібна точна модель моноблока. Ззаду монітора вказано виробником його точні параметри. Зробіть фото потрібної нам інформації. Для відправлення скористайтесь контактним номером телефону 097-332-33-02 (вайбер, телеграм).

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика    
ціна, грн. *

Профілактика   
ціна, грн. *

Ремонт II категорії   
ціна, грн. *

Ремонт III категорії   
ціна, грн. *

  

Ремонт звичайних моноблоків, системи All In One, Barebone

моноблоків, діагональ РК екрану до 20"

0/150

150

450

700

моноблока діагоналлю 21" і більше

0/250

250

550

800

Ремонт Multi-Touch моноблоків, систем All In One, Barebone

моноблоків, діагональ мультитач екрану до 20"

0/200

200

500

800

моноблока діагоналлю мультитач 21" і більше

0/300

300

600

900

Ціни на ремонт моноблоків MultiTouch та звичайних, діагностика будь-якого моноблока:

* Ціни вказані без урахування вартості комплектуючих та матеріалів, тому можуть змінюватися в залежності від складності пристрою.

Моноблок - це сучасний пристрій, який можна назвати гібридом ноутбука та стаціонарного комп'ютера. Виглядає він як звичайний телевізор, при цьому його «начинка» практично така ж як у ноутбука. Саме тому, коли з ладу виходить моноблок, то його ремонт максимально схожий з ремонтом ноутбуків. Різниця полягає лише в тому, що моноблок встановлюється стаціонарно, відповідно, зменшується ризик падіння чи ударів. Ще головною відмінністю моноблока, є його корпус, який дуже тонкий, тому збільшується ризик перегріву.

Основні виробники моноблоків:

Apple, Acer, Artline, Asus, Dell, Hewlett-Packard, Impression, Lenovo, Microsoft, MSI, Samsung, Sony, Artline, Everest, Toshiba, 3Q та ін.

Чому може зламатися моноблок?

За функціональними можливостями моноблоки знаходяться між ПК та ноутбуком. Дані пристрої увібрали в себе кращі характеристики даних пристроїв. При цьому для моноблоків характерні найрізноманітніші несправності, до яких можуть приводити такі фактори, як:

 • різноманітна механічна дія (падіння, струс, удари, вібрації, попадання всередину рідини);

 • перепад напруги у мережі, робота моноблока під час грози;

 • виникнення програмних помилок;

 • неправильна експлуатація, вплив на моноблок низької чи високої температури;

 • перегрів моноблока через те, що не вчасно провели профілактику;

 • знос деяких деталей, які підлягають заміні;

 • виробничий брак, зазвичай - не якісна пайка.

Виконані ремонти моноблоків, вибіркові описи.

Під час експлуатації моноблочного комп'ютера можуть виникати найрізноманітніші неполадки. Тут важливо пам'ятати, що даний пристрій є відносно дорогим, але при цьому достатньо крихким, тому ремонт моноблока не повинен виконуватися самостійно, адже для цього є відповідні служби.

Як проявляється несправність та коли потрібен ремонт моноблоків (м.Київ)?

 • Екран темного кольору, немає зображення, світиться тільки індикація. Такі «симптоми» свідчать про те, що з ладу могли вийти відеокарта, шлейф дисплея або безпосередньо сам дисплей.
 • Не працює привід. З такою несправності гарантовано знадобиться заміна оптичного приводу.
 • Не включається моноблок. Проблема може бути викликана несправністю ряду комплектуючих, включаючи материнську плату, процесор, блок живлення чи ланцюги живлення.
 • Екран синього кольору. Така несправність свідчить про те, що з ладу вийшов жорсткий диск. Тільки діагностика покаже, чи підлягає він відновленню чи заміні.
 • Моноблок мимовільно перезавантажується або взагалі виключається в процесі роботи. Можливо, перегрілися деякі елементи, включаючи відеокарту, процесор або пам'ять. У такому випадку, швидше за все, ремонт моноблока буде полягати у чистці та заміні термопасти.
 • Сенсор перестав реагувати на торкання, імовірно потрібна заміна сенсора.
 • Система не бачить привід або жорсткий диск, проблема могла виникнути з південним мостом. Іноді він підлягає відновленню, але в більшості випадків, потрібно його заміна.
 • Поява на екрані різних артефактів - поділ зображення або ж воно пропадає у процесі роботи, швидше за все проблема з графічною підсистемою (відеочіпом).
 • Слабким місцем моноблочних комп'ютерів є БЖ, у якого можуть вийти з ладу як пасивні, так і активні складові навісного монтажу, мікросхеми малого ступеня інтеграції або друковані провідники. Це призводить до відсутності реакції на кнопку включення (очікування), мимовільному виключенню або до перезавантаження.

Чому ремонт моноблоків краще виконувати в сервісній майстерні?

 1. фахівці нашого сервісного центру мають великий досвід роботи, що дозволяє виконувати ремонт звичайних моноблоків, системи All In One, Barebone будь-якої складності, якщо необхідно виконаємо настройку моноблока;
 2. ми співпрацюємо з найбільшими та добре перевіреними постачальниками оригінальних запчастин;
 3. перш ніж виконувати ремонт моноблоків, обов'язково проводимо попередню діагностику;
 4. наявність сучасних приладів, включаючи ІК паяльну станцію, дає можливість братися за найскладніші випадки;
 5. у нас лояльні, повністю обґрунтовані ціни;
 6. в обов'язковому порядку видаємо гарантію на всі послуги та запчастини, які поміняли;
 7. при необхідності надамо користувачу консультацію про специфіку роботи моноблока