Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт різноманітної кліматичної техніки, чистка. Безкоштовна діагностика кліматичної техніки.

Така кліматична техніка, як зволожувачі та осушувачі повітря, тепловентилятори, різного типу обігрівачі давно є популярними пристроями, що мають не яби який попит. Наприклад, зволожувачі не тільки якісно очищують повітря від бактерій, пилу та інших забруднень, а й допомагають значно знизити захворюваність споживачів. Щоб мікроклімат приміщення відповідав необхідним нормам, дбайливі та завбачливі користувачі охоче купують ці пристрої. Але це тільки в тому випадку, якщо не потрібний ремонт кліматичного обладнання, оскільки прилад у несправному стані не тільки не принесе користі, а навіть навпаки. Що ж робити, якщо стався збій у роботі? Відповідь досить проста - звернутися до сервісного центру з ремонту кліматичної техніки, де Вам точно допоможуть.

Не менш популярними є різного типу обігрівачі, без яких неможливо обійтися в перехідний період, коли на вулиці вже холодно, а опалення ще не включили. Попри високу якість та надійність цих пристроїв, їм все ж таки властиво ламатися, відповідно ремонт кліматичної техніки в Києві є популярною послугою.

Сьогодні на прилавках супермаркетів можна зустріти кліматичну техніку від різних виробників, як досить відомих, так і не дуже. Серед них: Neoclima, Boneco, Valore, UFO, Calore, Vitek, Термія, Zelmer, Tesy, Saturn, Breeze, Bork, ElectroLux, Elenberg, Vertex, Air Comfort, Scarlett, Orieme, Delonghi, Perfezza, Sanyo, Cooper&hunter, Polaris, Atlantic та інші. Навіть висока якість, надійність, а також не мала вартість не спроможна застрахувати будь-яку кліматичну техніку від появи несправностей. Мало того, як засвідчує практика, ремонт потрібен як бюджетним моделям, так і більш «просунутим».

Чому може зламатися кліматична техніка?

Постійне інтенсивне використання кліматичних пристроїв може призвести до появи різноманітних несправностей, а в результаті до ремонту. Через регулярну експлуатацію можуть зношуватися внутрішні механізми, пошкоджуватися деталі, що в результаті призводить до збою в роботі. Зіткнувшись з несправністю не варто панікувати, оскільки звернувшись до сервісного центру, ремонт кліматичної техніки для дому буде виконаний на високому професійному рівні. Розберімося, в яких випадках може знадобитися ремонт кліматичної електроніки? Цьому сприяють:

 • різні механічні впливи, включаючи удари, струси, падіння з висоти та інше;
 • до складного ремонту призводить потрапляння води чи іншої рідини до схеми керування напругою;
 • використання (у зволожувачі повітря) звичайної води з-під крана, що прискорює утворення накипу, тому після певного часу знадобиться чищення кліматичної техніки;
 • різкі стрибки напруги мережі;
 • спроби виконати самостійний ремонт кліматичної апаратури, не маючи для цього досвіду та відповідних знань;
 • не правильна експлуатація, не виконання інструкцій виробника;
 • виробничий брак та багато іншого.

Приклади ремонтів кліматичної техніки

Багато хто знайомий з такою ситуацією, коли ремонт різної кліматичної техніки потрібен у самий невідповідний час. Як правило, влітку ламається зволожувач повітря або вентилятор, а під час опалювального сезону обов'язково зламається обігрівач. У випадку, якщо сталася така ситуація, не варто засмучуватись чи панікувати, а тим паче не треба поспішати викидати кліматичну техніку, що не працює та купувати нову. Є інший, менш витратний спосіб повернути пристрою «друге життя» - звернутися за допомогою до сервісного центру «Теле Європа - сервіс», адже вартість ремонту кліматичної техніки, навіть із найскладнішою несправністю, буде значно нижчою за новий пристрій.

Несправності, що потребують ремонту кліматичної техніки (м. Київ) можуть виявлятися у різний спосіб.

 1. У зволожувачі не подається повітря. У цьому випадку пристрій може продовжувати працювати, однак повітря не подаватиметься. З такою несправністю ремонт полягатиме в заміні повітрозабірного фільтра або прочищення отвору повітряних патрубків.
 2. Не відображається витрата (рівень) води. Зволожувач працює у звичайному режимі, але вода не випаровується. Це означає, що з ладу вийшла мембрана або механізм, що приводить воду в рух.
 3. Не працює електродвигун або вентилятор зволожувача повітря. Для усунення цієї проблеми знадобиться діагностика, яка покаже, чи можливий ремонт цих компонентів або їх заміна.
 4. Поява неприємного запаху може бути наслідком забрудненої мембрани зволожувача, що поширюється разом із парою.
 5. Гарантовано буде потрібний терміновий ремонт кліматичної техніки, якщо в тепловентиляторі не крутиться вентилятор. Проблема могла виникнути в роботі двигуна, у нього дуже слабкі обороти та в перемикачі режиму нагрівання згорів термозапобіжник. Потрібний ремонт живлення вентилятора, чищення та змащення двигуна вентилятора цієї техніки.
 6. В обігрівачі відсутнє нагрівання, можливо з ладу вийшло термореле або термозапобіжник, проблема в регуляторі температури. У будь-якому разі ремонт кліматичної техніки в Україні мають виконувати спеціалісти.
 7. Не вмикається масляний обігрівач, насамперед виконується перевірка на наявність масляних підтікань. Якщо підтікання не виявлені, можливо сталося пошкодження дроту, вихід з ладу термодатчика або терморегулятора.
 8. Не гріє конвекторний обігрівач, проблема може полягати в несправному ТЕНі, однак, наскільки складним буде ремонт покаже діагностика.
 9. Осушувач повітря не виконує функцію сушіння - з ладу міг вийти блок запуску компресора.

Якщо у Вашій кліматичній техніці сталася будь-яка з перерахованих вище несправностей, вихід один - звернутися до нашого сервісного центру «Теле Європа – сервіс». Ми виконаємо будь-якої складності ремонт кліматичної техніки, швидко та якісно розв'язавши Вашу проблему! З перевагами нашої майстерні знайомі багаточисельні замовникі, які залишилися задоволеними нашою з ними співпрацею:

 • ми беремося за ремонт та обслуговування кліматичної техніки, незалежно від виробника, марки, моделі, року випуску чи складності проблеми;
 • будь-яка кліматична техніка - зволожувач, осушувач повітря, кліматичний комплекс, тепловентилятор та інша проходить ретельний огляд, після чого виконується безкоштовна діагностика і лише потім ремонт;
 • після виконання ремонту пристрій тестується і якщо дефект не проявляється, клієнт інформується про її готовність;
 • у нас є все необхідне обладнання та інструменти, ми використовуємо якісні запчастини від перевірених постачальників, тому гарантуємо сервісне обслуговування кліматичної техніки та її ремонт на високому професійному рівні;
 • при необхідності після ремонту домашньої та офісної кліматичної техніки замовнику буде надана післяремонтна консультація;
 • висока майстерність наших спеціалістів підтверджується численними позитивними відгуками;
 • практично нікого не розчарувала наша фінансова «політика», ми виконуємо будь-який ремонт кліматичної техніки, ціни на який завжди узгоджуються із замовником;
 • на всі послуги з ремонту кліматичної техніки ми видаємо гарантію.