Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вимкнулася під час роботи електроплита Gorenje ECT 680-ORA, ремонт склокерамічних плит.

Закінчення ремонту: 06.08.2019
Замовлення №: 90529
✓ Пристрій, виробник, модель

Склокерамічна електрична плита Гореніє ECT 680-ORA на 4 конфорки, з сенсорним типом управління та фронтальним розташуванням панелі. Модель з максимальною потужністю підключення 7100 Вт. Ця стильна склокерамічна плита з функцією захисту від дітей, індикатором залишкового тепла, таймером та розширеною зоною на 3 конфорки.

✓ Заявлена несправність замовником

Склокерамічна плита, що поступила в нашу майстерню, не включається під час роботи. Замовник попросив, щоб був виконаний терміновий ремонт склокерамічних плит, оскільки вона використовується для щоденного приготування різних страв. До нас її ще не розкривали та ремонт не виконували.

✓ Діагностика сервісним центром

Ця електрична плита в хорошому стані, у неї акуратний, без механічних пошкоджень корпус, всередині вона чиста та не запилена (добре видно на світлинах №1 і 2). У даній моделі використовується реле HF3FD, а також основна плата YS7-4132I11NK/, яка вийшла з ладу, що підтверджено проведеною діагностикою. Крім того, згорів модуль живлення. В даному випадку ремонт склокерамічних плит повинен бути спрямований на відновлення даних вузлів.

✓ Ремонт сервісним центром

Ремонт модулів, що вийшли з ладу, полягав в тому, що довелося перепаяти різні компоненти, такі як, транзистори MPS42 в кількості 3 штук, мікросхеми TNY276PN (DIP7), а також у відновленні ланцюгів живлення. Після ремонту склокерамічних плит, який на прохання клієнта встигли зробити за 6 днів, вона повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Такий ремонт, а саме, відновлення основної плати та модуля живлення, з заміною деталей обійшовся в 1000 грн.

✓ Причини несправності

Причина того, що дана склокерамічна плита відмовлялася включатися, очевидна - це згорілий в ній модуль живлення та вихід з ладу основної плати. Дана несправність могла виникнути з різних причин, наприклад, через різкий перепад напруги мережі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту, на який замовнику видана гарантія, рекомендовано в подальшому використовувати стеклокерамическую плиту, дотримуючись всіх експлуатаційних правил. Намагатися, щоб на поверхню та в усередину пристрою не потрапляла рідина.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.