Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт домашнього кінотеатру та саундбара. Безкоштовна діагностика для домашнього кінотеатру.

Відповіді фахівця на запитання

Володимир

20.05.2024

Домашній кінотеатр PHILIPS LX 3900SA заміна блоку живлення, скільки буде коштувати? Дякую

Вітаємо! Щоб ми могли надати вам відповідь, потрібна більш детальна інформація. Як саме ви прийшли до висновку, що потрібна заміна блоку живлення? Можливо, вже проводили діагностику? Наразі ми маємо лише загальну інформацію. Будь ласка, опишіть несправність та її прояви. Після отримання цих даних, зможемо надати вам більш конкретну відповідь щодо можливості ремонту, строків та вартості. Будь ласка, надішліть інформацію за номером 097-332-33-02 (Viber або Telegram).

Евгений Левченко

16.01.2023

Саундбар Yamaha Yas 108 перестал работать по Bluetooth. Устройство не обнаруживается... По HDMI через ноутбук звук есть.

Ответ сервисного центра

22.02.2023

У відповідь до від Евгений Левченко

Доброго дня! Стосовно ремонту саундбара Yamaha YAS-108 Black, ми можемо його відремонтувати за орієнтовну вартість 2000 грн. Більш точнішу інформацію можна отримати в процесі ремонту та детального огляду майстром несправного пристрою.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика    
ціна, грн. *

Профілактика   
ціна, грн. *

Ремонт II категорії   
ціна, грн. *

Ремонт III категорії   
ціна, грн. *

 

Вартість ремонту домашніх кінотеатрів

 

однокомпонентних домашніх кінотеатрів з DVD/Blu-Ray

0/150

150

500

1000

саунбарів (звукових панелей з сабвуфером)

0/200

200

800

1600

домашніх кінотеатрів (AV-ресивер + акустика)

0/250

250

1000

2000

* Ціна за роботу вказана без урахування вартості деталей та може змінюватися в залежності від складності, витрачених зусиль під час ремонту.

У багатьох людей похід в кінотеатр вважається одним з найпопулярніших способів проведення вільного часу. Глядача спокушають неймовірні спецефекти, візуальне сприйняття того, що відбувається на великому екрані, а також високоякісний звуковий супровід. Все це тепер доступно не тільки в розважальних центрах. Такий пристрій, як домашній кінотеатр є популярним рішенням для перегляду відео та прослуховування улюблених композицій в домашніх умовах. Конструктивно домашній кінотеатр складається з плеєра (DVD або Blue Ray) та зовнішньої акустичної системи, яка може бути виконана в різній конфігурації. Формат «все в одній коробці» дає можливість легко приєднати домашній кінотеатр до сучасного телевізора і все - можна насолоджуватися переглядом улюбленого контенту з об'ємним якісним звуком. Але це в тому випадку, якщо він повністю справний та не потрібно ремонт домашнього кінотеатру ціна на який буде залежати від багатьох факторів.

Основні виробники домашніх кінотеатрів:

Pioneer, Philips, Panasonic, Samsung, Sony, Nakamichi, Harman Kardon, LG, Elenberg, JVC, Thomson, BBK, Sven, Onkyo, Yamaha, Polk Audio, JBL та ін.

Провідні виробники домашніх кінотеатрів приділяють велику увагу бездоганній якості та надійності своїх виробів. При цьому виходу їх з ладу, а відповідно і ремонту домашніх кінотеатрів в Києві передують різні обставини.

Чому може зламатися домашній кінотеатр?

 • найчастіше колонки схильні до  несправностей через постійне навантаження, що викликане потужною гучністю;
 • різкі перепади напруги у мережі;
 • неправильна експлуатація з боку користувачів;
 • різноманітні механічні пошкодження, включаючи удари, сильні вібрації, падіння і т.д .;
 • потрапляння всередину пристрою пилу, бруду або будь-якої рідини;
 • збій в програмному забезпеченні;
 • самостійне протирання лінз очисними засобами;
 • використання «очисних дисків» для профілактики;
 • застосування неякісних, забруднених дисків ;
 • заводський брак та ін.

Виконані ремонти домашніх кінотеатрів, вибіркові описи.

Як і будь-яка інша побутова електроніка, домашні кінотеатри, якими б сучасними вони не були, можуть зламатися. Саме тому така послуга, як ремонт домашнього кінотеатру (м.Київ) є досить популярною та поширеною. І не завжди, причина того ховається в порушенні умов експлуатації. Буває, що домашній кінотеатр просто активно та довго використовується, і несправність пов'язана з його старінням та відсутністю регулярного технічного обслуговування.

Як проявляється несправність і коли потрібно ремонт домашніх кінотеатрів (м.Київ)?

 • Звук постійно переривається або «рипить». Несправність пов'язана з динаміками колонок, з ладу могли вийти роз'єми, кабелю.
 • Звук тільки на фронтальній колонці. Імовірно проблема в підключенні та цілісності кабелів. В такому випадку, перш ніж виконувати ремонт домашнього кінотеатру, потрібно попередня діагностика.
 • Звуку немає взагалі. Це досить поширена несправність, несправність або в колонках, або ж в модулі, наприклад, AV-ресивері.
 • Звук поганої якості, відсутній стереоефект. Можливий дефект при виробництві або некоректне поєднання процесора пристрою з РК-телевізором нового покоління або DVD-програвачем.
 • Пристрій не читає диск, швидше за все вартість ремонту для домашнього кінотеатру буде залежати від того чи потрібно міняти лазерну оптику.
 • Домашній кінотеатр не включається, на індикаторі висвічується помилка F61 - потрібно відновлення модуля кінцевого посилення.
 • Динамік шипить, не працюють функції однієї з колонок, спотворення ефектів, поява сторонніх шумів і інші дефекти, свідчать про те, що ремонт домашніх кінотеатрів, ціна на який стане зрозуміла після діагностики, не оминути.
 • Не включається саундбар, спочатку губилася яскравість панелі, потім включався з п'ятого разу. В такій ситуації ремонт саундбара імовірно буде полягати у відновленні стабілізатора та плати індикатора.

Насправді майстри сервісного центру зустрічаються з різними несправностями домашніх кінотеатрів, які можна перераховувати дуже довго. При цьому не варто самостійно вживати ніяких заходів, оскільки дані пристрої належать до розряду складних, відповідно єдино правильне рішення - звернення за допомогою до фахівців.

Чому ремонт домашніх кінотеатрів краще виконувати в сервісній майстерні?

 1. для нас не має значення якої марки чи моделі зламався домашній кінотеатр, ми приймемо в ремонт пристрій, не залежно від року випуску, виконаємо ремонт саундбарів не залежно від складності несправності;
 2. у нас працюють фахівці з великим багажем знань та практичних навичок;
 3. виконати ремонт бездротових домашніх кінотеатрів або будь-яких інших стало можливим, завдяки наявності сучасних діагностичних та ремонтних приладів, зокрема інфрачервоної паяльної станції;
 4. перед відновлювальними роботами необхідно провести первинну діагностику, яку виконаємо абсолютно безкоштовно;
 5. вас приємно здивує ціна ремонту домашнього кінотеатру, оскільки у нас добре продумана цінова політика;
 6. ми використовуємо тільки оригінальні деталі, працюємо з перевіреними постачальниками;
 7. ми цінуємо кожного клієнта, який звернеться до нас за допомогою;
 8. на всі види робіт та нові деталі видаємо гарантію.

Коментарі до ремонтів домашніх кінотеаторів (питання та відповіді).

carlos alberto andrade

estou precisando da placa amplificadora deste modelo de home theater DAV DZ275, vocês tem? quanto fica para mandar para o Brasil cep 28015-055?

Ответ сервисного центра

If we understand the question correctly, then we give the answer: we are the service center, this home theater was taken in for repair by the customer. After the repair of the Sony DAV-DZ570M home cinema, the owner took it back, having paid for the service.

Ігор

Можна перевести цей блок живлення з 220 вольт на 12 ?

Ответ сервисного центра

Оскільки цей блок живлення для домашнього кінотеатру має кілька вихідних напруг, то на нашу думку, найпростіше купити адаптер 12 вольт постійного струму на 220 вольт змінного, з відповідною потужністю.

Sinnasamy

Hi, Do you have PCB 40-BCS727-MA14G, used Pioneer blue ray player? I need 1pc.

Ответ сервисного центра

Good afternoon, we only do home theater repairs, and selling components is not our profile.

Александра

Здравствуйте, подскажите пожалуйста сколько сопротивление у индукционных катушек, 1310а на плате напряжения, заранее спасибо)

Ответ сервисного центра

Для того, чтобы Вам что то подсказать, надо иметь этот домашний кинотеатр перед собой на рабочем столе, а ремонт этот уже давно выдан заказчику. И еще: активное сопротивление индукционной катушки (реактивного элемента) не самый главный параметр, Формулировку "плата напряжений" слышим в первый раз. Извините, если ответ получается похожим на троллинг, но Вам бы лучше обратиться к специалистам на предмет ремонта этого домашнего кинотеатра.

Юлия

Здравствуйте у меня не включается Домашний кинотеатр c DVD (5.1) Samsung HT-TX22 -могла ли возникнуть поломка если дети вставили в дисковод одновременно два диска

Ответ сервисного центра

В этом случае диски застряли в дисководе и механизм лотка заклинило, нужно разбирать и ремонтировать домашний кинотеатр. Диски останутся целыми, вернем при выдаче.

Эдуард

У меня почти такой же домашний кинотеатр, только dav dz700fw купил бу в итоге диски не читает ,провода все подключены правильно ,но больше интересует то что не работает оптический выход и видеовыход и также композитный ,аудио работает приемник и функции то же ,что может с видео выходом быть не подскажите?

Ответ сервисного центра

Не работает оптический выход - неисправна цифровая часть обработки сигнала, не работает композитный видеовыход - аналоговая. Какие именно детали неисправны выясняется в процессе ремонта домашнего кинотеатра.