Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт інвертора будь-якого типу: універсальний, автомобільний, з чистим синусом. Безкоштовна діагностика інвертора.

Відповіді фахівця на запитання

Володимир

06.06.2024

Ремонтуєте інвертори 12В---220В?

Вітаємо! Ми займаємося ремонтом будь-яких пристроїв. Щоб отримати орієнтовну вартість, нам потрібна повна та точна модель пристрою, а також детальний опис несправності. Після отримання цієї інформації, ми зможемо надати вам орієнтовну ціну та терміни ремонту. Будь ласка, надсилайте всю інформацію на номер 097-332-33-02 (Viber або Telegram).

Анатолий

13.11.2023

Имею инвертор напряжения с чистой синусоидой, специально покупал для автономной работы газового котла. На данный момент перестал работать, можете дать цену ремонта инвертора? Хоть примерно...

Ремонт инвертора с чистой синусоидой, более сложнее, чем обычного инвертора с апроксимированным синусом. Цену Вам назовут на приемке, после поверхностной диагностики.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
  Діагностика  
ціна, грн. *
Профілактика  
ціна, грн. *
Ремонт II категорії  
ціна, грн. *
Ремонт III категорії  
ціна, грн. *

Вартість ремонту перетворювачів напруги

інверторів з апроксимованою синусоїдою, від 1000 W 200 200 500 700
перетворювачів із чистим синусом до 800 Вт 200 200 600 900
інвертора з правильною синусоїдою понад 800 Вт 300 300 800 1200

* Ціни вказані на роботи, без урахування вартості комплектуючих і можуть змінюватись в залежності від складності ремонту.

Повсякденний комфорт використання будь-якої техніки забезпечується стабільним якісним електропостачанням. Коли вимикається електроенергія, стають неможливими звичайні процеси, такі як запуск пральної та посудомийної машини або зарядка смартфона. У цьому випадку на допомогу приходять акумулятори та генератори, для коректної роботи яких потрібний інвертор. Завдяки цьому приладу безперервно заживлюються опалювальні котли, ноутбуки, ПК, кондиціонери, холодильники, мікрохвильові печі, охоронні системи та багато іншого.

По суті інвертори - це пристрої, здатні перетворювати постійний струм на змінний та навпаки. Вони дозволяють отримати з 12, 24, 48 В або інших значень 220 В, які потрібні для підключення різної побутової техніки. Додатково прилади можуть виконувати інші завдання, наприклад, захищати від перевантажень або коротких замикань в мережі. Попри їхню високу якість та надійність ремонт перетворювачів напруги в Києві потрібен з різних причин, виконати який візьмуться майстри нашого сервісного центру «Теле Європа – Сервіс».

До основних призначень інверторів можна віднести збереження енергії в батареях та інших сховищах для застосування в майбутньому, що корисно в тих галузях, де невпевнене постачання електроенергії. Стабілізацію напруги, що забезпечує максимально стійке живлення для чутливих електронних приладів, а також роботу з електронікою змінного струму.

Коли інвертор виходить з ладу, використання згенерованої енергії стає неможливим. Наш сервісний центр пропонує якісні післягарантійні послуги з ремонту інверторів напруги всіх типів – автономних для дому, для сонячних панелей, для опалювальних котлів, зварювальних, автомобільних.

Основні виробники інверторів напруги:

Abax, Amio, UKC, Armer, AZO Digital, BASEUS, BELTTT, Bottari, Carspa, DDRADON, Green Cell, Navigold, OUIO, Xinboke, Mystery, BAISON, Voltronic, Sumry, Ritar, Technaxx, KME, Changi, KSTAR BluES, Huawei, Luxpower, Must, Fronius, Growatt, Victron Energy та інші.

Причини, через які ремонт перетворювачів напруги (м. Київ) стане неминучим?

 • невідповідність характеристик інвертора навантаженням, що підключаються;
 • порушення вимог та норм монтажу;
 • встановлення пристрою у місцях, що викликають його перегрів, у приміщеннях з неприпустимою вологістю, парами агресивних речовин, високою запиленістю;
 • тривала відсутність технічного огляду та обслуговування приладу;
 • заводський брак.

Виконані ремонти інверторів напруги, вибіркові описи.

Наш сервісний центр протягом тривалого часу успішно надає послуги з ремонту перетворювачів напруги різних типів. При необхідності ми виконаємо професійний ремонт універсального інвертора, ремонт автомобільного інвертора, ремонт інвертора з чистою синусоїдою або будь-якого іншого, незалежно від бренду, моделі, року випуску чи несправності. 

Як проявляється несправність та коли знадобиться ремонт інвертора? 

До основних несправностей, з якими доводиться стикатися спеціалістам сервісного центру, можна віднести: 

 • перетворювач не видає напругу 220 В, що може бути викликано перегріванням компонентів або коротким замиканням у ланцюзі, через яке система захисту відключає прилад. Крім того, це може бути пов'язано з нестабільною напругою, неправильною формою вихідного сигналу, забрудненням або запилення перетворювача, виходом з ладу транзисторів або силового трансформатора. 
 • інвертор напруги не вмикається, не горить індикація INVERTER, що може бути викликане переплюсуванням по входу. 
 • якщо пристрій пищить при вимкненні світла, це означає, що воно перейшло в автономний режим роботи. 
 • як правило, ремонт інвертора потрібний, коли з ладу виходять силові транзистори, запобіжники, діоди, трансформатори. Багато моделей виконані з окремих модулів та у разі, коли вони ламаються, як правило, змінюється цілий несправний блок, оскільки компонентна заміна буває нерентабельною. 

Ремонт перетворювача напруги або інакше ремонт інверторів 12-220 V повинен виконуватись виключно досвідченими фахівцями. Оскільки в цих приладах є висока напруга, самостійний ремонт інверторів напруги може бути небезпечним для життя. Саме тому при виникненні несправності найкращим рішенням стане звернення до сервісного центру. 

Чому ремонт інверторів (м. Київ) варто виконувати у сервісному центрі «Теле Європа – Сервіс»? 

 1. наша компанія протягом багатьох років працює на ринку послуг з ремонту різної техніки, виконуючи також ремонт будь-яких перетворювачів напруги; 
 2. ми надаємо повний технологічний цикл послуг, до якого входить діагностика, ремонт інвертора з чистою синусоїдою, профілактика; 
 3. у нас індивідуальний підхід до кожного замовника та готовність взятися за найскладніші несправності, навіть якщо від ремонту інвертора напруги відмовилися в інших майстернях;
 4. вартість ремонту інвертора напруги ще нікого не розчарувала, що свідчать позитивні відгуки багатьох клієнтів; 
 5. завдяки добре налагодженим зв'язкам з постачальниками ми використовуємо для ремонту інверторів тільки оригінальні запчастини та складники, які не викликають сумнівів; 
 6. у нас в наявності сучасне діагностичне та ремонтне обладнання, включаючи інфрачервону паяльну станцію, завдяки чому навіть найскладніший ремонт перетворювача з чистою синусоїдою буде виконаний якісно та результативно; 
 7. наша компанія з високим рівнем довіри клієнтів, для якої пріоритет - це якість наданих послуг; 
 8. на будь-якої складності ремонт інверторів та деталі, які замінили, буде видано гарантію.