Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Виконуємо будь-який ремонт автомобільної електроніки, але не знімаємо з автомобіля.

Відповіді фахівця на запитання

ОЛЕГ

18.02.2020

Пользуюсь автонавигатором редко, в основном лежит дома, но вот понадобился, но он не включился, подключил к прикуривателю — не помогло! Что делать?

Похоже, что АКБ этого GPS навигатора получила глубокий разряд. Попробуйте оставить его в прикуривателе автомобиля на несколько часов, может оживет. Если нет, то привозите автонавигатор в ремонт.

Максим

01.02.2020

Перестал работать автомонитор на подголовнике водительского сиденья. Проблема такая: видно что экран заработал, но он темный, изображения нету. Как решить этот вопрос?

Пока непонятно в самом автомониторе проблема, или не выходит ведеосигнал с головного устройства. Снимите сами или на СТО этот монитор и подвозите его на диагностику.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Диагностика    
цена, грн. *

Профилактика    
цена, грн. *

Ремонт II категории    
цена, грн. *

Ремонт III категории    
цена, грн. *

 

Вартість ремонту автоелектроніки

 

GPS навігаторів/автонавігаторів

0/50

50

120

180

дзеркал з монітором

0/70

70

150

250

автомоніторів/автотелевізорів

0/100

100

250

450

* Ціни за роботу вказані без урахування вартості деталей та можуть змінюватися в залежності від складності несправності.

У водіїв автотранспорту існує ряд пристроїв, які полегшують їм життя. Серед них GPS навігатори, радар-детектори, автомобільні телевізори (монітори), відеореєстратори та ін. Добре, коли всі ці прилади в робочому стані та виконують всі заявлені виробником функції.

Багато хто з нас проводять за кермом автомобіля досить тривалий час, причому як правило, не тільки під час їзди, але й простоюючи в корках. Ось тоді приходить на допомогу автомобільний монітор, яким можуть скористатися не тільки водій, але й пасажири. Дуже прикро, коли з різних причин потрібен ремонт автонавігаторів або ремонт автомобільних телевізорів. Що робити в даній ситуації? Звичайно ж звернутися до сервісного центру, який займається ремонтом автоелектроніки.

Основні виробники автоелектроніки:   
Garmin, Globex, Prology, Lesko Pioneer, Navitel, Dunobil, Lexand, Eplutus, Tenex, Digital, Lauf, Challenger, EasyGo, Magellan, Azimuth, NEC, Modecom, GoClever, Clayton, Opera, Clarion, Prology, Hyundai, Saturn і ін .

Чому може зламатися автоелектроніка?   
Багаторічний досвід роботи показує, що до різноманітних несправностей схильні GPS-навігатори різної цінової категорії. Наші майстри виконують ремонт навігаторів, як дорогих марок, так і звичайних бюджетних китайського виробництва. Причин через котрі виходить з ладу автоелектроніка налічується кілька:

 • різноманітні механічні дії (падіння, удари, вібрації, перегрів, переохолодження);
 • проблеми з живленням, що виникають через різкий перепад напруги;
 • некоректне підключення;
 • використання не сумісного зарядного пристрою;
 • збій прошивки в GPS навігаторі або несправність антени;
 • потрапляння вологи у пристрій, неправильна експлуатація з боку користувача;
 • інтенсивна експлуатація навігатора в салоні автомобіля, що призводить до пошкодження системного роз'єму і надалі до ремонту автоелектроніки в Києві.
 • виробничий брак (неякісна пайка або збірка) і ін.

Виконані ремонти автоелектроніки, вибіркові описи.

Такі цифрові девайси, як GPS-навігатори, автомобільні телевізори, автопідсилювачі та ін. використовуються майже в кожному автомобілі. Наприклад, навігатори! Ці компактні та «розумні» пристрої допомагають водіям орієнтуватися на місцевості, повідомляють про ситуації на дорозі, про рівень корків, допомагають швидко скласти оптимальний маршрут, дізнатися інформацію про швидкість руху або витрати палива в баку. Але багатьом також знайома ситуація, коли, наприклад на мосту ваш вірний помічник просить повернути ліворуч. Або, замість найкоротшого шляху, пропонує їхати через інше місто. Такі «симптоми» свідчать про те, що прийшов час виконати ремонт автомобільної електроніки (м.Київ).

Як проявляється несправність і коли потрібно ремонт автоелектроніки (м.Київ)?

 • Навігатор не включається, "зависає" на заставці, відмовляється завантажуватися, вимикається, погано працюють або не працюють взагалі деякі пункти меню, пристрій постійно перезавантажується, не зберігає налаштування і т.д. Ремонт GPS навігаторів з таким "симптомами" буде полягати в «перепрошивці» - повній заміні програмного забезпечення.
 • На екрані навігатора з'явилися «розводи», на платі видно сліди корозії, пристрій швидко розряджається, сенсор візуально цілий, але при цьому не працює. Такі несправності могла спровокувати волога, яка потрапила всередину. Потрібно очистити плату за допомогою спеціальних очищувальних рідин, пропаяти окислені доріжки, замінити несправні деталі.
 • Сенсор некоректно реагує на натискання, швидше за все ремонт автомобільних моніторів буде полягати у заміні несправної деталі.
 • На сенсорі (touchscreen), екрані з'явилися тріщини та сколи, пошкоджений роз'єм зарядки, відпала кнопка включення і т.д. В такому випадку виконується заміна деталі, що вийшла з ладу.
 • У навігаторі проблеми з акумуляторною батареєю (вона здулася). АКБ здувається з кількох причин - заводський брак, тривале зберігання без зарядки, порушення циклу розряду-заряду. У будь-якому випадку акумулятор підлягає заміні.
 • Пропадає зв'язок із супутниками, що може відбуватися через збій програмного забезпечення, а також виходу з ладу антени, яка приймає GPS сигнал.
 • При включенні автотелевізор екран білого кольору, найімовірніше, проблема в платі матриці та підсвітці, які підлягають відновленню.
 • Не включається портативний РК телевізор. Причин такої несправності кілька, можливо, проблема в блоці живлення або з ладу вийшла материнська плата. Як виконувати ремонт автомоніторів покаже попередня діагностика.

Будь-який ремонт автомобільної електроніки в Києві, якою оснащені сучасні автомобілі - це складний процес, що вимагає професійного підходу та спеціального оснащення. В іншому випадку гарантувати позитивний результат практично неможливо. Саме тому не рекомендується самостійно ремонтувати пристрій.

Чому ремонт автомобільної електроніки краще виконувати у сервісній майстерні?

 1. ми приймаємо в ремонт GPS навігатори, автомобільні монітори та іншу автомобільну електроніку, не залежно від виробника, марки, моделі чи року випуску;
 2. для нас не має значення складність несправності, ми беремося за найскладніші випадки, навіть якщо ремонт автоелектроніки в Києві відмовилися виконувати інші;
 3. перед ремонтом автомоніторів або GPS-навігаторів необхідно провести первинну безкоштовну діагностику;
 4. в нашій команді досвідчені професіонали з великим стажем роботи;
 5. наявність сучасного обладнання, в число якого входять інфрачервоні паяльні станції, це гарантія успішно виконаної роботи;
 6. також вдало виконуємо ремонти GPS навігаторів китайських виробників;
 7. у нас лояльні, повністю обґрунтовані ціни;
 8. при необхідності замінимо оригінальні запчастини та комплектуючі;
 9. на ремонт будь-якої складності видамо гарантію.

Коментарі до виконаних ремонтів автоелектроніки (питання та відповіді).

Ткач Александр

Сколько стоит поменять мини-USB в эл. книге

Ответ сервисного центра

Это Вы сами принесете новый разъем? А если он не подойдет по посадке? А нужно ли при этом восстанавливать под ним монтаж, целые ли дорожки? А если замена не удовлетворит ожидаемый Вами результат? А почему нельзя восстановить старый разъем? А какая неисправность? Чего решили менять разъем, точно в нем дело?

Роман Мороз

Доброго дня чи можете поділитись за гроші прошивкою до даного апарту (NEC GPS-435B), бо не стартує !

Ответ сервисного центра

На жаль в такому вигляді не допоможемо. Не стартувати навігатор може не тільки через слетевшей прошивки, в процесі ремонту такої автоелектроніки зазвичай і з'ясовується причина поломки.