Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт блоку живлення комп'ютера і будь-якого іншого пристрою. Безплатна діагностика блоку живлення.

Відповіді фахівця на запитання

Олександр

16.07.2024

сможете отремонтировать 2 БП chiftec GPC 700S, оба не стартуют?

Вітаємо! Для надання відповіді потрібно більше інформації. Будь ласка, надішліть детальний опис того, що призвело до поломки. Ви можете надіслати опис за номером 097-332-33-02 (Viber або Telegram). Після отримання детального опису ми зможемо визначити необхідність та вартість ремонту.

Грищенко Олег Александрович

26.12.2023

Доброго дня! Возможно ли у Вас отремонтировать БП DPS-250AB-44D от QNAP TS-459 Pro II? Не запускается. Цена? Сроки?

Щиро вітаємо! Перш за все, необхідно з'ясувати причину несправності. Розкажіть, будь ласка, як все починалося. Інформацію можна надсилати за номером 097-332-33-02 (Viber або Telegram). Якщо у вас виникли запитання, зв’яжіться з нами за вказаним вище номером.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
  Діагностика    
ціна, грн. *
Профілактика   
ціна, грн. *
Ремонт II категорії   
ціна, грн. *
Ремонт III категорії   
ціна, грн. *
 

Вартість ремонту блоків живлення ATX (комп'ютерних, серверних)

  
БЖ ATX комп'ютерів, потужністю до 400 Вт 100 100 250 500
блоків живлення комп'ютера 400 Вт ... 500 Вт 150 150 300 600
комп'ютерних блоків живлення 500 Watt ... 650 Watt 200 200 350 700
блоків ATX комп'ютера (80 Plus) 650 Вт ... 800 Вт 250 250 400 800
понад 800 Вт, серверних блоків живлення БЖ 300 300 450 900

Ремонт зарядних пристроїв (зарядки), адаптерів

адаптера (виносного БЖ) від принтера, БФП 60 60 130 200
адаптерів від РК (LCD, LED) монітора, телевізора 70 70 150 250
зарядного пристрою (зарядки) від ноутбука, моноблока 80 80 180 280

* Ціни вказані за виконану роботу, без врахування вартості запчастин, тому можуть змінюватися в залежності від складності схемотехніки.

Одним з найважливіших компонентів будь-якого персонального комп'ютера є блок живлення. Саме він розподіляє електрику по системному блоку та контролює рівень напруги, тому робота без нього неможлива. Крім того, для нормального функціонування ПК, планшетів та ноутбуків використовуються такі пристрої, як джерела безперебійного живлення, від яких залежить надійність роботи даної техніки та частота появи апаратних несправностей. Як показує практика, будь-якій сучасній техніці властиво ламатися, тому ремонт блоків живлення комп'ютера є досить потрібною послугою.

Основні виробники блоків живлення:

Chieftec, COBA, HP, Delta, Green, High Power, Corsair, Zalman, Enermax, Point Of View, FSP, AcBel Polytech, Asus, OCZ ZS, Thermaltake, Hiper, Cooler Master, AcBel, AeroCool, ETASIS, Enlight та ін.

Чому може зламатися блок живлення?

Основних причин, через які гарантовано знадобиться ремонт блоків живлення можна легко перерахувати, оскільки їх не так вже й багато. Розглянемо докладніше:

 • перепади напруги у мережі - як результат підвищення напруги може вивести з ладу елементи первинного ланцюга, що складаються з високовольтних конденсаторів та випрямляча;
 • перевантаження блоку живлення. Часта причина несправності, коли максимальна потужність БЖ набагато менша від сукупної потужності пристроїв, які встановлені в ПК;
 • сильна запиленість блоку живлення здатна спровокувати коротке замикання між доріжками плати або ж іншими деталями. Пил, що збирається на кулері сприяє зниженню швидкості обертання, а це призводить до перегріву, відповідно ремонт БЖ не уникнути;
 • різноманітна механічна дія, включаючи удари, падіння, потрапляння всередину рідини та ін.;
 • виробничий брак або неякісна збірка блоку живлення.

Виконані ремонти блоків живлення, вибіркові описи.

Блок живлення в ПК відповідає за розподіл та перетворення електричного струму. Це пов'язано з тим, що кожен елемент в комп'ютері потребує свого рівня напруги. Тривалість його безперебійної роботи багато в чому залежить від якості електромережі. При перебоях та різких стрибках напруги можуть виникати різноманітні проблеми - від блокування клавіатури до пошкодження плати. Комп'ютер не включається з першого разу, під час роботи чується свист або запах горілих дротів, системний блок включається на кілька секунд та відразу вимикається? Не тягніть час, оскільки швидше за все знадобиться ремонт джерела живлення!

Як проявляється несправність та коли потрібен ремонт блоків живлення (м.Київ)?

 • Не включається блок живлення, проблема могла виникнути у вихідних ланцюгах живлення, ланцюгах Stand By. Такий ремонт комп'ютерних БЖ повинні виконувати виключно майстри сервісного центру.
 • Не працює (немає напруги) БЖ АТХ, швидше за все з ладу вийшов модуль управління живленням, stand by, Power Good, які підлягають відновленню.
 • Комп'ютер не працює від блоку живлення (не стартує), проблема у вхідних ланцюгах живлення, відповідно обов'язково потрібен ремонт БЖ комп'ютера.
 • Блок живлення не запускає материнську плату, проблема могла виникнути в контролері вихідного живлення.
 • Не світиться індикатор живлення комп'ютера, не обертається вентилятор, можливо проблема в запобіжнику, що перегорів. Якщо після його заміни запобіжник при включенні живлення знову перегорає, ремонт БЖ в Києві буде полягати у відновленні елементів вхідних ланцюгів блоку живлення.
 • Не запускається перетворювач частоти, швидше за все ремонт імпульсних блоків живлення буде виконуватися в трансформаторі.
 • Блок живлення працює одну-дві секунди та відключається. Таке може відбуватися, якщо спрацьовує захист від перевантаження.
 • Відсутня вихідна напруга, вентилятор не працює, можливо пробита мікросхема ШІМ-генератора, відповідно ремонт джерела живлення буде полягати в заміні.

Без блоку живлення комп'ютер точно не буде працювати, оскільки саме він передає енергію з розетки складовим пристрою. Тому своєчасний ремонт адаптера живлення - запорука довгої служби обладнання. Але тут є одне, але! Якщо в БЖ відбувся будь-який збій в роботі, то не варто самостійно вживати ніяких заходів, оскільки ціна ремонту блоку живлення досвідченими фахівцями виявиться набагато нижчою, ніж купляти новий прилад, який остаточно зіпсували. І справа навіть не в цьому! Адже тільки майстрам відомі такі нюанси, що навіть при відключенні живлення силові конденсатори ще довгий час тримають заряд, доторкнувшись до плати або радіаторів, як мінімум можна отримати опік, а через некоректну роботу з запобіжниками з ладу можуть вийти ще й працездатні деталі. Саме тому кращим рішенням стане звернення в сервісний центр, де точно вам допоможуть.

Чому ремонт блоків живлення комп'ютера краще виконувати у сервісній майстерні?

 1. у наших майстрів величезний досвід роботи в даній сфері послуг;
 2. перш ніж виконувати ремонт БЖ від ПК або іншої комп'ютерної техніки, буде проведена безкоштовна первинна діагностика, завдяки якій точно визначається несправність та шляхи виправлення проблеми;
 3. ми приймаємо в ремонт пристрої, не залежно від виробника, марки або року випуску;
 4. якщо в інших майстернях вам відмовилиь робити ремонт серверних блоків живлення або ремонт блоку живлення для Майнінг, то ми візьмемося за найскладніші випадки та успішно розв'яжемо проблему;
 5. в пріоритеті лояльна цінова політика;
 6. наявність необхідного сучасного обладнання та інструментів дозволяє братися за найскладніші відновлювальні роботи;
 7. ми використовуємо тільки високоякісні деталі від відомих виробників;
 8. після виконаних ремонтних робіт блок живлення проходить обов'язкове тестування;
 9. у нас хороша репутація, підтверджена великою кількістю відгуків наших клієнтів;
 10. на ремонт БЖ будь-якої складності замовнику видається гарантія.

Коментарі до виконаних ремонтів блоків живлення (питання та відповіді).

Rasul Mamedov

dobri den. u menia takaiaje problema. ia razobral tam mikrosxema vzorvanna malenkaia mojet tranzistor esli mojete pomoch s nomerami detalei zaraneee spasibo

Ответ сервисного центра

По признакам "взорвана микросхема может похожа на транзистор" мы не видя, не сможем ее определить. Но в процессе ремонта блока питания это все выясняется, тем более явно, что по цепи погорело его много других деталей, которые кажутся целыми.

Ответ сервисного центра

Доброго дня, так можемо розглянути в ремонт Блок живлення Corsair SF750 під орієнтовний бюджет 1200грн більш точніше в процесі ремонту і детального огляду майстром. Залишились запитання 097-332-33-02 вайбер/ телеграм

Pavel

Здравствуйте, блок питания corsair sf750, уходит в защиту, на радиорынке не смогли починить, сказали нет оригинальных деталей. Сможете сделать ремонт?

Aнатолий Николаевич Матейчук

Уважаемые С Новым годом и РОЖДЕСТВОМ ХРИСТОВЫМ Я посмотрел на ваши красивые фото ЭТОГО БП И ПОЖЕЛАЛ ОТРЕМОНТИРОВАТЬ ТАКОЙ ЖЕ КАК НА ФОТО СВОЙ БП Только схемы не найду в Инете Дежурка 5в есть Если ваша служба отремонтирует его Сколько будет стоить ремонт??? ИЛи пришлите схему РС 7001 ELBK PCB1 Cпасибо

Ответ сервисного центра

Спасибо, взаимно... Полноценную электрическую принципиальную схему на эту модель блока питания скорее всего найти не реально. Цена такого ремонта БП у нас будет стоить в пределах тех же 300 грн, точнее в процессе...

dima

вся проблема из за болбшой банки которая тянет за собой ключи.

Ответ сервисного центра

В процессе ремонта этого блока питания, упомянутый вами dima электролитический конденсатор был перепаян но новый. На первом фото видно, что старый конденсатор приклеен скотчем к блоку питания.