Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт соковижималки з будь-якою несправністю, замовлення запчастин. Безплатна діагностика соковитискачів.

Відповіді фахівця на запитання

Наташа

02.08.2020

Во время приготовления сока из яблок остановился мотор соковыжималки, когда как раз впихнула новое яблоко. Я сразу выключила, а что теперь дальше делать? Она сломалась?

Соковыжималку перегрузили и сработала термозащита. Включите ее через пару часов, если не заработает, то нужно везти соковыжималку в ремонт.

Виталий Иванович

01.07.2020

Помогите разобраться, модель Clatronic AE 3532, всегда работала нормально. Теперь все собрал как обычно, закрыл крышку, замкнул ручкой, но соковыжималка не включается!

Возможно не срабатывают концевые выключатели при закрывания ручки на крышку соковыжималки. Точно выяснится только в процессе диагностики ремонта соковыжималки.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика    
ціна, грн. *

Профілактика   
ціна, грн. *

Ремонт II категорії   
ціна, грн. *

Ремонт III категорії   
ціна, грн. *

 

Вартість ремонту соковижималок: відцентрових, шнекових, універсальних, для цитрусових

Ремонт цитрусових соковижималок (цитрус-прес)

50

50

150

250

Ремонт відцентрових соковижималок (центрифуга)

80

80

200

350

Ремонт шнекових соковижималок / універсальних

100

100

220

400

* Ціни вказані за виконану роботу з ремонту соковитискачів без врахування вартості деталей, та можуть змінюватися від складності ремонту.

Про користь свіжовичавленого соку знає кожна господиня, його можна пити вранці, на вечерю та в літню спеку, його можна замовити в будь-якому кафе чи ресторані. Оскільки цей напій максимально популярний, то дуже частими гостями на багатьох кухнях є соковитискачі, які в будь-який момент можуть зламатися, тому така послуга, як ремонт соковижималки в Києві не менш популярна. Сьогодні в супермаркетах представлені кілька типів соковижималок, включаючи для цитрусових, для твердих овочів та фруктів, для кісточкових, а також універсальні, тобто для всього.

За принципом роботи соковитискачі можна умовно поділити на відцентрові та шнекові, а за областю застосування - на побутові, промислові та професійні.   
Не залежно від того, який пристрій ви виберете для приготування фрешу, від появи несправностей не застрахований жоден з них. Коли з ладу виходить улюблена кухонна техніка, для багатьох це як «вирок». В даній ситуації є два виходи - придбати новий пристрій або звернутися до сервісного центру, де ремонт шнекового соковитискача або ремонт відцентрового соковитискача буде виконаний на високому професійному рівні. Другий варіант однозначно набагато вигідніший фінансово, оскільки ціни на ремонт соковижималок, навіть з найскладнішою несправністю набагато нижчі, ніж придбати новий пристрій.

Основні виробники соковижималок:

Bosch, Braun, Ariete, Gorenjе, Kenwood, Delonghi, Moulinex, Philips, Tefal, Zelmer, Bork, Aurora, Binatone, Delfa, DEX, Panasonic, Electrolux, Ergo, Fagor, Hilton, Laretti, Lexen, Liberty, Maestro, Maxwell, Mirta, Mystery, Polaris, Saturn, Scarlett та ін.

Чому може зламатися соковитискач?

Ті, хто звик починати свій день з чашечки ароматної кави та склянки свіжого фрешу, напевно відчувають запас енергії та вітамінів протягом усього дня. Жоден сік з магазину не зрівняється з тим, що зроблений своїми руками в домашніх умовах. Він корисний як для дитячого, так і дорослого організму. Але що робити, якщо сік виходить не таким смачним, як був раніше, соковижималка не включається або працює надто повільно? Відповідь однозначна - потрібний ремонт соковижималки ціна на який буде залежати від того, наскільки складною виявиться несправність. Які ж чинники можуть вплинути на роботу соковижималки?

 • різкий перепад напруги у мережі;
 • перегрів електродвигуна соковитискача, гарантовано призведе до ремонту;
 • природний знос різних деталей;
 • порушення правил експлуатації з боку користувача, в результаті потрібен терміновий ремонт соковитискача;
 • під час роботи здійснюється велике навантаження на робочий механізм, як результат - складний та дорогий ремонт;
 • різноманітні механічні пошкодження, включаючи падіння, удари, залиття та ін.;
 • використання овочів й фруктів невідповідною щільності та розміру;
 • виробничий брак.

Виконані ремонти соковижималок, вибіркові описи.

Соковитискач - це незамінний пристрій, особливо для тих, хто любить свіжий, ароматний сік, який здатний наситити організм всіма необхідними вітамінами та мікроелементами. Саме тому дані пристрої максимально популярні. Але, на превеликий жаль, цій кухонній техніці, яка інтенсивно використовується, особливо в літню пору, властиво виходити з ладу. Постійне використання будь-якої кухонної техніки, і соковитискачі не виняток, з часом призводить до різних несправностей, а відповідно до ремонту.

За складністю ремонт електросоковижималок можна розділити на дві категорії: ремонт легкої складності, коли необхідно поміняти сітку фільтра, мережевий шнур, зовнішні насадки, виконати ремонт вимикачів або змастити й почистити пристрій, та складний ремонт електричної соковижималки, коли необхідна заміна двигуна соковижималки, підшипників або електронних плат керування.

Як проявляється несправність та коли потрібен ремонт соковитискачів (м.Київ)?

 • Якщо соковитискач починає видавати нехарактерні звуки, з'являється шум, гуркіт або запах, це перші «симптоми» того, що прийшов час для ремонту соковитискача. Основою причиною даної несправності може стати центрифуга. Можливо центрифуга затерлася або соковитискач некоректно зібраний.
 • Погано витікає сік, причина може ховатися в засміченій сітці або надмірному навантаженні мотора. До більш серйозних причин можна віднести знос щіток двигуна, спрацьовування теплового захисту через перегрів. В такому випадку ремонт електричних соковитискачів буде полягати у заміні щіток, теплового захисту або в усуненні факторів, які ведуть до даних несправностей.
 • Соковитискач не перемикає автоматично кількість обертів на хвилину, віджимання виконується з інтервалом. Перш ніж виконувати ремонт соковижималок для фруктів потрібна попередня діагностика.
 • Соковижималка перестала включатися після того, як вичавили велику кількість соку. Виходячи з практики вартість ремонту соковижималки буде високою, оскільки швидше за все проблема у двигуні. З такою несправністю може знадобитися регулювання та чищення двигуна, ремонт плати управління або ремонт двигуна соковижималки.
 • Якщо в соковитискачі зламаний тримач ножів, лопнув тримач сітки, ремонт буде полягати в заміні даних деталей.
 • В соковитискач потрапила вода, внаслідок чого перегоріли дроти, щітки не рухаються, хрустить підшипник, терміновий ремонт соковижималок буде полягати в заміні підшипника у двигуні, також знадобиться чищення, змащування та юстирування.

Такий пристрій, як соковижималка - це досить проста у застосуванні машина, для якої не потрібно якісь спеціальні навички в експлуатації. При цьому, рано чи пізно вона може вийти з ладу, тому ремонт стане неминучим. Вкрай не рекомендується самостійний ремонт соковижималки, оскільки це гарантовано призведе до повної її втрати. Вся річ у тім, що її двигун та привід встановлюється за певними канонами, про які навряд чи обізнаний звичайний користувач. Саме тому ремонтами повинні займатися фахівці.

Чому ремонт соковитискачів краще виконувати в сервісній майстерні?

 1. наш сервіс ремонту соковитискачів виконує, не залежно від марки та моделі ремонт цитрусових соковитискачів, ремонт шнекових соковитискачів, ремонт відцентрових соковитискачів та робить це на високому професійному рівні;
 2. ми завжди виконуємо безплатну первинну діагностику за умови подальшого ремонту;
 3. у нас працює досвідчений персонал з багаторічним досвідом;
 4. ми гарантуємо високий рівень сервісного обслуговування, відповідальний підхід та детальне вивчення кожного замовлення, а також високу якість виконаного ремонту;
 5. якщо ремонт соковитискача (м.Київ) можливий тільки при заміні будь-яких деталей, то у нас налагоджені відносини з перевіреними постачальниками;
 6. для виконання якісного ремонту у нас є спеціальне обладнання, тому беремося за найскладніші випадки;
 7. приймаємо в ремонт соковитискачі з усіх регіонів України;
 8. у нас лояльні, добре обґрунтовані ціни;
 9. ми цінуємо кожного замовника, який звернувся до нас за допомогою;
 10. на ремонт будь-якої складності + нові запчастини надамо чесну гарантію.

Коментарі до виконаних ремонтів соковитискачів (питання та відповіді).

Валерий

Подскажите пожалуйста,где можно приобрести муфту(держатель ситечка) к соковыжималке Zelmer 476 индекс 176.0040 (в интернет-магазинах пишут что снято с производства) чем можна заменить?Хотя в магазинах продолжают продавать такие модели выжималок.Эта муфта треснула в верхней части-продольная трещина по центру по всей длине диаметра.Очевидно ремонт этой пластиковой детали невозможен

Ответ сервисного центра

На сколько нам известно, бренд Зелмер ушел с рынка Украины, однако многие запчасти мы находим. В данном случае скорее всего сможем сделать ремонт этой соковыжималки и подобрать муфту, подвозите.

Артём

Разобрать то смог, а вот контакты забыл какие куда, благодаря вам получилось сложить все без "вспышек".
Огромное спасибо за фото!

Ответ сервисного центра

Рады быть полезными Артем, обращайтесь по ремонту другой техники.