Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт автомагнітол усіх моделей. Ремонт штатних магнітол, мультимедійних та ін. Діагностика автомагнітол.

Відповіді фахівця на запитання

Дмитро

01.04.2024

Добрий день, цікавить ремонт шатного аудіо підсилювача в hyundai elantra

Вітаємо! Для надання відповіді нам потрібна більш детальна інформація. Будь ласка, надайте повну і точну модель пристрою, а також прикріпіть фотографію зі сторони підключення. З нашого досвіду ми припускаємо, що ми, можливо, не зможемо підключити дану модель в нашій майстерні. Якщо у вас є будь-які питання, зв'яжіться з нами за номером 097-332-33-02 або через Viber або Telegram.

Віталій

12.03.2024

Доброго дня, маю pioneer avh-z9200bt.Купував новим, в ремонті не був. Сьогодні спочатку заглючив (увімкнувся, але не реагував ні на фізичні, ні на екранні кнопки), після спроб ввімкнути повторно та "резетнути", взагалі перестав вмикатися. Вірніше заставка PIONEER з'являється і все, потім якесь спотворене зображення на екрані, ніби "рябь-сітка", і екран вимикається, кнопки при цьому підсвічуються, але не реагують на натискання. Ще звернув увагу, що перестав працювати кулер. Чи маєте можливість взяти в роботу такий апарат? Якщо так, то чи можливо його надіслати Вам Новою-поштою (я мешкаю не в Києві)? Дякую.

Вітаємо! Для початку нам потрібно додаткова інформація. Будь ласка, зробіть фото вашої автомагнітоли з усіх сторін. Чи зверталися ви до будь-якого СТО, щоб виключити проблему з автомобілем? Будь ласка, надсилайте всю інформацію за номером 097-332-33-02 (Viber або Telegram). Якщо у вас є питання, зв'яжіться з нами за вказаним номером.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика    
ціна, грн. *

Профілактика   
ціна, грн. *

Ремонт II категорії   
ціна, грн. *

Ремонт III категорії   
ціна, грн. *

 

Вартість ремонту автомагнітол 1DIN, медіа-ресиверів

Автомагнітол FM, MP3 (бездискових)

0/100

100

170

300

Автомагнітол FM, CD, MP3, DVD

0/100

100

200

350

1DIN мультимедіа, LCD 3'' ... 4''

0/130

130

300

500

1DIN мультимедіа, LCD 6''...8''

0/150

150

400

600

Ремонт автомагнітол 2DIN, медіа-ресиверів, штатних магнітол

2DIN медіа-ресиверів (бездискових)

0/150

150

200

350

Мультимедійних сенсорних пристроїв

0/170

170

300

500

Мультимедійних LCD 6"...8'', GPS модулів

0/200

200

400

600

Штатних автомагнітол, з дисплеєм 6'' ... 8''

0/250

250

500

700

Ціни на ремонт автомобільних магнітол, навігаторів та іншої автоелектроніки:

* Ціни за роботу вказані таблиці без урахування вартості деталей, та можуть змінюватися в залежності від складності, витрачених часу та зусиль.

Для більшості водіїв автомобіль це не просто «бездушна машина», головною метою якої є переміщення з точки А в точку Б. Сьогодні вірним супутником в дорозі є автомагнітоли, GPS-навігатори, відеореєстратори. Наприклад, магнітоли вже давно не асоціюються зі звичайним радіоприймачем, а перетворились в сучасні багатофункціональні медіацентри, що відповідають за якість та об'єм звуку. Тільки на жаль, все хороше рано чи пізно закінчується і може знадобитися ремонт автомобільної електроніки.

Основні виробники автоелектроніки:   
Alpine, Blaupunkt, Clarion, Cyclon, EasyGo, Daewoo, JVC, Hyundai, Kenwood, Mystery, Pioneer, Sony, Panasonic, Prology, Phantom, Velas і ін.

Чому може зламатися автомагнітола чи інша автоелектроніка?

Будь-яка автомобільна електроніка, включаючи магнітоли, в ході інтенсивної експлуатації може зламатися. Як результат знадобиться ремонт автомагнітол (Київ), виконувати який краще довірити професіоналам.

Насправді причиною виникнення різних несправностей автомагнітол або іншої автоелектроніки можуть стати різноманітні фактори. До основних можна віднести:

 • проблем з живленням, яка виникає внаслідок різкого перепаду напруги або некоректного підключення;
 • властивості пластмаси чи металу «втомлюватися», оскільки елементи ресивера, виконані з цих матеріалів, можуть зношуватися з часом;
 • забрудненість, коли через інтенсивне використання в неналежних умовах, між деталями накопичується бруд та пил. Це гарантовано призведе до того, що ремонт автомагнітоли буде полягати у відновленні оптичної частини або заміні механічних деталей;
 • сильні вібрації, поштовхи, удари, інші механічні дії;
 • неправильна експлуатація, не виконання інструкції по використанню;
 • заводський брак.

Виконані ремонти автомагнітол, вибіркові описи.

Практика показує, що ремонт автомагнітол, відеореєстраторів або ремонт GPS (Київ) не залежить від марки, моделі або цінової категорії пристрою. До несправностей схильні навіть найвідоміші та дорогі моделі. У даній ситуації власники авторесиверів повинні пам'ятати, що ремонт штатних магнітол -  непроста та тонка робота, для виконання якої, окрім досвіду та знань потрібна наявність спеціального оснащення.

Як проявляється несправність та коли потрібно ремонт магнітоли (м.Київ)?

 • Автомагнітола не включається (з ладу могли вийти основна плата, блок живлення, процесор управління).
 • Не реагує кнопка включення (за даною проблемою може ховатися кілька причин, одна з них - відсутність живлення).
 • Ресивер не приймає або НЕ вивантажує диск (швидше за все несправний притискний валик, мотор занурення диска або живлення, як результат диск починає прослизати).
 • На екрані з'являється напис «Pleasecode». Проблема в "обнуленні" налаштувань, причому для кожної окремої автомагнітоли потрібно код.
 • Відсутній звук, при цьому пристрій працює (можливо несправність в модулі ПНЧ (підсилювачі низької частоти)).
 • У автомагнітоли, відеореєстраторі або GPS навігаторі розбитий екран (гарантовано потрібна його заміна).
 • Немає зображення на екрані (з ладу міг вийти модуль дисплея, привід DVD та ін.).

Насправді несправності авторесиверів настільки різноманітні та непередбачувані, що їх можна перераховувати дуже довго, при цьому не варто намагатися розв'язувати проблему самостійно.

Чому ремонт магнітол або ремонт відеореєстраторів краще виконувати в сервісній майстерні?

 1. не залежно від того вийшла з ладу штатна магнітола, з сенсорним екраном, магнітола 1DIN чи 2DIN, її ремонт буде виконаний максимально професійно;
 2. для нас не має значення складність несправності, тому ремонт автомобільної електроніки виконується навіть в тому випадку, якщо від нього відмовилися в інших сервісних центрах;
 3. попередня безкоштовна діагностика - це гарантія якісного ремонту;
 4. наявність інфрачервоної паяльної станції та іншого обладнання дозволяє братися за найскладніші випадки;
 5. ми приймаємо в ремонт автомагнітоли китайських виробників та успішно його виконуємо;
 6. лояльні ціни в пріоритеті, ми гарантуємо якісне надання послуг за найвигіднішою для замовника ціною;
 7. можливість заміни оригінальних запчастин та комплектуючих;
 8. видача гарантії.

Коментарі до виконаних ремонтів автомагнітол (питання та відповіді).

Shohruzbek

машина suzuki ps 2991 при запуске запрашивает 4-значный код. Что это за код? Пожалуйста

Ответ сервисного центра

Возможно снимали АКБ, или переустанавливали автомагнитолу, в таких случаях она запрашивает пин код, он должен быть в документации автомобиля.

Олександр

Добрий день, в мене стоїть магнітола BLP-990A. Перестала працювати, а екран світить молоком. Ніхто не хоче братися за неї. Є якийсь вихід з даної ситуації?

Ответ сервисного центра

Вітаємо! Ми не зрозуміли, що мається на увазі світить "молоком" у вашому описі несправності. Чи можливо, екран став білим? Магнітола перестала працювати - не вмикається, вмикається затримкою, вмикається і вимикається. Нам потрібно більше інформації для відповіді. Будь ласка, зробіть фотографії демонтованої магнітоли з усіх сторін, з особливою увагою до сторони підключення. Ми розглянемо ваше повідомлення і надамо вичерпну відповідь щодо можливості підключення, орієнтовної вартості ремонту та строків. Будь ласка, надсилайте інформацію на номер 097-332-33-02 (Viber або Telegram).

Дмитрий

Добрый день.
У меня в машине установлена точно такая же магнитола с той же датой выпуска, но серийный номер 31, на фото если правильно вижу 65. С 2019 года с ней есть проблемы по работе GPS приемника. Она указывает дату во второй эпохе GPS. Сегодня, например, она показывает не 03.05.2023, а 17.09.2003.
Я прочитал что это из-за некорректных файлов arc.bin, bee.bin и mtkgps.dat. Скажите, пожалуйста, у вас не сохранилось контактов владельца? или вы сможете мои контакты передать ему? Буду очень благодарен.

Ответ сервисного центра

Доброго дня,все що стосується ремонтів ми залишаємо інформацію тут щоб кожен бажаючий міг черпати ту чи іншу корисну інформаціцю тому як ми майстерня та професіонали своєї справи.Номера телефонів клієнтів ми не вправі роздавати так як інформація конфедиціальна,ми надаємо послугу з ремонту, якщо Вас цікавить ремонт і як вилікувати дану хворобу , можемо розглянути і надати Вам відповідь (0973323302) вайбер телеграм якщо залишились запитання

денис юрьев

Штатная магнитола easygo u101 от ниссан при включении висит на логотипе

Ответ сервисного центра

Неисправность распространенная, а вот решение этой проблемы не всегда одинаковые, но обычно ремонты автомагнитол EasyGo разных моделей у нас результативные.

Сергей

Не реботает сенсор на авто магнитоле

Ответ сервисного центра

Доброго дня,залишили запит стосовно непрацюючого сенсора на магнітолі,все залежить від того як не працює,можливо пошкоджений в такому випадку потрібна заміна, можливо іще якась причина, заміна орієнтовно 1500грн більш точніше в процесі ремонту та в версії сенсору.

Юрий

Так же отремонтил магнитолу - запала одна из кнопок, кнопку разобрал почистил и приклеил обратно, кнопка мелкая, все работы под микроскопом

АЛЕКССАНДР

плохо работает сенсор на головном устройстве Kia LAN8940EKXM GN55, и зависает . можно ли отремонтировать.

Ответ сервисного центра

Такие неисправности, как "плохо работает..." будем уточнять во время диагностики, но как видите по примеру, ремонт таких штатных автомагнитол возможен.

antoine

Hi, Hope all is good.
I want to recover NAND flash but I can not locate it.
Do you know where is it located ? please
Thanks

Ответ сервисного центра

Good day. This memory chip is on the red board, under the screen, in the last 2 photos of the car radio repair you can see it.

Ivan Tanev

Перестал работать тюнер, т.е. не совсем: останавливается на частот станции и идет шум , но на найболее сильньiх идет стерео звук. Апарат DEH-P800PRS переключен с американских частот на европу. Где искать проблему?

Ответ сервисного центра

Сначала убедитесь, что автомобильная антенна подключена и работает, можно подключить к ней любую другую автомагнитолу для проверки.

Александр

Добрый день такая проблема маг pi703. в процесорном модули вышли изстроя микросхемки 23-5.маркеровка .DE=R1W, AD3PA,если не сложно покаким номерам их можно найти,или замена на аналог,помогите пожалуйста,или схемку если есть на модуль

Ответ сервисного центра

Здравствуйте Александр, полноценной схемы электрической принципиальной для этой модели автомагнитолы нам не удавалось найти. К сожалению не сможем быть полезны в этом случае, можем предложить только ремонт автомагнитолы.

эфе селим

Нет изображения на экране в автомагнитоле Prology MDN-1710T. кроме шлейфе какой конденсатор следует заменить другим