Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт автомобільних сабвуферів активних та пасивних, з будь-якого авто. Діагностика автосабвуфера.

Відповіді фахівця на запитання

Юрий

21.12.2023

Заменил термопасту, подключил всё как было, включаю саб, не горит лампочка питания вольтметром вымерял питание, приходит, по итогу вскрываю саб и вижу что на плате усилителя сгорели ZD1 иZD2. Какая может быть причина этого и что с этим делать?

Вітаємо! У нас недостатньо інформації, щоб відповісти на Ваше запитання.
Потрібна повна модель сабвуфера. Будь ласка, детально поясніть ситуацію перед заміною термопасти. Інформацію можна надсилати за номером 097-32-33-02 (Viber або Telegram). Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте нам за вказаним вище номером.

Сергей

22.05.2020

Автосабвуфер Kicx ICQ 250BA сгорает моментально предохранитель, при подключении питания к нему 12в. Купил бэушным его в таком состоянии, это сложно починить?

Модельный ряд этих активных автосабвуферов нам хорошо известен, т.к. неоднократно попадались в ремонте с различными неисправностями. Так что и эта поломка для нас не будет сложной.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика   
ціна, грн. *

Профілактика  
ціна, грн. *

Ремонт II категорії  
ціна, грн. *

Ремонт III категорії  
ціна, грн. *

 

Ціни на ремонт автосабвуферів

 

Безкорпусні автосабвуфери (пасивні)

0/80

80

300

500

Активні автомобільні сабвуфери

0/100

100

350

600

Штатні автомобільні сабвуфери

0/130

130

400

700

* Ціни за роботу вказані без урахування вартості деталей та можуть змінюватися в залежності від складності, витрачених зусиль під час ремонту.

Музика оточує нас усюди - вдома, на роботі, в маршрутці, і звичайно ж, у автомобілі. Щоб музика звучала максимально якісно, ​​потрібна відповідна апаратура. Це особливо актуально для власників автомобілів, саме тому таке поняття, як «автозвук» сьогодні дуже популярне.

Одна з частин автомобільної аудіосистеми - сабвуфер, який призначений для відтворення низьких частот, а також для отримання потужнішого баса. Сабвуфери для автомобілів бувають двох типів - активні у корпусі, які наділені підсилювачем та кросовером, а також пасивні, в яких передбачений тільки сабвуферний динамік. Ці прилади, як і будь-які інші, можуть зламатися, тому ремонт авто сабвуферів (м.Київ) є досить популярною послугою.

Основні виробники автомобільних сабвуферів:

Kuerl, Blaupunkt, Mystery, ALPINE, JVC, HELIX, Kicx, Vibe, JBL, FLI, Focal, Shuttle, EDGE, DLS, Supra, Pioneer, Mac Audio, Hertz, SWAT, Calcell, ACV, Ivolga, Kenwood, Alphard, Sony , u-Dimension та ін.

Чому може зламатися автомобільний сабвуфер?

Таким пристроєм, як сабвуфер, сучасного водія не здивуєш, оскільки це звичний атрибут будь-якого автомобіля, що створює потужний та якісний саунд. Іноді потрібно ремонт автомобільного сабвуфера, ціна на який залежить від складності несправності, що виникає з різних причин:

 • робота при максимальній потужності, гарантовано виведе сабвуфер з ладу;
 • самостійний, непрофесійний ремонт автосабвуфера без відповідних знань та досвіду;
 • різкий перепад напруги або некоректне підключення;
 • різноманітні механічні дії (удари, сильні вібрації, падіння та ін.);
 • неправильна експлуатація з боку користувача, не виконання інструкцій;
 • виробничий брак.

Виконані ремонти автосабвуферів, вибіркові описи.

Сучасні сабвуфери - важлива частина акустичної системи, вони дозволяють розшити функціональні можливості деяких моделей автомагнітол, забезпечити чіткість та насиченість звуку. Попри те, що вартість даних пристроїв досить висока і вони, як правило, якісні та надійні, все ж ремонт авто сабвуферів в Києві потрібен часто. При цьому, коли пристрій поламався, найкращим рішенням для власника буде ремонт сабвуфера автомобіля, а не купівля нового.

Як проявляється несправність та коли потрібен ремонт автомобільних сабвуферів в Києві?

 • Сабвуфер не працює, немає реакції на сигнали, що подаються - така проблема могла виникнути через те, що згорів блок живлення.
 • Не працює звук. Коли всі індикатори повідомляють водієві, що пристрій активний, а з динаміків лунає тільки тиша, навіть при повній гучності, то гарантовано знадобиться ремонт автомобільного сабвуфера в Києві, при цьому наскільки він виявиться складним, покаже діагностика.
 • Сабвуфер "йде в захист", про що сигналізує індикатор на панелі. Швидше за все ремонт авто сабвуферів полягатиме в заміні транзистора, який міг перегоріти.
 • Пристрій відмовляється включатися, можливо сталося замикання виходу одного з підсилювачів, в такій ситуації ремонт автомобільного сабвуфера полягатиме у перепайці операційного підсилювача та транзисторів.
 • Ще одна розповсюджена несправність, коли при включенні з'являється фон, який триває кілька хвилин, після чого зникає.
 • Поширена проблема, з якою зустрічаються власники автомобільних сабвуферів - короткочасне зникнення звуку.
 • Коли з ладу вийшов динамік, ремонт авто сабвуфера (м.Київ) краще довірити професіоналам.

Чому ремонт автомобільних сабвуферів краще виконувати у сервісній майстерні?

 1. величезний досвід та практичні навички щодо виконання ремонтів авто сабвуферів не залежно від марки, моделі або фірми-виробника, дозволяють нам братися за найскладніші випадки;
 2. у нас в наявності передове обладнання, що дає можливість виконувати аналіз стану пристрою та його відновлення за короткий час;
 3. щоб ремонт авто сабвуфера був виконаний на професійному рівні, використовуємо виключно оригінальні запчастини;
 4. ви можете бути впевнені, що перед ремонтом автосабвуфера буде проведена первинна (безкоштовна) діагностика, яка проводиться на сучасному паяльному та діагностичному обладнанні з використанням сервіс-мануалів;
 5. у нас доступна та повністю обґрунтована вартість ремонту автомобільних сабвуферів;
 6. гарантія на виконані роботи та запчастини видається завжди.

Коментарі до виконаних ремонтів автосабвуферів (питання та відповіді).

Виктор

у меня в машине установлен такой сабвуфер FLI Trap12, покупал авто бу, подозреваю что он не штатный. Он вроде и издает звук, но явно на басы не похож. Как исправить эту проблему? Возможен ли ремонт?

Ответ сервисного центра

Эта модель автосабвуфера явно покупалась и устанавливалась в авто отдельно. Отключить его не сложно: провода питания и провод сигнальный. Сделайте это и привозите на диагностику.

Ростик

Потрібно полагодити підсилювач, або куплю новий kicx icq 250

Ответ сервисного центра

Вітаємо! Щоб ми могли надати вам більш детальну відповідь щодо ремонту та вартості, будь ласка, надайте більше інформації про проблему. Наша майстерня спеціалізується на ремонті, але не продає запчастини. Якщо у вас є будь-які питання, звертайтесь за номером 097-332-33-02 або зв'язуйтесь з нами через Viber або Telegram.