Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт автомобільних сабвуферів активних та пасивних, з будь-якого авто. Діагностика автосабвуфера.

Відповіді фахівця на запитання

Юрий

21.12.2023

Заменил термопасту, подключил всё как было, включаю саб, не горит лампочка питания вольтметром вымерял питание, приходит, по итогу вскрываю саб и вижу что на плате усилителя сгорели ZD1 иZD2. Какая может быть причина этого и что с этим делать?

Вітаємо! У нас недостатньо інформації, щоб відповісти на Ваше запитання.
Потрібна повна модель сабвуфера. Будь ласка, детально поясніть ситуацію перед заміною термопасти. Інформацію можна надсилати за номером 097-32-33-02 (Viber або Telegram). Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте нам за вказаним вище номером.

Сергей

22.05.2020

Автосабвуфер Kicx ICQ 250BA сгорает моментально предохранитель, при подключении питания к нему 12в. Купил бэушным его в таком состоянии, это сложно починить?

Модельный ряд этих активных автосабвуферов нам хорошо известен, т.к. неоднократно попадались в ремонте с различными неисправностями. Так что и эта поломка для нас не будет сложной.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика   
ціна, грн. *

Профілактика  
ціна, грн. *

Ремонт II категорії  
ціна, грн. *

Ремонт III категорії  
ціна, грн. *

 

Ціни на ремонт автосабвуферів

 

Безкорпусні автосабвуфери (пасивні)

0/80

80

300

500

Активні автомобільні сабвуфери

0/100

100

350

600

Штатні автомобільні сабвуфери

0/130

130

400

700

* Ціни за роботу вказані без урахування вартості деталей та можуть змінюватися в залежності від складності, витрачених зусиль під час ремонту.

Музика оточує нас усюди - вдома, на роботі, в маршрутці, і звичайно ж, у автомобілі. Щоб музика звучала максимально якісно, ​​потрібна відповідна апаратура. Це особливо актуально для власників автомобілів, саме тому таке поняття, як «автозвук» сьогодні дуже популярне.

Одна з частин автомобільної аудіосистеми - сабвуфер, який призначений для відтворення низьких частот, а також для отримання потужнішого баса. Сабвуфери для автомобілів бувають двох типів - активні у корпусі, які наділені підсилювачем та кросовером, а також пасивні, в яких передбачений тільки сабвуферний динамік. Ці прилади, як і будь-які інші, можуть зламатися, тому ремонт авто сабвуферів (м.Київ) є досить популярною послугою.

Основні виробники автомобільних сабвуферів:

Kuerl, Blaupunkt, Mystery, ALPINE, JVC, HELIX, Kicx, Vibe, JBL, FLI, Focal, Shuttle, EDGE, DLS, Supra, Pioneer, Mac Audio, Hertz, SWAT, Calcell, ACV, Ivolga, Kenwood, Alphard, Sony , u-Dimension та ін.

Чому може зламатися автомобільний сабвуфер?

Таким пристроєм, як сабвуфер, сучасного водія не здивуєш, оскільки це звичний атрибут будь-якого автомобіля, що створює потужний та якісний саунд. Іноді потрібно ремонт автомобільного сабвуфера, ціна на який залежить від складності несправності, що виникає з різних причин:

 • робота при максимальній потужності, гарантовано виведе сабвуфер з ладу;
 • самостійний, непрофесійний ремонт автосабвуфера без відповідних знань та досвіду;
 • різкий перепад напруги або некоректне підключення;
 • різноманітні механічні дії (удари, сильні вібрації, падіння та ін.);
 • неправильна експлуатація з боку користувача, не виконання інструкцій;
 • виробничий брак.

Виконані ремонти автосабвуферів, вибіркові описи.

Сучасні сабвуфери - важлива частина акустичної системи, вони дозволяють розшити функціональні можливості деяких моделей автомагнітол, забезпечити чіткість та насиченість звуку. Попри те, що вартість даних пристроїв досить висока і вони, як правило, якісні та надійні, все ж ремонт авто сабвуферів в Києві потрібен часто. При цьому, коли пристрій поламався, найкращим рішенням для власника буде ремонт сабвуфера автомобіля, а не купівля нового.

Як проявляється несправність та коли потрібен ремонт автомобільних сабвуферів в Києві?

 • Сабвуфер не працює, немає реакції на сигнали, що подаються - така проблема могла виникнути через те, що згорів блок живлення.
 • Не працює звук. Коли всі індикатори повідомляють водієві, що пристрій активний, а з динаміків лунає тільки тиша, навіть при повній гучності, то гарантовано знадобиться ремонт автомобільного сабвуфера в Києві, при цьому наскільки він виявиться складним, покаже діагностика.
 • Сабвуфер "йде в захист", про що сигналізує індикатор на панелі. Швидше за все ремонт авто сабвуферів полягатиме в заміні транзистора, який міг перегоріти.
 • Пристрій відмовляється включатися, можливо сталося замикання виходу одного з підсилювачів, в такій ситуації ремонт автомобільного сабвуфера полягатиме у перепайці операційного підсилювача та транзисторів.
 • Ще одна розповсюджена несправність, коли при включенні з'являється фон, який триває кілька хвилин, після чого зникає.
 • Поширена проблема, з якою зустрічаються власники автомобільних сабвуферів - короткочасне зникнення звуку.
 • Коли з ладу вийшов динамік, ремонт авто сабвуфера (м.Київ) краще довірити професіоналам.

Чому ремонт автомобільних сабвуферів краще виконувати у сервісній майстерні?

 1. величезний досвід та практичні навички щодо виконання ремонтів авто сабвуферів не залежно від марки, моделі або фірми-виробника, дозволяють нам братися за найскладніші випадки;
 2. у нас в наявності передове обладнання, що дає можливість виконувати аналіз стану пристрою та його відновлення за короткий час;
 3. щоб ремонт авто сабвуфера був виконаний на професійному рівні, використовуємо виключно оригінальні запчастини;
 4. ви можете бути впевнені, що перед ремонтом автосабвуфера буде проведена первинна (безкоштовна) діагностика, яка проводиться на сучасному паяльному та діагностичному обладнанні з використанням сервіс-мануалів;
 5. у нас доступна та повністю обґрунтована вартість ремонту автомобільних сабвуферів;
 6. гарантія на виконані роботи та запчастини видається завжди.

Коментарі до виконаних ремонтів автосабвуферів (питання та відповіді).

Виктор

у меня в машине установлен такой сабвуфер FLI Trap12, покупал авто бу, подозреваю что он не штатный. Он вроде и издает звук, но явно на басы не похож. Как исправить эту проблему? Возможен ли ремонт?

Ответ сервисного центра

Эта модель автосабвуфера явно покупалась и устанавливалась в авто отдельно. Отключить его не сложно: провода питания и провод сигнальный. Сделайте это и привозите на диагностику.