Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт електрочайника, термопота будь-якої моделі та типу. Безкоштовна діагностика електрочайника.

Відповіді фахівця на запитання

Ольга

22.07.2020

У меня вдруг перестал включаться электрический чайник тефаль, хотя еще вечером вскипятила воду и он, как и положено, отключился самостоятельно. Есть смысл его ремонтировать?

Поломка типовая, но модель не указана, потому стоит ли делать ремонт электрочайника в данном случае пока не подскажем. Или напишите модель, или подвозите чайник на диагностику.

Виктор

07.07.2020

Не включается чайник philips hd9350 и уже давно перестала подсвечиваться клавиша включения во время кипячения воды, какая цена ремонта?

При этом клавиша фиксируется в нажатом положении или нет? Неисправность может быть как в контактной группе, так и в термостате, Цена ремонта 350 грн, ориентировочно.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика    
ціна, грн. *

Профілактика   
ціна, грн. *

Ремонт II категорії   
ціна, грн. *

Ремонт III категорії   
ціна, грн. *

 

Вартість ремонту електрочайників, термопотів

Ремонт дискових чайників (без електронного управління)

50

50

150

250

Ремонт термопотів будь-яких моделей

60

60

200

300

Ремонт електрочайників з термоконтролем і ін. упр.

70

70

250

350

* Ціни вказані тільки за виконану роботу з ремонту електрочайників, тобто без урахування ціни на запчастини та можуть змінюватися від складності.

Такий побутовий прилад, як електрочайник здатний максимально спростити побут, зробити життя набагато приємнішим та комфортнішим. Окрім того, його використовують не тільки на кухні, але і в офісах, на дачі та ін. Можливість автоматичного відключення, наявність вбудованого дискового нагрівача, пластиковий, металевий або скляний корпус - все це добре продумано для зручності користувача. Ніхто не стане заперечувати, що кип'ятити воду в електрочайнику значно простіше, ніж при споживанні газу - наливаємо воду, натискаємо на кнопочку і можна йти займатися своїми справами. Настрій буде зіпсовано тільки тоді, коли пристрій виходить з ладу та потребує ремонту електрочайника (м.Київ). Як показує практика, в більшості випадків можливий ремонт. Вчасно звернувшись до сервісного центру майстер проведе діагностику, визначить несправність та вирішить актуальність майбутнього ремонту. При необхідності будуть замінені деталі,  що вийшли з ладу й електрочайник або термопот запрацює, як раніше. Головною відмінною рисою електрочайників є тип нагрівального елементу, що в них використовується. Це може бути відкрита спіраль або диск, відповідно ремонт електрочайників виконується по різному. Моделі зі спіраллю дешевші, при цьому вода в них нагрівається довше, їм потрібна чистка від накипу. Якщо цього не робити, то гарантовано знадобиться ремонт чайника, який може виявитися не рентабельним. Дискові моделі трохи дорожчі та надійніше, тому при правильній експлуатації ремонт дискового електрочайника потрібно не так часто.

Термопот - це щось середнє між електрочайником та термосом. Дана побутова техніка значно скорочує споживання енергії, а її користувач має можливість скористатися в будь-який момент водою необхідної температури, що дуже зручно. Ремонт термопоту потрібен з різних причин і повинен виконуватися в сервісній майстерні.

Основні виробники електрочайників та термопотів:   
Bosch, Braun, Delonghi, Kenwood, Vitek, Philips, Tefal, Redmond, Zelmer, Bork, Scarlett, Saturn, Elenberg, Panasonic, Polaris, Vitesse, Element, Maxima, Maxwell, Moulinex, Kitchen Aid, Zauber, LG, Daewoo, STEBA , Electrolux, Hansa, ProfiCook, Tesler, Vitesse та ін.

Чому може зламатися електрочайник?   
Без електрочайника складно собі уявити сучасне життя, він завжди практично поруч - на кухні, в установах, де немає газу, його зручно брати в подорожі замість застарілого кип'ятильника, якщо він компактних розмірів. Теж саме можна сказати й про термопот, тому, коли ці пристрої виходять з ладу, це завжди засмучує їх власника. Що передує тому, що потрібно терміновий ремонт електрочайників або ремонт термопота, ціна на який буде залежати від складності несправності:

 • різкі перепади напруги у мережі;
 • поява накипу в пристроях з відкритою спіраллю;
 • проблема з вимикачем через його несправність чи низьку якість;
 • протікає корпус (характерна для електрочайників з пластиковими та скляними корпусами);
 • неякісне з'єднання нагрівального елементу з корпусом;
 • знос прокладки;
 • поява корозії (характерно для електрочайників з металевим корпусом);
 • гарантовано потрібен ремонт електрочайника з термоконтролером через різний механічний вплив (падіння, удари й т.д.);
 • виробничий брак.

Виконані ремонти електрочайників, вибіркові описи.

Електрочайник справедливо можна вважати незамінним атрибутом будь-якої сучасної кухні. Щобільше, в порівнянні з іншою побутовою кухонною технікою він є лідером з продажу. Термопоти в побут увійшли порівняно недавно, але встигли завоювати популярність також. На превеликий жаль, даним пристроям властиво виходити з ладу, тому ремонт електричного чайника або термопота (м.Київ) потрібно з різних причин. Мало того, самостійний ремонт дискового чайника - це викинуті на вітер гроші, тому ним повинні займатися фахівці.

Як проявляється несправність та коли потрібен ремонт електрочайників (м.Київ)?

 • В електрочайнику не працює кнопка включення. З такою несправністю ремонт буде полягати в заміні деталі на нову.
 • Чайник включається, при цьому вода не нагрівається або ж нагрівається, але дуже повільно. З великою ймовірністю причина проблеми в нагрівальному елементі, який потребує ремонту. Через використання жорсткої води на ТЕНі утворюється накип, тому пристрій гріє шар вапна, при цьому на воду сил не залишається. В такому випадку можлива чистка, якщо вона не допоможе, то ремонт чайників полягатиме в заміні ТЕНа на новий.
 • Пристрій періодично вимикається, це сигнал того, що без ремонту не обійтися. Сучасні електрочайники наділені функцією автоматичного вимкнення, коли вода закипить. При цьому часто автоматика може спрацьовувати раніше, що свідчить про поганий контакт кріплення з нагрівальним елементом, відповідно ремонт електрочайника неминучий.
 • Вода вже закипіла, але чайник працює далі. Імовірно з ладу могла вийти пластина термоконтакту. В цьому випадку вартість ремонту електрочайника буде не високою, головне вчасно звернутися за допомогою.
 • Чайник протікає. Вразливим місцем є стик між корпусом та дисковим Теном. Через інтенсивну експлуатацію та тривалий час використання пластик деформується, відповідно потрібен ремонт електрочайника, який полягає у правильному підборі герметика.
 • Обов'язково потрібен ремонт електрочайника, який не вимикається.
 • Не працює підсвітка чайника, необхідно перевірити на справність лампочку та контакти, які відповідають за підсвічування.
 • Якщо в термопота немає нагріву, то ремонт може полягати у заміні деталей в електричному ланцюзі, можливо знадобиться заміна нагрівальних елементів.
 • Термопот не кип'ятить воду, це вказує на можливі порушення в роботі термовимикача, який розташований в нижній частині. Провести діагностику несправності та подальший ремонт можна тільки у сервісному центрі.

Електрочайник - простий та звичний предмет побуту, він займає мало місця на кухні й здатний швидко закип'ятити воду. Але навіть такий простій техніці властиво ламатися. Якщо це сталося, не варто відразу бігти до супермаркету, шукаючи заміну. Краще рішення - звернутися до сервісного центру, де буде виконаний ремонт електрочайників, ціна на який значно менша, ніж нового пристрою. 

Чому ремонт електричних чайників або ремонт термопотів краще виконувати в сервісній майстерні?

 1. майстри, що працюють у нас, беруть в ремонт всі марки та моделі електрочайників й термопотів, не залежно від складності несправності;
 2. у нас виконується безкоштовна діагностика за умови подальшого ремонту чайників в Києві;
 3. виконаємо заміну нагрівальних дисків, спіралей, датчиків температури та індикаторів включення електрочайника. Зробимо ремонт підставки електрочайника швидко та професійно;
 4. наша майстерня має спеціальне обладнання та інструменти, для виконання якісного, надійного ремонту будь-якої побутової техніки;
 5. ми виконаємо ремонт чайника будь-якої складності, ціна на який приємно вас здивує;
 6. наша сервісна майстерня орієнтується на високу якість проведеного ремонту, повну;
 7. відповідність стандартам, виконання зобов'язань у чітко встановлені замовниками терміни;
 8. на ремонт будь-якої складності електрочайника чи термопота, видаємо гарантію.

Коментарі до виконаних ремонтів електрочайників (питання та відповіді).

Goncharuk Oleg

Добрый день, у меня похожая проблема, жена сломала кнопку включения, отламала "усики" кнопки. Реально ли починить у вас и сколько это будет стоить?

Ответ сервисного центра

Честно говоря, совсем не часто удается восстанавливать такие кнопки. В основном во время ремонта электрочайников, их приходится менять, а это намного дороже указанной суммы в этом описании.

Vladimir

Добрый день. Не включается аналогичный термопот. Вы еще ремонтом занимаетесь?

Ответ сервисного центра

Добрый, постоянно занимаемся ремонтом термопотов бош и других электрочайников, подвозите.

Vladimir

Спасибо за приглашение, но я живу в другом конце Украины. Чтоб зря не ганять термопот туда-сюда, не можете сориентировать сроки и стоимость замены платы? Спасибо!

Ответ сервисного центра

Необходимость замены и заказа деталей у нас решает мастер в процессе ремонта чайника, а под чужую диагностику термопода ничего подсказать конструктивного не сможем. Нам присылают на ремонт со всей Украины.

Alexander

Знаете что, да чтобы вы жили отлично. Спасибо за ремонт и описание, случилось тоже самое, ревизия платы немного другая, но сгорел резистор и транзистор, думаю, захватив с собой и процессор. Сначал хотел попробовать восстановить, но теперь не буду, спасибо за то, что выложили информацию.
Еще бы понять почему это произошло, просто одним утром включил чайник, сразу начала работать помпа и все потухло...

Ответ сервисного центра

Рады быть полезными, да, изделие непростое, так что успехов ремонте этого термопота Александр!

Геннадий

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, как можно снять терморегулятор в чайнике, изображенном на фото (Philips HD4667)?
Там нет клемм, регулятор соединен с ТЕНом контактной сваркой. Спасибо.

Ответ сервисного центра

Термостат прикручен тремя винтами к дну чайника, обычно они откручиваются. Контакты с теном потм можно соединить клеммами.

Геннадий

Спасибо за Ваш ответ. Не всё так просто.
Латунный полоски, приваренные к ТЭНу уходят под пластмассу регулятора. Пришлось отогнуть усики крепления контактов и снять регулятор. Только после этого обнаружились клеммы, но рассоединить их так и не получилось.
Выход вижу такой:
-Откусить латунные полоски возле ТЭНа на расстоянии 5-10мм,
-Надеть на них клеммы с гибким проводом (взять от старого чайника)
-Концы проводов припаять к контактам регулятора
Надеюсь там уже не будет высокая температура и пайка выдержит.

Андрій

Доброго дня мені потрібен датчик температури до чайника зелмер ск 1004 чи можети його переслати по новій почті яка ціна(оплата на почті)

Ответ сервисного центра

Доброго дня Андрій. Ми замовляємо запчастини тільки для своїх ремонтів, та тільки після діагностики наших фахівців. А чого б вам не звернутися безпосередньо в компанію Zelmer?

Андрій

Я звертався вони сказали шо більш таких датчик не випускають. До вас мені далеко їхати хоч скажіть сайт або як можна замовити такий датчик бо я вже звертався де міг з тим чайником казали шо не можуть дістати такий датчик

Ответ сервисного центра

Вибачте, але більше не зможемо допомогти. До нас можна переслати будь-якою службою доставки. Або зверніться до найближчого сервісного центру.

михайло

згоріла мікросхема її маркіровка назва мілросхеми Электрочайник Laretti LR7506

Ответ сервисного центра

Цей ремонт чайника давно закінчений і виданий, тому не підкажемо. Якщо Ви майстер, то повинні самі у всьому розібратися, якщо немає, то краще віднесіть фахівцям, тому як перепайкой мікросхеми на нову ремонт електрочайника на цьому не закінчиться.

Сергей

Bork K800 горит 2 кнопки красним старт и подогреа

Ответ сервисного центра

Щиро вітаємо! Точну причину даної поломки неможливо відразу визначити. Для початку потрібно зʼясувати, що стало причиною проблеми. Перш за все, для таких чайників слід перевірити нагрівальний елемент, і тільки потім рухатись далі. Орієнтовний бюджет ремонту складе 1200 гривень, точніше в процесі ремонту. За більш детальною інформацією Ви можете звернутись звʼязатись до нас за номером телефону 097-332-33-02.