Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт AV ресивера будь-якої складності, безкоштовна діагностика ресивера. Ремонт аудіо ресиверів.

Відповіді фахівця на запитання

Виктор

14.06.2024

Добрий день
Не вмикається ресівер Denon AVR-4308CI

Вітаємо! Якщо ви вже перевірили все згідно інструкцій щодо можливих поломок даного приладу і не отримали бажаних результатів, ви можете принести його до нас на ремонт. У нашій майстерні ремонти виконуються у порядку черги - очікування становить 2 тижні. Також доступний терміновий ремонт за умови наявності необхідних деталей у майстра, проте це обійдеться вам на 30% дорожче. Приносити прилад можна в будь-який час відповідно до робочого графіку майстерні.

Павел

16.05.2024

Добрый день!
У меня ресивер для спутниковой антенны DVB-S2, вчера после отключения света вышел из строя, вы ремонтируете такие устройства и какая может быть сумма ремонта? Спасибо

Вітаємо! Ремонт даної техніки виконується на дому. Ваші контактні дані будуть передані майстру, який зв'яжеться з вами для консультації щодо можливостей ремонту та вартості. Якщо вам підходять умови, домовтеся про час приїзду для ремонту.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
  Діагностика    
ціна, грн. *
Профілактика   
ціна, грн. *
Ремонт II категорії   
ціна, грн. *
Ремонт III категорії   
ціна, грн. *
 

Вартість ремонту AV-ресиверів, стереоресиверів, АВ-процесорів

  
стереоресиверів (ресиверів 2.0) 0/200 200 500 800
AV-ресиверів 5.1 (5.2) формата 0/300 300 700 1100
АВ-ресиверів 7.1 (7.2) - кількість каналів 0/350 350 800 1200
Аудіо Відео ресиверів 9.1 та більше каналів 0/350 350 900 1400
AV-процесорів (аудіо-відео комутаторів) 0/400 400 1000 1500

* Ціни вказані без урахування вартості деталей, є приблизними та можуть збільшуватися.

Від великої кількості асортименту аудіотехніки на ринку «розбігаються очі». Це - AV-ресивери, CD-програвачі, підсилювачі потужності, сабвуфери, навушники, радіомікрофони, синтезатори, док-станції, мікшерні пульти, MP3 плеєри, Hi-Fi, Hi-End апаратура та багато іншого. З аудіотехнікою наш сервісний центр має справу майже щодня. Наприклад, мало хто собі уявляє прослуховування музики без навушників, підсилювача звуку або сабвуфера. Кожен виробник аудіотехніки вкладає в свої пристрої «душу», при цьому ні один з них, навіть найдорожчий не застрахований від поломки, в тому числі ресивери, відповідно ремонт аудіо ресиверів в сервісному центрі — це дуже поширена послуга.

Що ж таке AV-ресивер? Якщо не залазити в технічні «нетрі», то даний прилад — це той самий підсилювач, тільки багатоканальний. Як правило, він наділений п'ятьма каналами підсилення. Більш того, в одному корпусі разом з ними є система комутації, декодування та обробки. Отже, це більш складний прилад в порівнянні зі стереопідсилювачем.

Основні виробники AV-ресиверів:

Yamaha, Denon, Pioneer, Onkyo, Marantz, Integra, Harman Kardon, Sony, Arcam, Cambridge Audio, Dantax, NAD, Rotel, Sherwood, JVC та інші.

Як проявляється несправність та коли необхідний ремонт AV ресиверів?

Сучасна звукотехніка, AV-ресивери не виняток, є досить складною в технологічному плані, вона якісна та надійна. Як правило проблеми в її роботі пов'язані з особливостями експлуатації апаратів, тому може знадобитись ремонт ресиверів з будь-якою кількістю аудіоканалів або ремонт АВ ресиверів. Найпоширеніші причини поломок ресиверів:

 • порушення користувачами інструкції та правил використання AV-ресиверів;
 • перебої напруги в мережі при підключеному обладнанні (особливо часто дана проблема зустрічається після грози);
 • проникнення рідини чи вологи в корпус пристрою;
 • різноманітні механічні пошкодження, наприклад, падіння АВ-ресивера, удари, струси, потрапляння всередину сторонніх предметів;
 • заводський брак - може проявитися в будь-який момент експлуатації, в найнесподіваніший спосіб.

Виконані ремонти AV-ресиверів, вибіркові описи.

При виникненні будь-якої несправності аудіотехніки, ремонт ресиверів для домашнього кінотеатру чи інших пристрохів, повинні виконувати фахівці. Адже, для його здійснення потрібно спеціальне обладнання, без якого ремонт AV ресивера (м.Київ) стане неможливим. Самостійне втручання тільки посилить проблему, тому краще звернутися до сервісного центру.

Як проявляється несправність та коли необхідно ремонт AV ресивера (м.Київ)?

До числа основних несправностей, з якими доводиться працювати фахівцям сервісного центру можна віднести:

 • Не включається AV-ресивер, імовірно даній несправності міг передувати стрибок напруги в мережі (у черговому режимі). Як результат, могла згоріти первинна обмотка трансформатора, з ладу вийти модуль живлення чергового режиму, тому ремонт аудіо відео ресивера буде спрямований на його відновлення.
 • Відсутність звуку в АВ-ресивері (з ладу міг вийти модуль DSP (цифровий сигнальний процесор) .
 • AV-ресивер не зберігає налаштування - з ладу могли вийти модуль живлення та модуль управління, що може підтвердити попередня діагностика.
 • У AV-ресивері немає сигналу з HDMI-виходу, швидше за все проблема виникла у роботі модуля DSP.
 • Ще одна поширена несправність, коли ресивер не включається в робочий режим, при цьому мерехтить підсвічування регулятора режимів, періодично може вмикатися / вимикатися. Зазвичай, з ладу виходять модулі живлення та управління, тому ремонт АВ ресивера буде виконуватися в даних вузлах.
 • Пристрій переходить у захист відразу ж після включення. Як правило проблема може ховатися в модулі живлення та модулі ПНЧ (підсилювач низької частоти). Такий ремонт ресивера звуку - звичайна справа для фахівців, що працюють в сервісному центрі.

Насправді перераховувати несправності аудіотехніки, в тому числі AV-ресиверів, можна без кінця. У будь-якому випадку, ремонт АВ ресиверів повинні виконувати ті, хто добре розбирається в техніці, має досвід тв знання, а також має доступ до спеціалізованого обладнання для його виконання.

Чому ремонт аудіо відео ресиверів краще виконувати в сервісній майстерні?

 1. ми розуміємо всю відповідальність, тому ремонт аудіо ресивера виконується на високому рівні;
 2. для відновлювальних робіт використовується професійне обладнання, включаючи інфрачервону паяльну станцію, всі необхідні інструменти та матеріали;
 3. після ремонту пристрій, в обов'язковому порядку, проходить тестування;
 4. ми використовуємо деталі високої якості від добре перевірених постачальників;
 5. перед виконанням ремонту AV ресиверів проводиться безкоштовна діагностика;
 6. співвідношення ціна послуги / якість її виконання, приємно здивує;
 7. надаємо гарантію на виконаний ремонт.

Коментарі до виконаних ремонтів AV-ресиверів (питання та відповіді).

Евгений

Имею такой же усилитель. Все было прекрасно до момента на днях он стал сам перекидывать каналы в режиме работы. тоесть центральный канал уходил на правый фронтал. И падает звук. При выключении все становится на свои места но на время. не работает пара на вход ДВД. А еще стала рыпеть правый фронтал. можно ли это все починить?

Ответ сервисного центра

Интересная неисправность... есть с чем повозиться), потому за ремонт этого ресивера сони конечно возьмемся, подвозите.

Alexey

"Спасибо" за огромную бесполезную информацию по ремонту, реклама, дизлайк.

Ответ сервисного центра

Вы Alexey, наверное из тех мастеров, которые берутся за ремонт сложных ав ресиверов и другой подобной техники в надежде, что в интернете найдут подсказку где че перепаять, чтобы заработало?) Тогда мы рады, что Вас Алексей разочаровали!

александр

прошу с оплатой - эл. копию мануала ресивера или эл.схему.спасибо.

Ответ сервисного центра

К сожалению в таком русле мы не работаем: не продаем детали, документацию, прошивки, подсказки... Можем только предложить привезти AV ресивер в ремонт к нам.

Виталий

Добрый день! При выключении света, ресивер Харман кардон (модель 355)выключается, когда включается свет питание на ресивер идет,но он не включается.если на задней панели сбрасываю все настройки.то ресивер включается.но максимальный звук не более 5 процентов.через чвс-два может автоматический включить полный звук.но если включать громко,то через минут десять ресивер выключается и чтобы включить нужно делать все по новому.

Ответ сервисного центра

Неисправность нетипичная, возможно причина не одна, но в процессе ремонта ав ресивера это всу выявляется и устраняется. Об этом побеседовали с Вами по телефону, с Одессы можете отправить любым перевозчиком с адресной доставкой

vintik_81

Привет !!! Эта же модель достала , поменял кучу кондеров , включил работает , минут 15 и все ,вообще не включается, все питания в норме !!! Может подскажешь !!!

Ответ сервисного центра

Неисправность не видели, не диагностировали, в процессе ремонта этого ав ресивера не участвовали, потому как подсказывать даже не представляем. Но если вы опытный специалист со знаниями, то разберетесь, успехов!