Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Згасла під час роботи індукційна плита Steba IK 60 E, ремонт індукційних печей.

Закінчення ремонту: 04.06.2019
Замовлення №: 90347
✓ Пристрій, виробник, модель

Індукційна електроплита Стеба IK 60 E із зоною нагріву 28х28 см, з можливістю регуляції температури 60-240 ° С та 10 рівнями потужності 500...2000 Вт. Це вбудована піч зі склокерамічною поверхнею та сенсорною панеллю управління Touch Control, а також функцією автоматичного відключення без посуду.

✓ Заявлена несправність замовником

Ми виконуємо ремонт індукційних печей, тому дізналися від замовника, що вона згасла під час роботи і не працює (не включається). Дана несправність проявилася після того, як пристрій переключили з режиму потужності на режим температури.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як індукційну плиту розібрали, стало зрозуміло, що в ній використовується плата BT-200T1 CON (V04), при цьому в ході діагностики точно встановлено, що проблема виникла в роботі основної плати, згорів запобіжник, діодний міст і силовий транзистор (багато всього перегоріло). Такі «симптоми» говорять про те, що ремонт індукційних печей неминучий, окрім того, він буде не простим.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми відновили силові ланцюги, перепаяли багато деталей, в тому числі транзистор FGA30N120, діодний міст RS2006, замінили новий запобіжник 15а 250в. Після виконаного ремонту індукційних печей перевірили її працездатність прямо в сервісному центрі. На світлині №4 добре видно, що індукційна плита включилася, вода в посуді починає кипіти.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт з перепайкою транзистора, діодного моста та інших деталей коштував замовнику 600 грн.

✓ Причини несправності

Очевидно, що причиною несправності та подальшого ремонту, стало не коректне використання індукційної плити самим користувачем, коли він не правильно перемикав режими.

✓ Рекомендації сервісного центру

Майстер рекомендував надалі вибирати режими, коли індукційна плита вимкнена, періодично за нею доглядати, намагатися не допускати потрапляння рідини, частинок їжі, пилу та бруду всередину корпусу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.