Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт електронної книги з будь-якою поломкою, заміна екрану. Безкоштовна діагностика електронної книги.

Відповіді фахівця на запитання

Samuel Barfield

15.02.2024

Can you repair the screen of a Boox Note Air 2 plus?

Good afternoon. We need to know what doesn't work. Describe or photograph the breakdown, send it to Viber or Telegram at 097-332-33-02. After this, we will be able to answer the question about the possibility of repair.

Yaroslav

01.07.2020

Перестал коннектиться по wi-fi, перепробовал уже все варианты из интернетных советов, модель reader pocketbook touch lux 4, как поможете?

Ну раз не помогло программное исправление неисправности, то остается только аппаратное. Нужно производить ремонт электронной книги, подвозите.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика    
ціна, грн. *

Профілактика   
ціна, грн. *

Ремонт II категорії   
ціна, грн. *

Ремонт III категорії   
ціна, грн. *

 

Вартість ремонту електронних книг

Ремонт живлення електронної книги (роз'єму, зарядки)

80

80

200

350

Заміна екрану в електронній книзі (E-ink дисплея)

100

100

250

450

Ремонт електронного книги після залиття (потрапляння вологи)

120

120

300

550

* Вартість ремонту електронної книги вказана тільки за виконану роботу, тобто без врахування ціни деталей та може змінюватися.

З книгами ми виростаємо, вчимося, звертаємося за порадами, або просто за звичкою читаємо улюблені романи. Давно пішли в минуле ті часи, коли не можливо купити улюблену книгу, або знайти її в бібліотеці. Сьогодні все значно простіше, будь-яку книгу можна завантажити з інтернету. Фірми-виробники не залишилися байдужими, тому придумали та створили такий гаджет, як електронна книга, яка дуже сподобалася багатьом користувачам. Спочатку електронні книги були наділені лише клавішами для навігації та перегортання сторінок, монохромним екраном та громіздкими габаритами. Вони були не такі надійні, тому часто потрібен ремонт електронних книжок (м.Київ). Рідери часто падають, тому заміна екрану електронної книги - розповсюджений ремонт.

Проте прогрес не стоїть на місці. Розробники постійно вдосконалюють свої моделі електронних книг, додаючи корисний функціонал. Так, сучасні "читалки" вміють редагувати текст, відтворювати різні файли, вони наділені пошуком, можуть виходити в інтернет. Вони стали надійніші, тому при правильній експлуатації ремонт "читалок" не знадобиться.

Позитивною якістю сучасних рідерів є використання в них електронного паперу, що зменшує негативний вплив на зір. На сьогодні електронна книга є завершеним пристроєм з різною діагоналлю екрану, широким функціоналом та розумною ціною. При цьому, як і всі пристрої, електронні книги можуть зламатися, тому терміновий ремонт електронної книги - послуга, яка має попит.

Основні виробники електронних книг:   
Pocketbook, Airbook, Amazon, EvroMedia, Onyx Boox, BQ, Texet, ENOT, Prestigio, inkBOOK, Tolino, Kobo (Канада), GoClever, SPC (Іспанія), Woxter, Icarus, Kindle, Sony, Assistant, Barnes & Noble, Ergo та ін.

Чому може зламатися електронна книга?   
Як показує практика, ремонт електронної книги в Києві потрібен з різних причин, зазвичай з вини самих користувачів. Всупереч високій якості, головним недоліком електронних книг є крихкість конструкції, саме тому часто потрібен ремонт в сервісному центрі, куди найчастіше звертаються через:

 • пошкоджений екран, що пов'язано з падіннями, ударами, сильними натисканнями й т.д.), на ньому тріщини, відколи або інші дефекти;
 • проблеми, що виникають в результаті застосування не оригінального зарядного пристрою;
 • некоректне користування електронною книгою, як підсумок без ремонту не обійтися;
 • самостійний, не кваліфікований ремонт електронних книг, що призводить до складніших проблем, оскільки пошкоджена системна плата, шлейфи та інші складові;
 • електронну книгу залили рідиною (водою, чаєм, кавою, колою і т.д.), як результат потрібен складний та дорогий ремонт;
 • невдалу самостійну спробу "прошити" читалку, що також є приводом для виконання ремонту;
 • виробничий брак.

Виконані ремонти електронних книг, вибіркові описи.

Перед тим, як виконувати будь-якої складності терміновий ремонт електронних книг, майстри, що працюють в нашому сервісному центрі, завжди встановлюють точну причину несправності. Все починається з діагностики та закінчується результативним ремонтом, на який видається гарантія. Якщо ви звернулися в наш сервіс з ремонту електронних книг, то діагностика пристрою виконується безплатно, за умови виконання подальшого ремонту. Насправді існує безліч несправностей, через які потрібен ремонт електронної книги, ціна на який буде залежати від складності проблеми. Розглянемо найпоширеніші.

Як проявляється несправність та коли потрібен ремонт електронних книг (м.Київ)?

 • Пошкодження екрану - найпоширеніша причина, через котру потрібно ремонт, а саме заміна дисплея електронної книги. Дана несправність виникає як правило, з вини користувача. Тріщини та відколи на екрані,  в більшості випадків, виникають через падіння рідера, неакуратне поводження з ним.
 • У "букрідері" пошкоджена системна плата, що трапляється через падіння чи інший механічний вплив. Коли системна плата виходить з ладу, в електронній книзі буде відсутня реакція при натисканні кнопок управління, буде блимати екран, вона може виключатися та сама перезавантажуватися. З такою проблемою ціна ремонту електронної книги буде залежати від багатьох факторів.
 • В електронній книзі не працюють кнопки, джойстик. Причина - механічне пошкодження або залиття рідиною. Скільки коштує ремонт електронної книги з такою проблемою можна дізнатися після діагностики, оскільки, швидше за все, він буде полягати в заміні деталей, що вийшли з ладу.
 • Електронна книга не включається, імовірно з ладу вийшла кнопка включення або батарея. Також проблема може полягати в материнській платі та контролері живлення. Дана несправність може трапитись через  вологість, неправильну зарядку, механічні пошкодження чи виробничий брак. У будь-якому випадку ремонту не уникнути.
 • Якщо не функціонують роз'єми, то ремонт буде полягати в їх відновленні.
 • Електронна книга "зависає". Така несправність сигналізує про те, що обсяг пам'яті максимально заповнений, або з ладу вийшло програмне забезпечення. Якщо ви не знаєте як розв'язати дану проблему, то ми надамо якісні послуги з ремонту електронної книги.
 • Якщо "букрідер" швидко розряджається, імовірно проблема в акумуляторній батареї. В такому випадку ремонт буде полягати в її заміні.

Електронну книгу можна вважати зручним, стильним, сучасним рішенням для тих, хто любить почитати. При цьому, рано чи пізно приходить час і потрібен ремонт електронних книг, ціни на який безпосередньо залежать від того, наскільки складною виявиться несправність. 

Чому ремонт електронних книжок краще виконувати в сервісній майстерні?

 1. ми займаємося ремонтом електронних книжок протягом тривалого часу, тому виробили правильну стратегію та можемо усунути несправність будь-якої складності, не залежно від марки та моделі;
 2. наші майстри мають великий досвід роботи у сфері виконання ремонтів електронної книги в Києві, тому сміливо беруться за випадки, від яких відмовилися в інших сервісних центрах;
 3. при необхідності виконаємо терміновий ремонт електронної книги;
 4. перед тим, як приступити до ремонту рідерів, проведемо безплатну діагностику несправності;
 5. для виконання ремонту використовуємо спеціальне обладнання та оригінальні витратні матеріали;
 6. у нас повністю обґрунтовані ціни на виконані ремонти, які приємно здивують замовника;
 7. на всі послуги з ремонту електронної книги видамо гарантію.

Коментарі до виконаних ремонтів електронних книг (питання та відповіді).

Владимир

Приветствую! А подскажите пожалуйста, почему EPD-PB611? Везде как подходящий ED060SCN/ED060SCF указан. Или это одно и тоже?

Ответ сервисного центра

Мы на практике эту маркировку дисплея электронной книги не проверяли. Если поставщик уверен что это замена, то проверьте при покупке к примеру, ведь подключить на весу будет не сложно.

Николай

Автор, подскажите, пожалуйста, где купили экран на эту книгу, мои орлы тоже успешно его разбили!

Ответ сервисного центра

На тот момент В Украине матрицы E-Ink такой модели было не найти, потому везли под заказ с Китая.

Николай

самое интересное, что и на этот момент матрицу не найти..

Ответ сервисного центра

Привозите к нам, сдавайте в ремонт эту электронную книгу, будем искать...