Ремонт електронної книги з будь-якою поломкою, заміна екрану. Безкоштовна діагностика електронної книги.

Yaroslav 01.07.2020 уточнити
Перестал коннектиться по wi-fi, перепробовал уже все варианты из интернетных советов, модель reader pocketbook touch lux 4, как поможет... Далі...
Ответ сервисного центра 02.07.2020 уточнити
Ну раз не помогло программное исправление неисправности, то остается только аппаратное. Т.е. Нужно производить ремонт электронной книги... Далі...
Виктория 04.05.2020 уточнити
Не пользовалась электронной книжкой несколько месяцев, но вот понадобилась для учебы, однако не смогла включить ее, подключила зарядку,... Далі...
Ответ сервисного центра 04.05.2020 уточнити
Если есть возможность подключить другую зарядку, то попробуйте, причем оставьте заряжаться электронную книгу на несколько часов. Или пр... Далі...

Сторінки

  Діагностика
ціна, грн. *
Профілактика
ціна, грн. *
Ремонт II категорії
ціна, грн. *
Ремонт III категорії
ціна, грн. *
 

Вартість ремонту електронних книг

Ремонт живлення електронної книги (роз'єму, зарядки) 80 80 200 350
Заміна екрану в електронній книзі (E-ink дисплея) 100 100 250 450
Ремонт електронного книги після залиття (потрапляння вологи) 120 120 300 550

* Вартість ремонту електронної книги вказана тільки за виконану роботу, тобто без врахування ціни деталей та може змінюватися.

 

З книгами ми виростаємо, вчимося, звертаємося за порадами, або просто за звичкою читаємо улюблені романи. Давно пішли в минуле ті часи, коли не можливо купити улюблену книгу, або знайти її в бібліотеці. Сьогодні все значно простіше, будь-яку книгу можна завантажити з інтернету. Фірми-виробники не залишилися байдужими, тому придумали та створили такий гаджет, як електронна книга, яка дуже сподобалася багатьом користувачам. Спочатку електронні книги були наділені лише клавішами для навігації та перегортання сторінок, монохромним екраном та громіздкими габаритами. Вони були не такі надійні, тому часто потрібен ремонт електронних книжок (м.Київ). Рідери часто падають, тому заміна екрану електронної книги - розповсюджений ремонт.

Проте прогрес не стоїть на місці. Розробники постійно вдосконалюють свої моделі електронних книг, додаючи корисний функціонал. Так, сучасні "читалки" вміють редагувати текст, відтворювати різні файли, вони наділені пошуком, можуть виходити в інтернет. Вони стали надійніші, тому при правильній експлуатації ремонт "читалок" не знадобиться.

Позитивною якістю сучасних рідерів є використання в них електронного паперу, що зменшує негативний вплив на зір. На сьогодні електронна книга є завершеним пристроєм з різною діагоналлю екрану, широким функціоналом та розумною ціною. При цьому, як і всі пристрої, електронні книги можуть зламатися, тому терміновий ремонт електронної книги - послуга, яка має попит.

 

Основні виробники електронних книг:
Pocketbook, Airbook, Amazon, EvroMedia, Onyx Boox, BQ, Texet, ENOT, Prestigio, inkBOOK, Tolino, Kobo (Канада), GoClever, SPC (Іспанія), Woxter, Icarus, Kindle, Sony, Assistant, Barnes & Noble, Ergo та ін.

 

Чому може зламатися електронна книга?
Як показує практика, ремонт електронної книги в Києві потрібен з різних причин, зазвичай з вини самих користувачів. Всупереч високій якості, головним недоліком електронних книг є крихкість конструкції, саме тому часто потрібен ремонт в сервісному центрі, куди найчастіше звертаються через:

 • пошкоджений екран, що пов'язано з падіннями, ударами, сильними натисканнями й т.д.), на ньому тріщини, відколи або інші дефекти;
 • проблеми, що виникають в результаті застосування не оригінального зарядного пристрою;
 • некоректне користування електронною книгою, як підсумок без ремонту не обійтися;
 • самостійний, не кваліфікований ремонт електронних книг, що призводить до складніших проблем, оскільки пошкоджена системна плата, шлейфи та інші складові;
 • електронну книгу залили рідиною (водою, чаєм, кавою, колою і т.д.), як результат потрібен складний та дорогий ремонт;
 • невдалу самостійну спробу "прошити" читалку, що також є приводом для виконання ремонту;
 • виробничий брак.
Рейтинг: 

Оценок: 2 (средняя 5 из 5)

Виконані ремонти електронних книг, вибіркові описи.

Не натискається кнопка включення в Evromedia Classic Pro Е-підручник, ремонт електронних книг.

Дата закінчення ремонту: 25.01.2018 Замовлення №: 71194
У 9,7-дюймовому "букрідері" Євромедіа Classic Pro Е-підручник з платою C10_V2_120806 та матрицею ED097OC1 (LF) не натискається кнопка включення, зламана кнопка штовхач. Потрібен терміновий ремонт електронних книг, який полягав у виготовленні нової пластмасової кнопки, пропайкою монтажу ланцюгів живлення. Такий ремонт коштував 400 грн.

Розбитий екран в "букрідері" Evromedia Classic One, тріщина, ремонт електронних книг.

Дата закінчення ремонту: 21.12.2017 Замовлення №: 71242
На 6-дюймовому екрані "букрідера" Євромедіа Classic One після падіння появилась тріщина, тому ремонт електронної книги буде полягати в його заміні. У даній моделі використовується плата C63_KB_V3_120827 з процесором Rockchip RK2818 та акумуляторна батарея T-356070 Li-ion. Замовили та замінили новий дисплей EPD-ED060SC4, також налаштували пристрій. Ремонт + новий екран обійшлися замовнику в 10... Далі

Розбитий екран "букрідера" Amazon Kindle 4 (D01100), ремонт електронних книг.

Дата закінчення ремонту: 26.09.2017 Замовлення №: 70903
В електронній книзі Амазон Кіндл 4 (D01100) з новітньою технологією E-Ink, вбудованим Wi-Fi модулем та Main Board 300-1066-01 REV 07 - розбитий 6-дюймовий дисплей. Користувач попросив виконати ремонт рідерів, а також оновити прошивку до останньої версії. Замовили та замінили новий EPD-PB611,  прошивку оновили. Це коштувало замовникові - 1000 грн.

Неможливо зарядити "букрідер" Evromedia Classic One E-підручник, ремонт електронних книг.

Дата закінчення ремонту: 28.08.2017 Замовлення №: 70834
Електронна книга з 6-дюймовим екраном Євромедіа One E-підручник не заряджається, також не спрацьовує кнопка ОК. Через це потрібен терміновий ремонт електронних книг. У даній моделі використовується плата E347010, процесор Rockchip RK2818. Після діагностики електронної книги з'ясувалося, що до акумуляторної батареї T-356070 Li-ion не доходить живлення. Усунули обидві заявлені несправності, ціна 370... Далі

Перед тим, як виконувати будь-якої складності терміновий ремонт електронних книг, майстри, що працюють в нашому сервісному центрі, завжди встановлюють точну причину несправності. Все починається з діагностики та закінчується результативним ремонтом, на який видається гарантія. Якщо ви звернулися в наш сервіс з ремонту електронних книг, то діагностика пристрою виконується безплатно, за умови виконання подальшого ремонту. Насправді існує безліч несправностей, через які потрібен ремонт електронної книги, ціна на який буде залежати від складності проблеми. Розглянемо найпоширеніші.

 

Як проявляється несправність та коли потрібен ремонт електронних книг (м.Київ)?

 1. Пошкодження екрану - найпоширеніша причина, через котру потрібно ремонт, а саме заміна дисплея електронної книги. Дана несправність виникає як правило, з вини користувача. Тріщини та відколи на екрані,  в більшості випадків, виникають через падіння рідера, неакуратне поводження з ним.
 2. У "букрідері" пошкоджена системна плата, що трапляється через падіння чи інший механічний вплив. Коли системна плата виходить з ладу, в електронній книзі буде відсутня реакція при натисканні кнопок управління, буде блимати екран, вона може виключатися та сама перезавантажуватися. З такою проблемою ціна ремонту електронної книги буде залежати від багатьох факторів.
 3. В електронній книзі не працюють кнопки, джойстик. Причина - механічне пошкодження або залиття рідиною. Скільки коштує ремонт електронної книги з такою проблемою можна дізнатися після діагностики, оскільки, швидше за все, він буде полягати в заміні деталей, що вийшли з ладу.
 4. Електронна книга не включається, імовірно з ладу вийшла кнопка включення або батарея. Також проблема може полягати в материнській платі та контролері живлення. Дана несправність може трапитись через  вологість, неправильну зарядку, механічні пошкодження чи виробничий брак. У будь-якому випадку ремонту не уникнути.
 5. Якщо не функціонують роз'єми, то ремонт буде полягати в їх відновленні.
 6. Електронна книга "зависає". Така несправність сигналізує про те, що обсяг пам'яті максимально заповнений, або з ладу вийшло програмне забезпечення. Якщо ви не знаєте як розв'язати дану проблему, то ми надамо якісні послуги з ремонту електронної книги.
 7. Якщо "букрідер" швидко розряджається, імовірно проблема в акумуляторній батареї. В такому випадку ремонт буде полягати в її заміні.

 

Електронну книгу можна вважати зручним, стильним, сучасним рішенням для тих, хто любить почитати. При цьому, рано чи пізно приходить час і потрібен ремонт електронних книг, ціни на який безпосередньо залежать від того, наскільки складною виявиться несправність.

Чому ремонт електронних книжок краще виконувати в сервісній майстерні?

 • ми займаємося ремонтом електронних книжок протягом тривалого часу, тому виробили правильну стратегію та можемо усунути несправність будь-якої складності, не залежно від марки та моделі;
 • наші майстри мають великий досвід роботи у сфері виконання ремонтів електронної книги в Києві, тому сміливо беруться за випадки, від яких відмовилися в інших сервісних центрах;
 • при необхідності виконаємо терміновий ремонт електронної книги;
 • перед тим, як приступити до ремонту рідерів, проведемо безплатну діагностику несправності;
 • для виконання ремонту використовуємо спеціальне обладнання та оригінальні витратні матеріали;
 • у нас повністю обґрунтовані ціни на виконані ремонти, які приємно здивують замовника;
 • на всі послуги з ремонту електронної книги видамо гарантію.