Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт неттопа та міні ПК (mini PC) на ОС Windows будь-якої моделі. Безплатна діагностика неттопа.

Відповіді фахівця на запитання

Александр

02.06.2021

Неттоп Intel NUC 5i3 не видит M.2 SATA после установки в слот последнего. Не видит ни в "Управлении дисками", ни в BIOS. Что посоветуете? Спасибо.

Внутренний накопитель через форм-фактор M.2 "сидит" на шине PCI Express, смотреть нужно хаб, проц... Сдавайте неттоп в ремонт, проблема явно на аппаратном уровне.

Evgeniy

20.04.2020

В неттопе intel nuc пропало изображение на мониторе, подключено через кабель HDMI. Сразу скажу, что кабель проверил). Что еще посоветуете?

Еще можно проверить драйвер: обновить/установить/переустановить. Если и это не поможет, то привозите этот нетбук на ремонт, тогда проблема в «железе».

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика    
ціна, грн. *

Профілактика   
ціна, грн. *

Ремонт II категорії   
ціна, грн. *

Ремонт III категорії   
ціна, грн. *

 

Вартість ремонту неттопів, міні-ПК (mini PC)

Неттопів на Windows з інтегрованою відеокартою

90

90

600

900

Настільних Міні-ПК з дискретною відеокартою

100

100

700

1200

Неттопів Apple Mac mini (настільних комп'ютерів)

130

130

900

1500

Ціни на ремонт комп'ютерів, неттопів, материнських плат системного блоку та комплектуючих:

* Ціни вказані без урахування вартості комплектуючих та матеріалів, тому можуть змінюватися в залежності від складності неттопів, настільних ПК.

Неттоп - це сучасний винахід комп'ютерної техніки. За допомогою цього практичного девайса легко вирішується проблема обмеженого робочого простору, де неможливо розмістити класичний системний блок. В принципі, неттоп або як його ще називають, міні ПК - це стаціонарна версія нетбука. Зовні це невеличка квадратна коробочка, яку можна поставити на столі біля монітора або ж в деяких випадках, прикріпити прямо до нього. Про переваги даної техніки, про її якість та надійність знають багато користувачів, адже ремонт міні ПК потрібен не так часто. Головна достойність неттопа - його компактність, яка добре доповнюється стильним та сучасним зовнішнім виглядом. Більше того, даний пристрій приємно дивує тихою роботою та високою продуктивністю. При правильній експлуатації ремонт неттопа на ОС Віндовс потрібно досить рідко, проте навіть найякісніша комп'ютерна техніка з часом може дати збій в роботі.

Основні виробники неттопів:

Asus, MSI, Gigabyte, DELL, Amon, HP, Apple, Acer, Intel, Clevertouch, A-Brand, Lenovo, Vinga, Asrock і ін.

Чому може зламатися міні ПК?

Неттопи, як і будь-які інші комп'ютерні пристрої, не захищені від різноманітних неполадок. А якщо врахувати всі його переваги, звичайно ж ніхто не захоче при виникненні проблеми розлучатися зі своїм компактним «другом». В такому випадку дуже важливо прийняти правильне рішення! Адже самостійний ремонт міні ПК на Віндовс ні до чого доброго не приведе (перевірено на практиці). Це пов'язано з тим, що як і  barebone -системи, неттопи наділені особливою внутрішньою будовою та конструкцією, розібратися з якими зможуть тільки досвідчені майстри. Саме тому ремонт Mini PC (м.Київ) краще довірити їм. Насправді виникнення несправностей неттопа є свої причини:

 • перегрів блоку живлення;
 • різкий перепад напруги у мережі або некоректне підключення;
 • забруднення системи охолодження;
 • удари чи інші механічні пошкодження призводять до того, що ремонт неттопів, ціна на який залежить від несправності, стане неминучим;
 • неправильне використання міні ПК користувачем, не виконання інструкції по експлуатації;
 • потрапляння всередину пристрою будь-якої рідини, як результат, терміновий ремонт неттопів, який буде не дешевим;
 • збій операційної системи;
 • виробничий брак та ін.

Виконані ремонти неттопів, вибіркові описи.

Неттоп - це чудова альтернатива настільного ПК з багатьох причин. Перш за все - це доступна ціна, по друге - його компактність, і по-третє - висока якість та надійність. За своїми габаритами міні ПК трохи більший стандартного DVD приводу. Попри такі мініатюрні розміри, він наділений широкими функціональними можливостями. Неттоп легко впорається з такими завданнями, як робота в офісних додатках, перегляд або редагування фото та відеоматеріалів. Коли неттоп виходить з ладу, дуже важливо, щоб ремонт Mini PC виконували фахівці, які в цьому розуміються.

Як проявляється несправність та коли потрібен ремонт міні ПК в Києві?

 • Якщо неттоп не включається, то потрібна попередня діагностика, можливо проблема в блоці живлення.
 • Ремонт неттопів на Віндовс потрібно, якщо під час роботи він часто «зависає», гальмує, самостійно перезавантажується або вимикається.
 • З'явився сильний шум, під час роботи пристрій надмірно нагрівається, швидше за все потрібна чистка системи охолодження, на якій зібралася пил та бруд.
 • Якщо на екрані почали з'являтися смуги, імовірно ремонт Mini PC Windows буде виконуватися у відеокарті, що підтвердить попередня діагностика.
 • Якщо виникла некоректна робота операційної системи, це привід для того, щоб звернутися в сервісний центр, де ціна ремонту неттопа буде повністю відповідати складності несправності.
 • Якщо міні ПК не хоче працювати, постійно гасне індикатор при підключенні зовнішнього блоку, швидше за все проблема в ланцюгах живлення, для відновлення яких доведеться перепаювати різні SMD елементи, можливо знадобиться чистка системи охолодження.
 • Не вдасться уникнути ремонту неттопа, якщо відсутній зв'язок з USB роз'ємами.

Чому ремонт неттопів c Windows краще виконувати у сервісній майстерні?

 1. наші майстри мають величезний досвід роботи в даній сфері послуг, тому можуть виконати ремонт неттопа, не залежно від виробника, марки або року випуску, а також з будь-якою складністю несправності;
 2. ми беремося за найскладніші випадки, навіть якщо вам відмовили в інших майстернях, будьте впевнені, що тут вам гарантовано допоможуть;
 3. перш ніж виконувати ремонт неттопів (м.Київ) або іншої комп'ютерної техніки, ми проведемо безкоштовну первинну діагностику та успішно розв'яжемо проблему;
 4. наявність сучасного обладнання, включаючи інфрачервоні паяльні станції - це гарантія того, що будь-якої складності відновлювальні роботи будуть виконані на високому професійному рівні;
 5. ми використовуємо тільки оригінальні запчастини для заміни, у нас добре налагоджені зв'язки з перевіреними постачальниками;
 6. лояльні, обґрунтовані ціни на ремонт приємно здивують;
 7. ми видамо чесну гарантію на відновлювальні роботи та замінені компоненти.