Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Відгуки

полікували мені маленький коп'ютер, все працює
Дуже дякую за ремонт БЖ be quiet! Dark Power Pro 11 на 850Вт Спочатку звернувся до іншого сервісного центру, але там не змогли допомогти. А фахівці Теле Европа-Сервіс змогли. Все працює без проблем вже майже місяць. Рекомендую і ще раз дякую!
Доброго дня, дякую велику компанію, що взялися за ремонт китайської магнітоли, зробили швидко і якісно, ​​рекомендую всім.
Потрібно було замінити матрицю у телевізора соні бравіа. У інших місцях відмовлялися, або казали що уточнять і не відповідали потім. Тільки тут сказали, що зроблять, але строки можуть бути довгі. Дійсно, чекати довелося довго, та і спочатку замовлена матриця не підійшла. Але потім як прибула нормальна матриця, все зробили. Дуже дякую, що допомогли з погрузкою телевізора у машину.
Ремонтував автомагнітолу INCAR 2DIN пропадало зібраження дісплею та не працював сенсор. Зробили! я майже не сподівався на успіх. працює майже 2 тижні без зауважень. Дякую за співпрацю. Рекомендую! Від термінового ремонту я відмовився, тому був довгий термін очикування черги на ремонт 2 тижні, але це мабуть більш показник майстерності та попиту!!!!