Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт кухонного комбайна, підбір та замовлення аксесуарів. Безплатна діагностика кухонного комбайна.

Відповіді фахівця на запитання

Александр

04.11.2021

планетарный комбайн Rainberg RB-8080. На всех положениях одна скорость и работает около 5 секунд и отключается. Выключаешь и сразу включаешь опять работает около 5 секунд и отключается

В первую очередь посоветовали бы вам больше не включать этот кухонный комбайн, иначе он сгорит окончательно. Привозите его на ремонт, разберемся с поломкой.

Елена

04.08.2021

Добрый день. В моем редукторе мясорубки комбайна Philips hr7768 на корпусе сломан язычок-контакт. Подскажите, пожалуйста, можно как-то еще починить?

Если сломана подвижная часть микро выключателя, то его нужно менять. Это делается только в процессе ремонта кухонного комбайна.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика   
ціна, грн. *

Профілактика  
ціна, грн. *

Ремонт II категорії  
ціна, грн. *

Ремонт III категорії  
ціна, грн. *

 

Вартість ремонту кухонних комбайнів, кухонних машин

Ремонт планетарних міксерів

100

100

250

500

Ремонт кухонних комбайнів

150

150

300

600

Ремонт кухонних машин

200

200

400

800

* Ціни вказані тільки за ремонтні роботи кухонних комбайнів, тобто без урахування вартості застосовуваних деталей, тому можуть змінюватися ...

Сучасні кухонні комбайни користуються популярністю у багатьох господинь, оскільки насправді є універсальними пристроями. Головним плюсом кухонного комбайна є його багатофункціональність, оскільки в ньому поєднані функції електром'ясорубки, соковидавлювача, блендера та іншої техніки, завданням якої є подрібнювати, збивати, замішувати, натирати, перемелювати й т.д. Основним мінусом є те, що якщо будь-який з перерахованих вище приладів виходить з ладу, то користувач втрачає на кухні не одного помічника, а цілу «команду», тому потрібен терміновий ремонт кухонних комбайнів. Від складності несправності залежатиме вартість ремонту кухонного комбайна (кухонної машини), виконувати який самостійно вкрай не рекомендується. Краще рішення в даній ситуації - звернутися до сервісного центру, де точно знають, як правильно виконати ремонт, щоб надалі техніка прослужила не один рік.

Основні виробники кухонних комбайнів:

Kenwood, Philips, Bosch, Gorenje, Moulinex, Panasonic, Zelmer, Braun, Ariete, Aurora, Beko, Blaupunkt, Hotpoint-Ariston, Electrolux, ERGO, Fagor, Hyundai, Krups, Laretti, Liberty, Maestro, Magic, Bullet, Magio, Maxwell, Mystery, ProfiCook, Polaris, Technics, Princess, Sharp, Siemens, SMEG, Supra, Tefal, Vitek та ін.

Чому може зламатися кухонний комбайн?

Кухонний комбайн, кухонна машина чи планетарний міксер - справжній порятунок для домогосподарок, в тому випадку, якщо не потрібно його ремонт. Даний прилад здатний повністю знизити витрати часу та сил на приготування різноманітних страв. При цьому через специфіку робочих операцій, в пристрої з часом зношуються рухомі частини, тому потрібно ремонт кухонних машин в Києві. Порушення правил експлуатації також часто призводить до того, що користувачі звертаються в сервіс для ремонту кухонних комбайнів. Давайте детальніше розглянемо причини, через які будуть всі підстави для ремонту:

 • неправильна експлуатація кухонної машини, не дотримання з боку користувача інструкції по використанню;
 • така механічна дія, як падіння, удари, сильні вібрації та ін., гарантовано виведе техніку з ладу, а значить стане неминучим ремонт кухонних комбайнів, ціна на який буде залежати від різних факторів;
 • завантаження в комбайн заморожених фруктів або овочів, як результат, потрапляння всередину рідини, що може привести до ураження електричним струмом або утворення окисів на системній платі, а значить до складного ремонту;
 • перегрів через використання кухонного комбайна в безперервному режимі протягом тривалого часу;
 • забруднення зовнішніх елементів комбайна після використання - скупчення жиру, бруду та ін., забиті насадки, які не зможуть якісно нарізати продукти, все це призводить до збільшення навантаження на двигун і в підсумку знадобиться складний ремонт кухонних комбайнів в Києві;
 • знос окремих деталей;
 • неякісна збірка, як результат буде потрібно ремонт;
 • виробничий брак.

Виконані ремонти кухонних комбайнів, вибіркові описи.

Сьогодні на полицях магазинів можна побачити широкий асортимент моделей кухонних комбайнів, з різними функціями, дизайном та ціною. При цьому за будовою пристрої різних виробників мало чим відрізняється один від одного. Існують кухонні машини трьох типів - багатофункціональні, компактні та міні. Перший тип поєднує роботу м'ясорубки, соковидавлювача та блендера. Всі модифікації з однаковим принципом роботи - в камеру закладаються продукти й за допомогою заданої програми доводяться до необхідного стану. Користувач має можливість змінювати різні насадки, виставляти потрібну потужність, перемикати режими. При цьому все це можливо, завдяки «серцю» кухонного комбайна - електродвигуну. Якщо цей елемент виходить з ладу, то ремонт кухонних комбайнів (Україна) буде не тільки складним, але й дорогим.

Першою ознакою того, що кухонній машині потрібен ремонт є поява невластивого шуму в процесі роботи. Не варто чекати, поки пристрій відключиться або згорить двигун. При появі сильного шуму чи тріску, краще негайно звернутися до майстерні, де при необхідності буде виконаний професійний ремонт приводу кухонного комбайна. Поява під час роботи стороннього запаху (паленої проводки), також «симптом» того, що без ремонту не обійтися.

Як проявляється несправність та коли потрібен ремонт кухонних комбайнів (м.Київ)?

 • Кухонний комбайн не включається, його залили рідиною, в результаті з ладу може вийти плата управління, редуктор або датчик обертання. Наскільки складним виявиться ремонт кухонного комбайна можна взнати тільки після діагностики.
 • Пристрій зупиняється під час роботи, на платі управління могли прогоріти доріжки біля силових контактів, в результаті ремонт буде полягати у відновленні живлення мережевих ланцюгів, перепайці деяких деталей, регулюванні.
 • У кухонній машині не працює насадка (подрібнювач), через перевантаження могла зламатися шестерня, з ладу міг вийти редуктор, для виконання правильного ремонту потрібна діагностика.
 • Якщо контейнер кухонного комбайна не обертається, то можливо знадобитися заміна ременів приводу.
 • Не працює турборежим, імовірно проблема могла виникнути в роботі редуктора або інших рухливих механізмах. У будь-якому випадку потрібна попередня діагностика та подальший ремонт кухонної машини (м.Київ).
 • Чути тріск всередині, кухонний комбайн не працює, можливо проблема в редукторі.
 • Пристрій зупиняється, пропрацювавши після старту кілька секунд. Така несправність буває викликана виходом з ладу плати управління.
 • Не стартує комбайн після того, як в ньому вичавлювали сік, в процесі роботи він зупиняється, при включенні горить індикатор STOP. З такою проблемою ремонт буде досить дорогим, оскільки швидше за все буде потрібно заміна двигуна.

Ремонт кухонного комбайна (м.Київ) вимагає від майстра, який буде його виконувати великого досвіду та професійності. Це головна умова, причому не має значення бренд та модель пристрою, його вартість чи функціональність. Крім того, не останню роль, для результативного ремонту, відіграє наявність спеціального обладнання, яке є у розпорядженні нашого сервісного центру. Саме тому, якщо кухонний комбайн вийшов з ладу, необхідно звертатися до фахівців.

Чому ремонт кухонних комбайнів краще виконувати в сервісній майстерні?

 1. приймаємо в ремонт всі типи та моделі кухонних комбайнів з усіх регіонів України, не залежно від складності несправності;
 2. завдяки наявності професійного оснащення, беремося за найскладніші випадки, навіть якщо від ремонту відмовилися в інших майстернях;
 3. використання при ремонті оригінальних складових збільшує довговічність та зносостійкість відремонтованого кухонного комбайна;
 4. перш ніж виконувати ремонт кухонного комбайна (м.Київ) будь-якої складності, буде проведена безплатна первинна діагностика;
 5. після діагностики обов'язково узгоджується вартість та термін ремонту кухонного комбайна;
 6. ми використовуємо тільки оригінальні запчастини від виробника;
 7. у нас повністю обґрунтовані ціни, які не беруться «зі стелі»;
 8. на будь-який ремонт кухонних машин видається гарантія.

Коментарі до виконаних ремонтів кухонних комбайнів (питання та відповіді).

дима

<p>здравствуйте а какая в редукторе регулировка может быть</p>

Ответ сервисного центра

<p>Описания ремонтов обычно всегда краткие. В данной модели мясорубки много сборочных точек, которые, если неправильно соберутся, то в результате редуктор не закрутится, или опять заклинит почти сразу.</p>

Ольга Сєргєєва

Здравствуйте, после перекручивания мяса на мясорубке не могу снять (открутить) саму мясорубку от шнека. Сможете помочь в этом вопросе?

Ответ сервисного центра

Если это кухонный комбайн, то подносите его целиком на приемку, попробуем помочь. Ели же это окажется поломкой, то предложим ремонт.

Ирина Дорошенко

Здравствуйте купили новые шестирёнки и не можем собрать обратно редуктор можете помочь?

Ответ сервисного центра

Приносите это кухонный комбайн к нам на приемку в том состояние, в котором он сейчас есть, возьмите старые и новые шестеренки. Примем все это в ремонт и сделаем.

Андрей

Доброго времени суток! Помогите советом, если можно. Как снять с верхней части двигателя деталь привода блендера? Её отчего-то перекосило.

Ответ сервисного центра

Необходимо зажать ротор двигателя и прокручивать муфту в направлении рабочего вращения двигателя кухонного комбайна.

Aleksandr

Добрый день. Если Вас не затруднит сделайте фото нижней платы. Я при разборе что- то оторвал

Ответ сервисного центра

Ремонт этого кухонного комбайна выполнялся год назад и заказчику его уже давно выдали. К сожалению ничем Вам более помочь не сможем, обратитесь к специалистам.

Сергей

Всем давно известно что у каждого моторчика имеется две обмотки и две щетки. Так вот хочу сказать вам нечего вас не затруднит. Если распаять и добраться до моторчика. так вот подключение моторчика произвести следующим образом .Можно даже по другому, у вас от моторчика должно идти 4 проводка. То есть подключение идет один проводок на щетку, другой на вторую обмотку. И дальше подключаете с другой обмотки и щетки к сети. Но только надо правильно сделать вращение моторчика. По часовой стрелке, вот и все решение проблемы. А вообщем идет подключение таким образом на плату от которой идет питание моторчика. В принципе и все.

Вася

Добрый день!
Сгорел двигатель на таком блендере Kenwood blp 600. Возможен ли ремонт, цена вопроса, время ремонта?

Ответ сервисного центра

Диагностика блендера не наша, потому можем предложить сдать в ремонт этот блендер с неисправностью не включается, под сумму ту же 350 грн. После нашей диагностики все выяснится. В пункте меню "Диагностика и условия ремонта" описано все более подробно.

Виталий

Здравствуйте. Сын разобрал блендер кенвуд blp 600. Сгорел предохранитель. Не может обратно собрать.забыл куда какой провод. Надеемся на вашу помощь. Заранее благодарю

Ответ сервисного центра

У нас сейчас нет в ремонте кухонного комбайна кенвуд этой модели, потому не подскажем. Специалисты смогут разобраться, обратитесь в ближайший сервисный центр.

Иван

Перестал запускаться комбайн км 280 , при вскрытии обнаружил куски магнита. Педполагаю связано с датчиком хола, потому что подношу к нему магнит срабатывает запуск. Подскажите куда его устанавливать и возможно ли его где то купить

Ответ сервисного центра

На расстоянии так помочь, это не совсем реально. В интернете на эту модель можно найти сервис мануал. По мануалу скорее всего разберетесь. Если нет, то обратитесь в ближайший сервисный центр по ремонту кухонных комбайнов.

Ashish Solanki

Hi Sir. Can you solve the problem of my Philips HR7775/00 Food Processor which not powered on. I don't have its schematic so not able to trace the fault. Please guide me to solve the issue.

Ответ сервисного центра

Hello Ashish Solyanka, unfortunately we can not help you so much. Give your food processor to the nearest service center.

Ashish Solanki

I have Philips HR7775 Food Processor. It comes with UK plug and i m live in India so I used Convertor for it. When I start it first time there was some short circuit cracking sound came from main unit and it doesnt power up. After searching the web I replaced Viper12A, IN4007, L2 Inductor, ZNR Veristor but still it doesn't power up. Please help me to repair this unit.