Компактна електрична індукційна поверхня Стеба IK 100 на дві конфорки, склокерамічним покриттям та інтуїтивно зрозумілим сенсорним управлінням. Відмінною особливістю поверхні є наявність 10 рівнів потужності, а також те, що індукційна конфорка автоматично підлаштовується під діаметр дна посуду та нагріває тільки потрібну площу.
В даному випадку ремонт індукційних поверхонь потрібно через те, що при включенні на нагрів вибиває автомати. Зі слів замовника з'ясували, що знеструмило всю кухню під час розігріву супу. Він попросив, щоб ремонт був виконаний якнайшвидше, оскільки пристрій необхідний для щоденного використання.
Перш ніж виконувати ремонт індукційних поверхонь необхідно точно визначити ті модулі, які стали причиною несправності. Після розбирання і проведеної діагностики встановили, що з ладу вийшла основна плата правої конфорки, також пробитий силовий транзистор та інші елементи в його обв'язці лівої конфорки. В цілому стан індукційної поверхні хороший, до нас її ще не розбирали та ремонт не проводили.
З такою несправністю ремонт виконувався в такий спосіб: відновлені силові ланцюги, перепаяні деякі деталі, в тому числі силовий транзистор FGA25N120 (добре видно на світлині №4). Після вищеописаного ремонту індукційних поверхонь її працездатність перевірена безпосередньо в сервісному центрі (див. світлину №5), при включенні на нагрів автомати не вибиває.
Ремонт по відновленню силових ланцюгів і заміні транзистора обійшовся клієнту 1100 грн.
В даному випадку причина виникнення несправності та ремонту, очевидна - це вихід з ладу основної плати на одній конфорці та транзистора - на другій. Саме тому, коли включали індукційну поверхню на нагрів, вона вибивала автомати.
Замовнику надано ряд корисних порад та рекомендацій щодо подальшої експлуатації цієї індукційної поверхні. А саме, не допускати попадання ніякої рідини і пилу всередину корпусу плити. Якщо виникнуть будь-які збої в роботі, довірити ремонт фахівцям, нічого самостійно не роблячи.
Коментувати