Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Під'єднати телевізор, проєктор, домашній кінотеатр та налаштувати у Києві. Підключення та налаштування домашніх кінотеатрів.

Подключение, настройка аппаратуры

Сервісний центр "Теле Європа-сервіс" надає кваліфіковані послуги з підключення та налаштування (інсталяції) різноманітної апаратури у Києві.

Підключення та налаштування є важливим етапом перед початком експлуатації будь-якої апаратури (домашньої, офісної). Професійне підключення апаратури, а особливо повноцінна інсталяція домашнього кінотеатру, має безліч переваг:

По-перше, правильно підключена офісна, домашня апаратура забезпечить повноцінну працездатність Вашого пристрою протягом багатьох років.

По-друге, професійне підключення апаратури: домашніх кінотеатрів, AV-ресиверів, тюнерів цифрового телебачення dvb-T2 дозволить зберегти всі гарантійні зобов'язання, які надає виробник.

По-третє, Ви зможете заощадити час, сили та нерви, тому що Вам не доведеться вдаватися до всіх тонкощів підключення та налаштування тієї чи іншої техніки.

Наші фахівці допоможуть Вам під'єднати телевізор до комп'ютера, ноутбука, dvd-плеєра, медіаплеєра. Налаштувати домашній кінотеатр, а також інше обладнання будь-якої складності та конфігурації у вас вдома чи офісі.

На перший погляд, може здатися, що підключення проєктора або налаштування домашнього кінотеатру це проста справа. Насправді все дуже складно. Адже підключення телевізора - це не просто його включення в мережу, а й підключення супутникової антени, dvd-плеєра, акустичних колонок та іншої додаткової техніки. Крім того, мало все це, з'єднати між собою, потрібно ще й налаштувати, щоб Ви могли насолодитися усіма перевагами своєї апаратури.

Ціни на послуги з підключення та налаштування апаратури на виїзді:

Види робіт

Ціна, грн.

Виїзд спеціаліста

50

Підключити телевізор - викликати телемайстра

підключити та налаштувати телевізор до ТВ антени

від 50

підключити та налаштувати телевізор до DVD, медіаплеєра, ресивера

від 40

Підключити домашній кінотеатр - викликати телемайстра

підключити та налаштувати одноблочну систему (кінотеатр в одній коробці)

від 80

підключити та налаштувати багатоблочну систему (з окремих компонентів)

від 120

Під'єднати та налаштувати домашній кінотеатр (інсталяція) або підключити телевізор до комп'ютера – процес не простий. Тому установку та налаштування має виконувати лише професіонал. Таким чином, якщо вам потрібно під'єднати домашній кінотеатр, підключити телевізор або іншу побутову апаратуру звертайтеся, адже наші фахівці виконають підключення та налаштування будь-якої техніки на найвищому рівні, у найкоротші терміни (тільки м. Київ).