Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт різної побутової техніки, з будь-якою несправністю. Безкоштовна діагностика дрібної побутової техніки.

Напевно ті користувачі, які звикли до комфорту, використовуючи вдома різноманітну дрібну побутову техніку, не з чуток знайомі з ситуацією, коли в самий не відповідний момент перестає гріти праска, або з ладу виходить пилосос, що заважає повноцінно прибрати квартиру. Сьогодні, без наявності кухонних ваг, мінімийки, тостера, сушарки для овочів, міксера або фена, важко собі уявити життя сучасного користувача. Адже вся ця техніка служить для того, щоб полегшити життя. Наприклад, ви ж не підете на роботу або куди-небудь ще в непрасованому одязі, тому якщо з ладу виходить праска, це можна порівняти з лихом. Багато людей одразу біжать в магазин, щоб придбати новий пристрій, при цьому не замислюються про те, що набагато вигіднішим є ремонт побутової техніки в Києві. Теж саме стосується пилососа, не встиг він ще «захворіти», як його вже списують з рахунків. Але ж цілком можливо, що ремонт дрібної побутової техніки поруч з вашим будинком буде полягати в ремонті механізму змотування шнура або заміні шнура, що значно дешевше нового пилососа.

У нашому сервісному центрі «Теле Європа-сервіс» можна виконати ремонт будь-якої побутової техніки, в тому числі прасок, пилососів, пароочисників, мінімийок, міксерів, тостерів, сушарок для овочів і фруктів, кухонних ваг та багато чого іншого, що так необхідно в господарстві.

Сьогодні на полицях супермаркетів можна зустріти побутову техніку різних виробників, в тому числі Karcher, Bosch, Tefal, Thomas, Samsung, Panasonic, Electrolux, Zelmer, Philips, Gorenje, Siemens, LG, Braun, Bork, Magio та багатьох інших, які відмінно зарекомендували себе на ринку, створюючи якісні та надійні прилади. Але не дивлячись на це, ремонт дрібної побутової техніки в Україні є досить популярною послугою, оскільки навіть самим «просунутим» та дорогим пристроям властиво ламатися.

Основні причини, через котрі потрібен ремонт побутової техніки:

 • неправильна експлуатація побутової техніки самими користувачами, не виконання інструкції виробника;
 • механічна дія, включаючи падіння, удари, вібрації, тощо, що рано чи пізно призводить до того, що потрібно терміновий ремонт дрібної побутової техніки;
 • різкі перепади напруги мережі під час роботи пилососа, мінімийки або будь-якої іншої побутової техніки;
 • природний знос окремих деталей також є приводом для того, щоб звернутись до сервісного центру з ремонту побутової техніки;
 • використання, наприклад в прасці, не фільтрованої води, що обов'язково призводить до утворення накипу і як результат, до ремонту;
 • неякісна збірка або виробничий дефект.

Насправді правильне використання будь-якої побутової техніки - це запорука її тривалої роботи без виникнення будь-яких збоїв в роботі, про це потрібно пам'ятати. В іншому випадку знадобиться ремонт дрібної побутової техніки, ціни на який будуть залежати від того, наскільки складною виявиться несправність.

Приклади ремонтів дрібної побутової техніки

Багато хто скаже, подумаєш, зламався фен для волосся, тостер або кухонні ваги, легше піти й купити новий. Але, якщо так міркувати, тоді взагалі не потрібні послуги з ремонту дрібної побутової техніки. Виходячи з багаторічної практики, ми впевнено можемо стверджувати, що навіть найскладніший ремонт дрібної побутової техніки коштуватиме набагато дешевше, ніж новий пристрій. Не вірите - переконайтеся самі, звернувшись до нашого сервісного центру «Теле Європа-сервіс», який протягом багатьох років успішно виконує технічне обслуговування побутової техніки, а також ремонт побутової апаратури на високому професійному рівні.

Такі пристрої, як пилосос або праска, є незамінними помічниками в побуті, тому якщо Ви помітили, що після прибирання килим чи підлога не стали чистими, чи ж при прасуванні білизна все одно залишається пом'ятою, то дані пристрої потребують ремонту або профілактики. А якщо врахувати той факт, що сучасна побутова техніка наділена безліччю додаткових функцій та конструктивних особливостей, то відповідно самостійний ремонт дрібної побутової техніки нічим хорошим не закінчиться.

Розгляньмо найпоширеніші несправності, через які потрібен ремонт побутової техніки (м.Київ):

 1. Не гріється праска, причин може бути кілька, зокрема: з ладу вийшов мережевий шнур, несправна розетка, а можливо, проблема в ТЕНі.
 2. Праска не включається, проблема в підошві, імовірно в ній спрацьовує термозахист.
 3. Під час роботи пилосос сильно перегрівається, спрацьовує автоматичний захист і він відключається. Така проблема може виникати через засмічення фільтрів або при попаданні вологи в колекторний вузол. У будь-якому випадку потрібна діагностика і ремонт дрібної побутової електроніки.
 4. Пилосос не включається, можливо проблема в живленні, міг статися обрив шнура, згоріти запобіжник, спрацювати термовиключатель.
 5. Миючий пилосос перестав розпорошувати воду, швидше за все потрібно ремонт насоса.
 6. У парогенераторі немає пари, імовірно, з ладу вийшов регулятор пари, протікає бачок або шланг. З такою несправністю терміновий ремонт побутової техніки буде полягати в заміні клапана або чистці парогенератора.
 7. Погано подається пар у відпарювач для одягу, або не подається взагалі, можливо спрацював термозахист або накипом забились сопла праски.
 8. Не включається фен для волосся, стався обрив проводу на двигун. З такою проблемою виконати ремонт зможе тільки досвідчений фахівець.
 9. Підлогові електронні ваги показують неправильну вагу, можливо проблема в датчику ваги, який підлягає ремонту або заміні.

Ремонт побутової техніки в нашому сервісному центрі - це вигідна послуга з багатьох причин: по-перше, ми завжди виконуємо безкоштовну первинну діагностику, за результатами якої визначаються ціни на ремонт дрібної побутової техніки, а також план майбутніх відновлювальних робіт. По-друге, ми гарантуємо висококласний сервіс, оскільки в нашому штаті тільки досвідчені фахівці, які готові виконати ремонт складної побутової техніки, не залежно від виробника, марки або моделі пристрою. По-третє, ми використовуємо сучасне обладнання та інструментарій, у нас добре налагоджені зв'язки з постачальниками оригінальних запчастин. І по-четверте - ми беремося за ремонт різної дрібної побутової техніки, навіть якщо від неї відмовилися в інших майстернях. Ну і наостанок, у нас повністю обґрунтовані ціни на ремонт побутової техніки, на який ми 100% видамо гарантію.