Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт різної аудіотехніки будь-якої складності. Безкоштовна діагностика аудіотехніки.

Відповіді фахівця на запитання

Юрій

21.01.2024

Чи можна у вашому сервісі відремонтувати плеер SONY SCD XB770QS ? Перестав читати будь-які диски: після сброби прочитати диск пише на дисплеї Error reading TOC... Можливо, потрібна заміна голови. Яка приблизна вартість такого ремонту?

Щиро вітаємо! Спочатку необхідно перевірити диск на всі можливі проблеми (бруд, подряпини тощо). Також перевірте, чи правильно вставлений диск, щоб виключити можливість потрапляння сторонніх предметів в сам пристрій. У цьому випадку, як тільки все буде зроблено і проблема не вирішена, ви можете віддати його на ремонт. Орієнтовний бюджет ремонту - 1000 грн. Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся за телефоном 097-332-33-02 або у Viber чи Telegram.

Микола

04.01.2024

Чи ремонтуете касетні плеeра , Sony, Panasonic, Toshiba?

Вітаємо! Просимо вибачення, але наша майстерня не ремонтує таку техніку. Будь ласка, зверніться до невеликої ремонтної майстерні, яка може мати більше можливостей для ремонту в цьому напрямку.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика     
ціна, грн. *

Профілактика    
ціна, грн. *

Ремонт II категорії    
ціна, грн. *

Ремонт III категорії    
ціна, грн. *

 

Вартість ремонту аудіотехніки портативної, стаціонарної

 

Ремонт радіоприймачів (портативних, стаціонарних)

0/50

50

150

250

Ремонт аудіоплеєрів (портативні Hi-Fi аудіоплеєри)

0/70

70

200

350

Ремонт стаціонарної аудіотехніки Hi-Fi/Hi-End

0/100

100

300

600

* Ціна за роботу вказана без урахування вартості деталей та може змінюватися від складності, витрачених часу та зусиль при усуненні несправності.

Аудіотехніку можна вважати найпоширенішим видом електроніки. З такими пристроями, як навушники, аудіоплеєри, CD програвачі, підсилювачі та багато іншого ми стикаємося майже кожен день. Без цієї аудіотехніки не обійдеться жоден захід, та й в побуті без цих пристроїв уже ніяк. Ми звикли всюди слухати музику: в автомобілі, квартирі чи іншій установі. Насправді спектр даної техніки досить широкий, на будь-який смак та на будь-який гаманець. Це пристрої з великим ресурсом безвідмовної роботи, при цьому з одним недоліком - вони не вічні, тому ремонт аудіо техніки в Києві є послугою з великим попитом.

Що ж робити, коли ресивер, активні колонки, підсилювач потужності або навушники вийшли з ладу?

Відповідь очевидна - звернутися в наш сервісний центр, де ремонт аудіо відео техніки виконується, не залежно від різних факторів. Ми візьмемося за відновлення аудіотехніки від будь-яких виробників, включаючи Akai, Samsung, Arcam, Harman Kardon, Panasonic, Denon, LG, NAD, Sony, Philips, Pioneer, JVC, Onkyo, Sanyo, Supra, Yamaha, Marantz, Technics, Jamo та ін. Для нас немає обмежень в складності несправності, тому якщо вам відмовили в інших майстернях, будьте впевнені наш сервіс по ремонту аудіотехніки вам не відмовить і вживатиме всіх заходів, щоб в кінцевому результаті ви залишилися задоволені.

Чому відбувається несправність, які передумови цього?

 • як показує практика, в більшості випадків ремонт аудіоапаратури потрібно з вини самих користувачів, коли не дотримуються інструкції та правил по експлуатації аудіотехніки;
 • спроби самостійного та некомпетентного відновлення апаратури, не маючи для цього знань та навичок, гарантовано призводять до складніших проблем;
 • різкі перепади напруги при підключеному обладнанні - головний ворог будь-якої аудіотехніки. Дуже часто потрібно ремонт аудіо техніки після грози;
 • різноманітні механічні дії, такі як, падіння, удари, сильні вібрації, попадання всередину дрібних сторонніх предметів, гарантовано призведуть до несправності;
 • також згубно впливає на аудіотехніку потрапляння будь-якої рідини в корпус пристрою;
 • використання неякісних знімних носіїв (з глибокими подряпинами, тріщинами);
 • заводський брак, який здатний проявитися під час роботи пристрою;
 • знос деталей через інтенсивну експлуатацію.

Виконані ремонти аудіотехніки, вибіркові описи.

Один з напрямків нашого сервісного центру - ремонт аудіотехніки (м.Київ), не залежно від складності несправності, моделі пристрою, року випуску або фірми-виробника. Якщо з ладу вийшов AV-ресивер, підсилювач потужності, сабвуфер, аудіоплеєр, навушники або інша аудіотехніка, не поспішайте в магазин за новим пристроєм, оскільки є більш раціональне рішення - ремонт аудіо апаратури, виконання якого ми гарантуємо на найвищому рівні.

Чому терміновий ремонт аудіотехніки краще виконувати в нашій майстерні?

 • Перед тим, як взятися за відновлювальні роботи будь-якої складності, буде виконана професійна первинна діагностика;
 • Наявність сучасного обладнання, включаючи інфрачервоні паяльні станції, а також великий досвід наших інженерів дає можливість швидко та точно визначати несправність і успішно її усунути.
 • Якщо вашу аудіотехніку не змогли відремонтувати в інших майстернях, то сміливо звертайтеся до нас, ми точно зможемо вам допомогти.
 • Ми беремося за відновлення не тільки сучасної апаратури, але й успішно виконуємо ремонт вінтажної аудіотехніки, чим може похвалитися не кожна майстерня.
 • Якщо потрібна заміна будь-яких складових, можете бути впевнені в тому, що ми використаємо виключно оригінальні деталі.
 • Багатьох лякає вартість ремонту аудіотехніки, але це точно не про нас! Добре продумана цінова політика - це наш "коник"!
 • При необхідності наші фахівці проконсультують, дадуть слушні поради та рекомендації щодо подальшого використання відремонтованої аудіотехніки.
 • На всі виконані роботи та деталі, що були замінені, ми видаємо чесну гарантію.

Експерти, що працюють в нашому сервісному центрі рекомендують максимально ретельно стежити за експлуатацією будь-якої аудіотехніки, поводитися з нею дбайливо та акуратно. А при виявленні навіть самих незначних відхилень в роботі, звертайтеся за допомогою до наших професіоналів. Тільки правильний підхід до використання аудіотехніки дасть можливість продовжити її термін експлуатації та не допустити виникнення несправностей. Проте, якщо проблема все ж таки відбулася, нічого страшного - ми виконаємо ремонт аудіотехніки, ціна на який вас приємно здивує, а ваш пристрій порадує вас ще тривалою та бездоганною роботою!

Коментарі до виконаних ремонтів аудіотехніки (питання та відповіді).

Глеб

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, как снять лоток на Cambrige 640, чтобы добраться до пасика. Всю голову сломал, а навредить боюсь Заранее благодарен.

Ответ сервисного центра

Для того чтобы попытаться Вам помочь, нужно иметь такую аудиотехнику перед глазами на столе. Но этот ремонт уже давно выдан заказчику.

SERGEY KAZBEEV

какие микрики использовали? Спасибо

Ответ сервисного центра

Какие микрики применили во время ремонта этой аудиотехники панасоник 4 года назад мы честно говоря уже не помним, но ведь у вас вероятнее всего есть образец неисправного микровыключателя, то подберите по типоразмерам аналоги.

Иван

У меня такая же проблема я вставляю диск он крутится а потом пишет no

Ответ сервисного центра

No disk - это проблемы с приводом. "не включается" и "не читает диски" - это совсем разные неисправности.

Владислав

Добрый день, знаю немного не по теме да и еще сколько времени прошло, но может подскажите, нашел у родителей сей магнитофон, но работает только радио, а кассетоприемник не крутит кассету и не подает никаких признаков жизни...такое чинится?или уже не целесообразно?

Ответ сервисного центра

Целесообразность ремонта аудиотехники правильнее оценивать заказчику, мы же можем сообщить, что за восстановление ЛПМ в этой магнитоле возьмемся.

Владислав

я понял,тогда вопрос, а в каком размере может обойтись стоимость ремонта данной неисправности?

Ответ сервисного центра

Многое зависит от сложности ремонта этой аудиотехники, не не менее 300 грн. Более точнее скажем после первичной диагностики, она бесплатная.

Сергей

Коль речь идет о регуляторе громкости, то прошу сообщить его номинальное сопротивление, поскольку резистивный слой протерся до дыр и измерить его не получается.

Ответ сервисного центра

Предлогам обратить внимание на дату окончания ремонта этой аудиотеники: 21.05.2013. На переменном резисторе есть кодировка, по которой можно узнать его сопротивление.

Дмитрий

Здраствуйте.А у Вас есть резистор громкости в продаже?Сколько стоит?Если есть скинте стоимость на электронку.у Вас на радиорынке не мог найти.С Уважением Дмитрий.

Ответ сервисного центра

Регулятор громкости в такой стереомагнитоле, это линейный переменный резистор (потенциометр). По его параметрам типоразмера (вариант крепежа и припайки) и сопротивлению подберите на любом радиорынке. Если не понимаете о чем речь, вручите резистор продавцу, тот должен будет правильно подобрать.