Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт осушувача повітря з будь-якою несправністю, чистка. Безкоштовна діагностика осушувача повітря.

Відповіді фахівця на запитання

Інна

14.10.2023

Осушувач працює , але не вбирає вологу.
Потрібно консультацію майстра чи можлио з такою проблемою відремонтувати

Вітаємо! Причин, чому осушувач не вбирає вологу може кілька. Від низьких температур у приміщенні до високих температур сухого повітря тощо. Перед зверненням в сервісний центр , слід детально ознайомитись з інструкцією та характеристиками Вашого пристрою. Ви використовуєте його правильно і не вимагаєте нічого, крім простого використання відповідно інструкцій? Якщо у Вас виникли запитання звʼязатись з нами можна за номером телефону 097-332-33-02 або Viber, Telegram .

Владислав

06.09.2020

Во время работы осушителя Ballu BDH-25L решил его выключить, но на сенсорную кнопку питания не среагировал. Получилось упокоить его путем вынимания вилки с розетки! Сталкивались с такой проблемой??

Управление в этой модели процессорное, потому похоже «подвис», причину нужно искать в плате управления. Похожие дефекты в очистителях воздуха уже ремонтировали.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика   
ціна, грн. *

Профілактика  
ціна, грн. *

Ремонт II категорії  
ціна, грн. *

Ремонт III категорії  
ціна, грн. *

 

Вартість ремонту осушувачів повітря

Ремонт осушувачів повітря з механічним керуванням

70

70

200

350

Ремонт побутових осушувачів повітря з електронним керуванням

90

90

300

550

Ремонт професійних осушувачів повітря

120

120

400

800

* Ціни вказані за роботу з ремонту осушувачів повітря, тому витрати на деталі не враховуються та можуть змінюватися залежно від складності.

Побутовий осушувач повітря - це переносний пристрій, який призначений для досягнення комфортної вологості повітря у приміщенні. Завдяки цьому пристрою можна розв'язати проблему підвищеної вологості, адже всі знають, що надмірна вологість повітря - це так само погано, як і підвищена сухість. Дуже вологе повітря може негативно впливати на самопочутті людини. Більш того, може погіршуватися навколишнє оточення, псуватися різні речі. Через надмірну вологість у будинку може покрутити паркет, розбухнути двері, а стіни можуть вкритися пліснявою. Звичайно, від зайвої вологості можна позбавлятися, постійно провітрюючи приміщення. Але є й інший спосіб - придбати сучасний осушувач повітря для квартири. Як правило дані пристрої якісні та надійні, тому при правильній експлуатації ремонт осушувача повітря для будинку знадобиться не скоро. Але, навіть якщо проблема сталася, то не варто панікувати або того гірше, виконувати ремонт осушувача повітря самостійно, оскільки гарантовано буде завдано ще більшої шкоди. Звернувшись до нашого сервісного центру, ви можете бути впевнені в тому, що ремонт побутових осушувачів повітря або ремонт промислових осушувачів повітря буде виконаний на високому професійному рівні.

Основні виробники осушувачів повітря:

Ballu, MASTER, EcoSystems, AIRPRESS, Cooper & Hunter, MEACO, Fairland, Apex, Aucma, Coughi, DTGroup, Dantherm, Ecor Pro, Microwell, MyCond, Neoclima by Hidros, Aerial та ін.

Чому може зламатися осушувач повітря і коли потрібно його ремонт?

На сучасному ринку існує два типи осушувачів повітря - побутові та промислові. До побутових належать такі різновиди, як, адсорбційний поглинач вологи, компресійний або випарний, осушувач, створений за принципом Пельтьє та роторний адсорбційний.

Промислові моделі максимально відрізняються від побутових складнішою конструкцією. При цьому, не залежно від габаритів або сфери використання, послуги з ремонту осушувачів повітря дуже популярні. Щобільше, коли дані прилади виходять з ладу, перш ніж виконувати терміновий ремонт осушувача повітря, потрібно провести якісну діагностику, яку на безоплатній основі пропонує наш сервіс з ремонту осушувачів повітря. Основна причина неполадок в побутовому або промисловому осушувачі повітря - це несвоєчасне проведення профілактичних заходів або ж їх повна відсутність. Вивести з ладу осушувач повітря можуть різні фактори, зокрема:

 • несвоєчасна чистка від накипу та відкладень, не регулярна заміна наповнювача картриджа;
 • поява в осушувачі небажаних мікроорганізмів через регулярне дезінфікування за допомогою розчину хлору;
 • дуже сильна завантаженість (постійна тривала робота);
 • неакуратно експлуатація з боку користувача, не своєчасне обслуговування;
 • природний знос певних компонентів, як результат потрібно ремонт осушувачів повітря ціна на який буде залежати від того, яку деталь доведеться міняти;
 • різноманітна механічна дія (падіння, поштовхи, сильні удари), які викликають порушення цілісності корпусу або його деформацію;
 • заводський брак і ін.

Виконані ремонти осушувачів повітря, вибіркові описи.

Для багатьох користувачів осушувач повітря є досить популярним побутовим приладом. І це абсолютно не дивує, адже головне його призначення - підтримка у приміщенні максимально комфортного рівня вологості. При цьому, часто виникає проблема, коли вологість то більша, то менша. Такі «симптоми» свідчать про те, що прийшов час виконати ремонт осушувача повітря в Києві, оскільки прилад перестав працювати в належному режимі. Причини можуть бути різноманітні - могли забруднитися фільтри, з ладу вийшла електроніка та ін. В будь-якому випадку пристрою необхідний ремонт.

Як проявляється несправність та коли потрібно ремонт осушувачів повітря (к. Київ)?

 • Прилад працює у звичному режимі, при цьому рівень вологості залишається дуже високим. Це означає, що пристрій не справляється з поставленим завданням, тому потрібні діагностика та ремонт побутового осушувача повітря.
 • У приміщенні, де працює осушувач повітря, на стінах з'являються грибок та пліснява, що небезпечно для здоров'я людей. Можливо, потрібна чистка осушувача повітря чи, навіть, складніший ремонт.
 • Осушувач не включається, швидше за все ремонт буде полягати у відновленні плати керування та випарника.
 • Осушувач повітря працює, при цьому недостатньо ефективно з невеликим зниженням вологості. Краще рішенням у даній ситуації - звернутися до сервісного центру, де виконають ремонт осушувачів повітря і видадуть гарантію.
 • Прилад протікає. Розгерметизація системи може свідчити про те, що пошкоджений фільтр або дренажна система.
 • Під час роботи приладу чути не характерний шум, з'явився неприємний запах, а також дим. Осушувач доведеться повністю розібрати та перш ніж виконувати ремонт, за допомогою діагностики визначити, що стало причиною виниклої несправності.
 • Осушувач повітря не виконує функцію сушки, з ладу міг вийти блок запуску компресора.

Ремонт осушувачів повітря для вологих приміщень заняття досить складне. Але, як показує багаторічний досвід роботи, дуже часто користувачі, не розібравшись в особливостях пристрою та його конструкції, не ознайомившись з теоретичною частиною питання, намагаються виконати ремонт домашніх осушувачів повітря самостійно, завдаючи тим самим ще більшої шкоди. Саме через це його повинні виконувати фахівці сервісного центру, де цілком прийнятні й обґрунтовані ціни на ремонт осушувачів повітря.

Чому ремонт осушувачів повітря краще виконувати в сервісній майстерні?

 1. В нашому сервісному центрі високий рівень обслуговування, тому замовник може бути впевнений в індивідуальному підході.
 2. Звернувшись до нас, вам не доведеться замислюватися про покупку нового осушувача, оскільки ми виконаємо терміновий ремонт осушувачів повітря, незалежно від марки, моделі або складності несправності.
 3. Ми беремося за ремонт професійних осушувачів повітря, навіть якщо від них відмовилися інші.
 4. Будь-якої складності ремонту передує безкоштовна первинна діагностика, в ході якої точно встановлюється несправність та шляхи її усунення.
 5. Ми приймаємо в ремонт осушувачі повітря зі всіх регіонів України.
 6. Обслуговування осушувачів повітря, а також їх ремонт виконується з використанням сучасних пристроїв та всіх необхідних інструментів.
 7. Ми використовуємо для заміни тільки оригінальні запчастини, оскільки співпрацюємо з добре перевіреними постачальниками.
 8. У нас цілком обґрунтована вартість ремонту осушувача повітря, який набагато вигідніше, аніж купляти новий пристрій.
 9. На ремонт будь-якої складності буде видана гарантія.

Коментарі до виконаних ремонтів осушувачів повітря (питання та відповіді).

Алексей

Сломался осушитель такой модели, на складе работал несколько лет почти непрерывно, но теперь не включается. Еще чините такие...?

Ответ сервисного центра

Действительно модель старая и явно при интенсивной эксплуатации ремонт этого осушителя воздуха не будет простым, но возьмемся, подвозите.