Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт блендера з будь-якою несправністю: заміна двигуна, муфти, насадки. Безплатна діагностика блендера.

Відповіді фахівця на запитання

петро ключка

26.02.2024

не працює одна защелка для ножки

Добрий день! Для того, щоб ми змогли вам допомогти в ремонті блендера, просимо детальніше описати ситуацію. Інформацію можна надсилати за номером 097-332-33-02 (Viber або Telegram).

блендер бош 750 ват, під одним з 2-х фіксаторів зламався амортізатор чи пружина і не фіксує ніжку блендера

Нам необхідне фото несправності. Будь ласка, надсилайте всю інформацію за номером 097-332-33-02 через Viber або Telegram.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика    
ціна, грн. *

Профілактика   
ціна, грн. *

Ремонт II категорії   
ціна, грн. *

Ремонт III категорії   
ціна, грн. *

 

Вартість ремонту блендерів

Ремонт занурювальних блендерів (ручних)

70

70

150

250

Ремонт фітнес-блендерів (портативних)

80

80

170

300

Ремонт стаціонарних блендерів

100

100

200

400

*Ціни вказані за ремонт блендерів будь-яких типів і не враховують вартість деталей, ціни можуть змінюватись в залежності від складності.

Мало який пристрій здатний впоратися з такою кількістю завдань, які під силу блендеру. Цей прилад з компактними розмірами можна вважати справжньою паличкою-виручалочкою для сучасних кулінарів. Змішати, подрібнити або збити - це далеко не весь перелік його можливостей, звичайно, якщо він справний і не потрібно ремонт побутових блендерів.

На перший погляд, ці пристрої можуть здатися однаковими, при цьому вони відрізняються за потужністю, кількістю функцій та іншими параметрами.   
Насправді блендер - це електричний прилад, передбачений для виконання різної роботи, ним можна легко подрібнити будь-які продукти, збити їх в однорідну масу. По суті він відмінно поєднує функції міксера та м'ясорубки. Через інтенсивне використання, дані прилади можуть виходити з ладу, тому ремонт занурювального блендера або ремонт стаціонарного блендера досить популярна послуга. Наша майстерня з ремонту блендерів ніколи не відмовляє своїм клієнтам, тому яка б складна не виникла несправність, ви можете розраховувати на нашу допомогу.

На сьогодні найпоширенішими є два види блендерів.

 • Стаціонарний, який складається зі стійкого корпусу та чаші з кришкою, яка запобігає розбризкуванню рідини  під час приготування.

 • Занурювальний, який необхідно тримати в руках. Він складається з металевої частини з ножем та ручки. За допомогою даного приладу можна готувати паштети, пюре і т.д.

Основні виробники блендерів:

Bosch, Braun, Philips, Gorenje, Kenwood, Moulinex, Redmond, Rotex, Russel Hobbs, Sensor, Kitfort, Rawmid, Silanga, Garlyn, Zelmer, Tefal, Mirta, Vitesse, Vitek, Scarlett, Saturn, Polaris, Bork, Magio, Electrolux , Elenberg, Hotpoint Ariston, Amica, Delfa, Hilton та ін.

Чому можуть зламатися блендери та потрібен їх ремонт?

Блендер необхідний прилад на кухні, він зручний та практичний у використанні. Коли він ламається і потрібно полагодити блендер, то багато господинь відчувають дискомфорт при приготуванні страв. Однак впадати у відчай і панікувати немає потреби, оскільки звернувшись до нашої майстерні, де можна відремонтувати блендер з будь-якою складністю несправності, проблема буде вирішена швидко та якісно. Що ж призводить до того, що потрібно терміновий ремонт блендерів? Причини різні:

 • перегрів приладу, який відбувається, як правило, через занадто тривалу роботу;
 • збивання дуже густої та в'язкої маси;
 • різкі стрибки або перепади напруги в електромережі;
 • різна механічна дія (падіння, сильні удари, поштовхи, вібрації);
 • потрапляння всередину води або іншої рідини, через яку може статися коротке замикання або корозія радіотехнічних деталей, що й призведе до ремонту;
 • засмічення вентиляційних решіток та внутрішніх деталей також сприяє тому, що потрібен ремонт блендера ціна на який буде залежати від складності несправності;
 • вихід з ладу рухливих частин блендера, які схильні до зносу;
 • неправильне поводження з приладом з боку користувача;
 • пошкодження насадок через попадання в робочу область різних сторонніх твердих предметів.

Виконані ремонти блендерів, вибіркові описи.

Замовлення №:
70753

Не включається подрібнювач Ultimate Chopper CH-1 750 Watts.

Дата закінчення ремонту:

Різноманітна побутова техніка, і блендери не виняток, повною мірою полегшують приготування смачних та корисних страв та економлять час та сили. Коли потрібен ремонт ручного блендера, ремонт фітнес блендера або стаціонарного через не виконання ними своїх функцій, це викликає масу незручностей. На превеликий жаль ремонт блендерів потрібно як «люксовим» брендам Braun, так і бюджетним Saturn.

Як визначити, що прийшов час виконати ремонт блендера?

Конструкція даних пристроїв досить проста - мотор, що дозволяє насадці виконувати обертання. Визначити, чи буде потрібно заміна двигуна блендера або заміна підшипника блендера можна тільки після діагностики.

Як проявляється несправність та коли потрібен ремонт блендерів (м.Київ)?

До головних несправностей, які зустрічаються при експлуатації пристроїв дрібної побутової техніки та коли необхідний ремонт блендерів терміново, можна віднести:

 • Блендер погано подрібнює продукти. В такому випадку могли затупитися ножі або стався збій в системі перемикання швидкостей. У будь-якому випадку потрібна діагностика та ремонт блендерів в Києві, який передбачає усунення малої потужності двигуна або заміну регулятора швидкості.
 • Не виконується обертання ножа. Причиною такої проблеми може стати відсутність подачі живлення в пристрій або вихід з ладу системи регуляції швидкості. Ремонт подрібнювача блендера самостійно краще не виконувати, оскільки полагодити блендер професійно можуть тільки майстри сервісного центру.
 • Прилад не працює, він не видає ніяких звуків, не виконує своїх функцій. Причин, через яку виникає така несправність налічується кілька, можливо, проблеми з кабелем живлення, можливо неполадки з двигуном. Чи знадобиться заміна щіток двигуна блендера, чи заміна втулки блендера або інший ремонт, зможе визначити лише досвідчений майстер.
 • Приводом для виконання ремонту може стати поява запаху горілого, різні зовнішні механічні пошкодження, які будуть заважати функціонуванню.
 • При включенні чутно дзижчання і більше нічого не відбуваються. Можливо заклинило ніж, гірше, якщо згоріла обмотка двигуна. Від цього буде залежати, як буде виконуватися ремонт та ціна ремонту блендера.
 • Нічого не відбувається при включенні блендера. Якщо проблема не в розетці чи шнурі живлення,то потрібно провести діагностику.
 • Несправний механізм засувок. Така проблема є наслідком не обережного поводження з пристроєм. Як правило, найчастіше до несправності схильні ті механізми, що знаходяться на кришці та додаткових насадках. Вартість ремонту занурювального блендера з такою проблемою буде залежати від різних нюансів, в яких добре розбираються майстри сервісного центру. Швидше за все ремонт насадки блендера буде не рентабельним, тому прийдеться її замінити.
 • Ще одним слабким місцем сучасних блендерів є редуктор, який виходить з ладу через надмірне навантаження приладу. При тривалій експлуатації він може нагріватися, що призводить в результаті до плавки його посадкового місця і шестерень, а значить без ремонту не обійтися.

Коли з ладу виходить кухонний помічник, не варто намагатися самостійно розв'язати таку проблему. Ремонт стаціонарних блендерів, ремонт занурювальних блендерів або ремонт фітнес блендерів виконають майстри нашого сервісного центру, які знайомі з усіма тонкощами даних пристроїв. Як правило, вони мають компактні розміри, внутрішній механізм також невеликий, тому  працювати з ними необхідно дуже акуратно. 

Чому ремонт кухонних блендерів краще виконувати у сервісній майстерні?

 1. в нашому сервісному центрі ми зможемо полагодити блендер (м.Київ), не залежно від бренду, моделі або складності несправності;
 2. при необхідності виконаємо заміну муфти блендера, двигуна, підшипника або будь-яких інших деталей, оскільки у нас добре налагоджені відносини з постачальниками;
 3. перш ніж виконувати ремонт будь-якої складності, буде проведена безплатна діагностика, яка виконується на точному, сучасному обладнанні;
 4. після діагностики обов'язково узгоджуємо з замовником вартість ремонту занурювального блендера та термін його виконання;
 5. завдяки наявності професійного оснащення, ми візьмемося за найскладніші ремонти, навіть якщо від них відмовилися в інших сервісних центрах;
 6. у нас чесна цінова політика;
 7. на ремонт та деталі, які замінили буде видана гарантія.