Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт побутових і торгових ваг з будь-якою несправністю. Безкоштовна діагностика електронних ваг.

Відповіді фахівця на запитання

Тетяна

15.01.2024

Добрий день! Вийшли з ладу побутові електронні напольні ваги Bosch PPW2200. Після заміни батарейок показують весь час вагу 8,9/9 кг. Чи можна їх відремонтувати? Яка вартість такого ремонту? Термін ремонту?

Щиро вітаємо! Орієнтовний бюджет 500 грн. Ремонт у нашій майстерні зазвичай виконується в порядку живої черги, але на терміновий ремонт нараховується доплата 30%. Якщо у Вас виникли запитання, телефонуйте нам за номером 097-332-33-02 (Viber або Telegram). Під час первинного огляду ви матимете можливість отримати детальну інформацію про ремонт, терміни та вартість.

Сергей

14.12.2023

Напольные весы SOEHNLE 63536, сломалась одна нижняя круглая ножка. Возможно отремонтировать или нет?

Добрий день! Виходячи з нашого багаторічного досвіду, рекомендуємо вам звертатися до невеликих майстерень. Вони запропонують ремонт, можливо навіть при вас у той же день. У нашій майстерні ремонт триватиме довше через великий обсяг робіт, мінімальна вартість ремонту становить приблизно 300 грн.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 

Діагностика   
ціна, грн. *

Профілактика  
ціна, грн. *

Ремонт II категорії  
ціна, грн. *

Ремонт III категорії  
ціна, грн. *

 

Вартість ремонту електронних ваг: підлогових, торгових, Smart-ваг

Ремонт підлогових електронних ваг (побутових)

50

50

150

250

Ремонт смарт-ваг (діагностичних)

70

70

200

350

Ремонт торгових електронних ваг (товарних)

80

80

250

450

* Ціна вказана тільки за ремонт електронних ваг, витрати на запчастини не враховані, тому можуть змінюватися залежно від складності.

Ваги - це вимірювальний прилад, за допомогою якого можна виміряти масу об'єкта. Продукти, лікарські препарати, різні виробничі вантажі, маса тіла людини - все це можна виміряти за допомогою ваг, яким іноді потрібно ремонт. За принципом роботи ці прилади наділені, як правило, двома варіантами збірки: механічні або електронні. І ті, і інші схильні до різноманітних несправностей, тому ремонт ваг в Києві завжди популярна послуга. На сьогодні існує безліч різних видів ваг, які розрізняються між собою за різними критеріями - класом точності вимірювання, родом зважуваних об'єктів, функціональними можливостями, робочій сфері тощо. У магазинах, торгових залах чи в побуті, як правило застосовуються промислові, торговельні, фасувальні, підлогові, складські або платформні, побутові та інші види ваг. Саме тому наш сервісний центр виконує не тільки ремонт торгових електронних ваг, але й ремонт кухонних ваг чи ремонт підлогових електронних ваг, причому не залежно від виробника та складності несправності.

Основні виробники побутових ваг:

Optimum, ACS, Tefal, Saturn, CAS, Redmond, Kenwood, Nokasonic, Bosch, Beurer, SPRINT, Gorenje, Kern, VITALUX, Днепровес, Bugatti, ProfiCook, Gemlux, Polaris, Scarlett, Caso, Vitek, Momert, BBK, Joseph, Picooc, Xiaomi, Libra, HUAWEI, Tanita, Omron, Energy та ін.

Чому можуть зламатися побутові ваги й потрібен їх ремонт?

Якщо раніше прилади, про які йде мова, були механічними, то сьогодні, як в побуті, так і на виробництві, більшою мірою використовуються високоточні цифрові та електронні, які більше схильні до несправностей, тому ремонт електронних ваг (м.Київ) потрібен з різних причин. В електронних моделях урівноваження виконується в автоматичному режимі. У даних пристроях немає рухомих деталей, а конструктивно вони виконані таким чином, що зважені значення переводиться в струм або напругу. Електронні моделі набагато точніші від своїх механічних «побратимів». При цьому, і ті й інші схильні до несправностей, а ремонт побутових ваг може бути зумовлений наступними факторами:

 • перевищення допустимого навантаження, що призведе до несправності датчика вимірювання на силовій рамі;
 • вихід з ладу однієї, або декількох деталей, з яких складена конструкція пристрою;
 • некоректно виконаний самостійний ремонт домашніх електронних ваг;
 • тривала експлуатація;
 • засмічення підлогових ваг, коли в процесі експлуатації на внутрішніх елементах конструкції починає накопичуватися пил. В такому випадку, якщо ваги регулярно чистити, то ремонт підлогових ваг не потрібен;
 • попадання всередину вологи або рідини;
 • різноманітна механічна дія - удари, сильні поштовхи, вібрація або падіння;
 • виробничий брак.

Виконані ремонти електронних ваг, вибіркові описи.

Після тривалого використання або з інших причин електронні ваги, як і механічні, не залежно від типу, можуть вийти з ладу, відповідно потрібен терміновий ремонт електронних ваг. Щоб ремонт виконали правильно, найкраще рішення звернутися до сервісного центру. Якщо пристрій зламався та не правильно показує вагу, або взагалі не працює, то гарантовано знадобиться ремонт та подальша настройка або калібрування електронних ваг, виконати які зможуть тільки фахівці. Варто відзначити, що ремонт товарних ваг дуже відрізняється від того, як виконується ремонт побутових електронних ваг. Наш сервісний центр надає якісні послуги з ремонту електронних ваг, тому майстрам доводиться стикатися з різними несправностями.

Як проявляється несправність і коли потрібен ремонт ваг (м.Київ)?

 • Підлогові електронні ваги неправильно показують вагу, завищують показники, можливо потрібно настройка системи датчиків або ремонт плати Main Board.
 • Не включаються кухонні настільні електронні ваги, імовірно в пристрої потекли батарейки, тому ремонт цифрових ваг буде складатися з очищення та промивки ламелей батарейок.
 • Не працюють торгові ваги (не включаються), швидше за все проблема в основній платі, потрібно її ремонт або заміна.
 • Відмова роботи приладу через попадання всередину сторонніх предметів чи рідини.
 • Поява помилки через зменшення площі контактних закінчень, що відбувається через інтенсивне використання, коли контактні кінці стають тоншими. В такому випадку можливий ремонт електронних ваг, ціна на який буде залежати від його складності.
 • Вихід з ладу елементів живлення. Одна з найпростіших несправностей електронних ваг, усунути яку можна заміною елементів живлення. Це не складний ремонт, виконати який можна самостійно.
 • У підлогових моделях не працює дисплей, з ладу міг вийти модуль LCD, а також ніжки датчиків ваги, тому ремонт буде спрямований на відновлення даних модулів.
 • Фасувальні товарні ваги відключаються під час роботи, можливо проблема в основній платі, імовірно потрібно ремонт ланцюгів живлення.
 • У підлогових пристроях не повні свідчення на дисплеї, не світяться всі сегменти. Швидше за все несправність могла виникнути в блоці LCD, тому ремонт побутових підлогових електронних ваг стане неминучим. Він полягатиме у відновленні LCD блоку, можливо буде потрібно переклеювання шлейфів LCD.П
 • остійно зважують в режимі GT (не перекладаються в режим зважування кг) підлогові електронні ваги, проблема могла виникнути в платі Main Board, ремонт якої зможуть виконати тільки фахівці.

У наш час такий пристрій, як ваги є незамінним атрибутом не тільки на різних виробництвах, а й у побуті, оскільки багато хто стежить за своїм здоров'ям та раціоном, відповідно без них ніяк не обійтися. Але приходить момент, коли потрібно ремонт побутових підлогових ваг або кухонних. Часто не роздумуючи, хочеться бігти до магазину, щоб придбати новий прилад. Але ж є раціональніше рішення - звернутися до сервісного центру, де зможуть виконати калібрування ваг або ж їх ремонт, що коштуватиме значно дешевше.

Чому ремонт електронних ваг краще виконувати у сервісній майстерні?

 1. ми виконуємо докладну, абсолютно безкоштовну первинну діагностику, за умови виконання подальшого ремонту і за її результатами складаємо калькуляцію, обсяги та термін виконання робіт;
 2. майстри, які працюють в нашому сервісному центрі мають великий досвід роботи, тому ремонт діагностичних ваг або будь-яких інших буде результативним;
 3. в нашому розпорядженні сучасне обладнання, що дає можливість братися за найскладніші ремонти, навіть якщо від них відмовилися інші;
 4. для виконання ремонту ми використовуємо тільки оригінальні деталі, оскільки у нас добре налагоджені відносини з надійними постачальниками;
 5. ремонт підлогових домашніх ваг, кухонних або торгових виконується не залежно від бренду, року випуску або складності несправності;
 6. наші ціни повністю обґрунтовані, завдяки чому навіть найскладніший ремонт набагато вигідніше, ніж покупка нового пристрою;
 7. йдучи назустріч своїм клієнтам, при необхідності ми виконаємо терміновий ремонт електронних ваг або будь-яких інших;
 8. у нас завжди видається гарантія.

Коментарі до виконаних ремонтів електронних ваг (питання та відповіді).

Юрий

Добрый день,
Есть такие весы, которые показывают разный вес в зависимости от того на какой угол больше вес переносится. Похоже что датчики "ушли" с заводской каллибровкой. На плате которая измеряет вес есть EEPROM. Имеется предположение, что в нее зашита заводсткая каллибровка. Занимаетесь ли вы каллибровкой путем прошивки этой EEPROM. Спасибо.

Ответ сервисного центра

Если сбилась калибровка весов, то погрешность веса будет одинаково (значение или завышено или занижено). В данной неисправности похоже, что неисправны датчики весов, нужен ремонт.

Анатолий

Здравствуйте. У меня на таких же весах сломался кронштейн треугольный из силумина. Вы можете мне помочь. Спасибо. тел. 0974140...

Ответ сервисного центра

В этом ремонте электронных весов как раз и показано, что можно восстановить кронштейн, соответственно, если сдадите весы нам в ремонт, то поможем и Вам.

Валентина

Здравствуйте, перестали включатся весы beurer bf 18, будут комплектующие для ремонта и какова ориентировочно стоимость?

Ответ сервисного центра

В большинстве случаев ремонты электронных весов beurer доводим до результата. В данном случае уже была диагностика этих весов? О каких деталях вопрос? Пока можем назвать ориентировочную цену ремонта в 200... 300 грн.