Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт LED підсвітки телевізора: заміна світлодіодів, лед планок. Діагностика підсвітки матриці.

Відповіді фахівця на запитання

Богдан

24.04.2024

Kivi 49uk30 Яскравість екрану з правої сторони стала набагато темнішою ніж з лівої. Цікавить приблизна ціна ремонту та термін, а також ціна ремонту на дому

Вітаємо! Щоб надати конструктивну відповідь, нам потрібна додаткова інформація. Спочатку нам потрібно побачити масштаб проблеми. Будь ласка, зробіть фото або відео дефекту і надішліть його за номером 097-332-33-02 (Viber або Telegram). Якщо ми припускаємо, що проблема полягає в підсвічуванні, то орієнтовний бюджет становитиме 3000 грн. Ремонт у майстерні проводиться в порядку черги (черга триває два тижні), але можливий терміновий ремонт, який коштує на 30% дорожче. Щодо ремонту на місці, вартість і терміни виконання визначає майстер.

Ирина

22.03.2024

Самсунг UE49KU6510UXUA, предположительно ремонт подсветки (потемнел экран с одной стороны где-то 20%). Какой срок ремонта? Возможен ремонт на дому?

Вітаємо! Наш орієнтовний бюджет становить 3500 грн. Ремонти в нашій майстерні проводяться в порядку черги, зазвичай очікування становлять 2 тижні. Однак, якщо вам потрібен терміновий ремонт, вартість такого ремонту буде на 30% вищою. Крім того, ми також пропонуємо послуги ремонту на дому. Якщо у вас є будь-які запитання, будь ласка, зв'яжіться з нами за номером 097-332-33-02 або через Viber або Telegram.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Характеристики телевізорів

Діагностика   
ціна, грн. *

Профілактика  
ціна, грн. *

Ремонт II категорії  
ціна, грн. *

Ремонт III категорії  
ціна, грн. *

Вартість ремонту підсвітки телевізора

бічна підсвітка, діагональ 19"…29"

0/150

150

400

800

бічна підсвітка, діагональ 32"…46"

0/200

200

600

1200

пряма LED підсвітка, 28"…32"

0/150

150

800

1600

задня ЛЕД підсвітка, 39"…43"

0/250

250

1000

2000

світлодіодна підсвітка, 47"...55"

0/300

300

1200

2400

LED підсвітка екрана, діагональ більше 55"

0/350

350

1500

3000

Ціни на ремонт підсвітки телевізора різних типів: бічної Edge LED, задньої (прямої) Direct LED.

* Вартість заміни підсвітки телевізора або ремонт, вказані без урахування вартості деталей та можуть відрізнятись від цін вказаних у таблиці.

Наші переваги: ​безкоштовна первинна діагностика та консультація, можливість здійснення складних ремонтів після ремонту інших "майстрів", об'єктивна та актуальна вартість ремонту, реальна і чесна гарантія.

Вихід з ладу підсвітки матриці - одна з характерних несправностей сучасних РК телевізорів. Як показує статистика, саме з такою проблемою пов'язана велика кількість звернень від користувачів до сервісного центру, де ремонт LED підсвітки телевізора буде здійснено телемайстром з великим досвідом роботи. Це пов'язано з конструктивними особливостями даного типу пристроїв.

Існує 2 типи ЛЕД підсвітки:

 • Direct LED - головною особливістю даної підсвітки є наявність декількох горизонтальних рядів світлодіодних планок (стрінг), які розташовані на зворотному боці матриці. Плюсом конструкції вважається рівномірність підсвічування зображення, можливість вибіркового управління яскравістю підсвітки в різних частинах екрану. Основний недолік - товщина телевізора.
 • EDGE LED - це коли одна або дві планки розташовані з боків або знаходяться в нижній частині екрана. У телевізорів з такою підсвіткою тонша конструкція. Мінус цієї технології — незначні затемнення по кутах панелі.

Чому може вийти з ладу LED підсвітка телевізора?

Причини, через котрі потрібно ремонт підсвітки екрану телевізора:

 • LED діоди можуть виходити з ладу через те, що виробники навмисно змушують їх працювати на межі своїх можливостей, що призводить до швидкого вигоряння;
 • для роботи світлодіодів головним «ворогом» є грози і перепади напруги мережі. Часто це призводить до повного вигоряння підсвітки;
 • заводський брак також є поширеним явищем. Встановлені на заводі браковані діоди або перегріті під час пайки, негативно позначаються на роботі телевізора, тому ремонт ЛЕД підсвітки стане неминучим;
 • всього один вигорілий світлодіод може спричинити вихід з ладу всієї підсвітки телевізора;
 • перегоріти може ціла лінійка (стрінга) світлодіодів;
 • виникла проблема з LED драйвером (зображення пропадає через те, що напруга не подається на світлодіоди, відповідно вони не загоряються).

Виконані ремонти підсвітки телевізора, вибіркові описи.

Коли користувач придбає телевізор з LED підсвіткою, то отримує безліч переваг - збалансовану контрастність, більш насичену яскравість, високу чіткість зображення, неперевершену колірну палітру. Але як зрозуміти звичайному користувачеві, що прийшов час, щоб виконати ремонт EDGE LED підсвітки або ремонт бічної підсвітки? Слід зазначити, що таких несправностей схильні як бюджетні моделі, так і дорожчі телевізорі.

Як проявляється несправність і коли буде потрібно ремонт ЛЕД підсвітки телевізора?

 • Немає зображення на екрані (при направленні на нього яскравим світлом, наприклад, ліхтариком, воно проглядається).
 • Матриця згасла, при цьому звук в телевізорі залишився.
 • Зображення на екрані блимає, мерехтить, але видимість відсутня.
 • Затемнення по краях матриці, або на більш значних її частинах.

Чому ремонт підсвітки матриці телевізора краще виконувати в нашій сервісній майстерні?

 1. не залежно від виробника, моделі, діагоналі ремонт світлодіодної підсвітки телевізора буде виконаний на високому професійному рівні;
 2. ми встановимо якісні оригінальні деталі, оскільки вважаємо, що згодом економія негативно впливатиме на експлуатаційні характеристики телевізора;
 3. безкоштовна діагностика перед виконанням відновлювальних робіт;
 4. оскільки сервісний центр обладнаний всім необхідним обладнанням, зокрема інфрачервоною паяльною станцією з нижнім підігрівом, ми беремося за найскладніші ремонти;
 5. обґрунтована вартість ремонту підсвітки телевізора, яка залежить від складності несправності;
 6. обов'язкова видача гарантії.

Коментарі до виконаних ремонтів підсвітки телевізора (питання та відповіді).

Роман

Добрий день, зорієнтуйте по вартості ремонту підствітки в телевізорі самсунг UE32F5300AK

Ответ сервисного центра

Вітаємо! Орієнтовний бюджет заміни світлодіодного підсвічування екрану даного телевізора вартуватиме 1 200 грн. Точніше після детального огляду майстром та повної діагностики. Якщо пошкодження перевищує 40-50%, підсвічування підлягає повній заміні. У разі виникнення питань, Ви можете звертатись за телефоном 097-332-33-02 або Viber, Telegram.

сергей

вот у меня такая проблема.у телевизора нижняя подсветка и он снизу подсвечивает сантиметров 10-15 а чем выше тем темнее.телевизор 65 дюймов

Ответ сервисного центра

Щиро вітаємо! Виходячи з того, що Ви описали, можна сказати, що проблема в підсвічуванні екрана телевізора. Орієнтовний бюджет 5000 грн, але ми не маємо достатньо інформації. Ми не знаємо марку телевізора, та не бачимо характер несправності. Необхідну інформацію Ви можете надіслати за контактним номером телефону 097-332-33-02 (Viber, Telegram).

Андрей

У меня тоже подсветка телевизора неисправна. Выезжаете ли Вы на дом с ремонтом? Нужно заменить три планки.

Ответ сервисного центра

Если поменять планки подсветки в телевизоре, то выезжаем на дом. Если, для удешевления ремонта нужно перепаивать светодиоды, то только в условиях сервисного центра.

Евгений Ковтун

на эту модель телевизора сервис мануал есть?

Ответ сервисного центра

Нету. Обычно на такие китайские бренды мануалов не найти, но такие телевизоры успешно ремонтируются и без родных сервис-мануалов, тем более лед подсветка.

Романчук Роман Анатолійович

де можна заказати планки підсвітки матриці

Ответ сервисного центра

у кожного свої напрацювання ... ми шукаємо деталі тільки під свої ремонти телевізорів

Андрей

Произошло тоже самое с таким же телевизором. Интересна причина выгорания стабилитронов в светодиодных линейках

Ответ сервисного центра

Хороший вопрос) Скорее всего в этой модели недостаточное охлаждение планок подсветки матрицы телевизора, от этого светодиоды нагреваются до такой критичной температуры. Не исключен плохой контакт в разъемах планок подсветки, что тоже приводит к нагреву внутри фонаря матрицы.

Алла

На моем телевизоре перестала работать подсветка, по этому я обратилась в этот сервис. Здесь работают очень оперативно, да и цены на ремонт здесь не высокие, рассчитывала, что ремонт обойдется намного дороже. Сейчас телевизор работает отлично,хороший сервис, рекомендую его.

Николай

На телевизоре LG 42LB580V появились темные пятна на экране, но так он работает. Как это понимать, подсветка телевизора целая? А что тогда неисправно?

Ответ сервисного центра

В данном случае неисправна подсветка телевизора - перегорели некоторые светодиоды фронтальной подсветки матрицы. В дальнейшем количество темных пятен будет увеличиваться, или экран совсем потухнет.