Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Послуги ремонту кухонної техніки з будь-якою несправністю. Безкоштовна діагностика кухонної техніки.

Сьогодні багато сучасних кухонь оснащені за останнім словом техніки, без побутової кухонної техніки неможливо собі уявити життя будь-якої цивілізованої людини. Щоб приготувати вишукані страви максимально швидко та просто, господині використовують мультиварки та мікрохвильовки, хлібопічки та пароварки. Щоб порадувати своїх близьких смачним ароматним чаєм чи кавою, у багатьох є електрочайники, кавоварки чи кавомашини. А за допомогою соковитискача можна поласувати смачним та корисним фрешем з будь-яких фруктів.

Проте, не варто забувати, що домашні побутові електроприлади - це дорога та складна техніка, тому послуги з ремонту кухонної техніки дуже популярні.
Виробників кухонної техніки сьогодні дуже багато, саме тому споживачі віддають перевагу всесвітньо відомим брендам, яким довіряють. Серед них: Sony, Philips, Redmond, Panasonic, Samsung, Moulinex, Zelmer, Bosch, Delonghi, Kenwood, Gorenje та багато інших. Дані компанії приділяють велику увагу якості та надійності, при цьому пристрої, якими користуються щодня, іноді виходять з ладу, відповідно потрібно ремонт кухонної техніки в Україні.

Так звичайно! Всі перераховані вище пристрої полегшують побут людини, але оскільки вони активно експлуатуються, приходить час і ремонт кухонної техніки стає неминучим. У одних приладів можуть зношуватися окремі складові, в інших - згоріти двигун, у третіх - вийти з ладу ТЕН або інші деталі. При цьому не варто переживати та нервуватись, оскільки наш сервіс ремонту кухонної техніки готовий завжди прийти Вам на допомогу та розв'язати проблеми, які у вас виникли. Після діагностики та правильно визначеної причини несправності, ми виконаємо якісний ремонт кухонної техніки, ціна на який Вас приємно здивує.

Коли з ладу виходить кухонний комбайн, соковитискач або м'ясорубка, це викликає дискомфорт не тільки у господині, а й для всієї родини. Що вже казати, якщо зламалася індукційна плита і приготувати їжу взагалі неможливо.

Ось причини, через які потрібно ремонт кухонної техніки в Києві:

 • перепади напруги у мережі;
 • механічні пошкодження (падіння, удари, поштовхи та ін.);
 • неправильна експлуатація кухонної техніки з боку користувача, не виконання
 • інструкції по використанню;
 • залиття приладів рідиною;
 • несвоєчасне технічне обслуговування;
 • природний знос деяких деталей;
 • виробничий брак і ін.

Приклади ремонтів кухонної техніки

Незалежно від причини виходу з ладу вашої кухонної техніки, в будь-якому випадку варто спробувати виконати ремонт кухонної електротехніки, адже це набагато економніше, ніж купувати новий пристрій. Багато хто скаже, зверталися, зламався чайник, але нам відмовили, мотивуючи, що ремонт не рентабельний. Так! Буває й таке! Проте, у нас інший підхід, ми цінуємо кожного клієнта, тому наша мета - допомогти максимально!

Уявити собі будь-який будинок без наявності побутової кухонної техніки практично неможливо. Люди настільки звикли користуватися «плодами» прогресу, що необхідність виконати ремонт кухонної техніки (м.Київ) прирівнюється до катастрофи. Саме тому така послуга, як ремонт техніки для кухні дуже актуальна та потрібна послуга. Окрім того, з ладу може вийти не тільки бюджетна мультиварка, сушарка для овочів чи міксер, а й дорога кухонна техніка, включаючи кухонні комбайни, мікрохвильові печі чи електром'ясорубки.

Несправність може трапитись через порушення правил експлуатації, підвищення вологості, дефект збірки, різноманітні механічні пошкодження. Дуже часто, користувачі, через відсутність знань та досвіду, намагаються виконувати самостійний ремонт дрібної кухонної техніки, що призводить до складних наслідків.

Сервісний центр "Теле Європа-сервіс" в Києві - це компанія, яка використовує у своїй практиці індивідуальний підхід до кожного клієнта, має сучасне обладнання, завдяки чому можливий ремонт різної кухонної техніки, не залежно від складності несправності.

Послуги ремонту кухонної техніки, що виконуються нашим сервісним центром, поступово збільшуються. Це цілком зрозуміло, тому що вимоги й потреби наших замовників постійно зростають. Саме тому наша мета - якісний ремонт кухонної апаратури.

До переваг нашої майстерні ремонту кухонної техніки в Києві можна віднести наступне:

 1. Після звернення до нашого сервісного центру Ви гарантовано заощадите кошти, оскільки Вас приємно здивує вартість ремонту кухонної техніки.
 2. У нас працюють майстри, які візьмуться за  ремонт кухонної електроніки будь-якої складності, не залежно від виробника, марки або моделі.
 3. При необхідності виконаємо терміновий ремонт кухонної техніки, тому Ви не встигнете відчути тривалого дискомфорту.
 4. Наявність сучасного оснащення дозволяє нам ремонтувати техніку у найскладніших випадках, тому якщо Вам відмовили в ремонті в іншій майстерні, не впадайте у відчай та приходьте до нас, ми точно допоможемо.
 5. Приймаємо в ремонт будь-яку побутову кухонну техніку з усіх регіонів України.
 6. Високий рівень сервісного обслуговування, відповідальний підхід до кожного замовлення, якісний та швидкий ремонт кухонної техніки - це «фішка» нашої майстерні.
 7. За умови виконання ремонту, обіцяємо безплатну первинну діагностику.
 8. Надамо чесну гарантію на будь-який ремонт кухонної техніки, який виконали.

Вивчивши численні відгуки тих, хто скористався нашими послугами, ви переконаєтеся в тому, що у нас бездоганна репутація серед клієнтів.

Телефонуйте чи приходьте до нашого сервісного центру і ми розв'яжемо найскладніші проблеми Вашої несправної кухонної техніки!