Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається індукційна плита Profi Cook PC-EKI 1062, ремонт настільної індукційної електроплити.

Закінчення ремонту: 10.08.2019
Замовлення №: 90497
✓ Пристрій, виробник, модель

Настільна електроплита індукційного типу Профі Кук PC-EKI 1062 з одного конфоркою, виготовлена з використанням сучасних технологій. Її поверхня з високоякісного стеклокерамического покриття Schott Ceran з високою стійкістю до появи подряпин. Модель з 10 температурними режимами, в діапазоні 60-240° C, сенсорною панеллю та LED індикацією для вибору налаштувань.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт настільної індукційної електроплити, оскільки вона не включається З його слів дізналися, що раніше ремонт виконував інший майстер, який поміняв транзистор, але в електроплиті знову щось «бахнуло», потім він ще щось паяв, але індукційна електроплита настільного типу так і не запрацювала.

✓ Діагностика сервісним центром

Спочатку електроплита не включалася, коли виконали ремонт ланцюгів живлення, вона включилася, але виникла інша проблема - після включення почала видавати помилку E0A або E0R, немає старту, немає зумма, а також не включається вентилятор. Ця індукційна електроплита надійшла в розібраному вигляді, попередній ремонт був виконаний вкрай не професійно, а саме, впаяли ще радянський транзистор, поставили «жучок», термодатчик в короткому замиканні, силовий транзистор згорів, порізані доріжки, паяний процесор, зумм перевернутий, діодний міст відкушений та напаяний на ніжки (одна ніжка взагалі не припаяна). У даній моделі використовується блок живлення FY20-M04, реле YX202-S-112DM, а також силова плата FYM20-55, в роботі якої виникли проблеми, тому ремонт настільної індукційної електроплити повинен виконуватися в ній, що підтверджено виконаною діагностикою.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту настільної індукційної електроплити потрібна була заміна багатьох деталей, в тому числі діодного моста, IGBT транзистора FGA25N120ANTD та інших компонентів (див. свіилину №4). Після правильно виконаного ремонту, на який видана гарантія, ця настільна електроплита повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Відновлення силової плати після некомпетентного втручання, з заміною багатьох деталей обійшлося замовникові 550 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною того, що настільна електроплита не працювала, висвічувались помилки, став вихід з ладу силової плати. Крім того, велика роль покладається на не компетентно виконаний попередній ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі поводитись з індукційною електроплитою необхідно максимально акуратно, намагатися, щоб на її поверхню та всередину не потрапляла рідина. Якщо виникнуть проблеми в роботі, довірити ремонт компетентним фахівцям.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.