Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Ремонт радіосистем, караоке мікрофонів, та бездротових систем. Безкоштовна діагностика радіомікрофона.

Відповіді фахівця на запитання

Ігор

17.04.2024

Система GLXD4 / Beta 87A . Було часте переривання сигналу , зараз працює 15-20сек . І далі мікрофон виключається.
Буду вдячний за допомогу

Вітаємо! На жаль, наразі нам не вистачає інформації. Будь ласка, розкажіть, з яких причин переривався сигнал. Будьте докладними у описі послідовності несправності. Ми ретельно розглянемо цю інформацію і зможемо надати більш конструктивну відповідь щодо ремонту та орієнтовної вартості. Інформацію можна надсилати за номером 097-332-33-02 (Viber чи Telegram).

Анатолий Шульга

28.09.2021

У мене радіомікрофон Line 6 XD-V35. Є проблема. Коли включаєш, він спочатку якось ривками робить. Звук то тихо, то голосно. Шнури всі ідеальні, не саморобні. Таке враження, ніби шнур, що йде в базу не контачить. Але хвилин через 3-5 він починає працювати, що любо слухати (Ніби база нагрілася, чи щось там перемкнулося правильно). Звук рівний красивий, тобто працює як потрібно. Виключаю мікрофон, потім включаю, працює ідеально. Все повідключав, потім по-новому все увімкнув, працює ідеально.Може в кімнаті, де стоїть апаратура холодно. А базі потім потрібно нагрітись.Через добу знову увімкнути, цікаво, чи зразу все запрацює. Якщо знову будуть глюки, то тоді, мабуть, до Вас на ремонт. Можете щось порадити? Дякую. З повагою Анатолій Шульга.

Ця радіосистема повинна стабільно працювати з перших секунд увімкнення, за будь-якої кімнатної температури. Схоже, проявляється періодичний дефект, за такий ремонт радіосистеми Line 6 візьмемося, підвозьте.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
  Діагностика    
ціна, грн. *
Профілактика   
ціна, грн. *
Ремонт II категорії   
ціна, грн. *
Ремонт III категорії   
ціна, грн. *
 

Вартість ремонту радіомікрофонів, радіосистем

 
Радіосистем з ручним радіомікрофоном 0/100 100 200 400
Радіосистем з головним (петличним) мікрофоном 0/120 120 250 500
Інструментальних (студійних) радіосистем 0/150 150 350 700

* Ціни за роботу вказана без урахування вартості деталей та може змінюватися в залежності від складності, витрачених часу та зусиль.

Сьогодні важко собі уявити сучасну шоу-індустрію без використання радіомікрофона, який також успішно застосовується як для домашнього караоке, так і на професійній сцені. Мікрофон - це максимально чутливий, складний в технологічному плані електроакустичний пристрій, який покликаний перетворювати звукові коливання, що дає змогу записувати різноманітні вокальні партії. Терміновий ремонт радіомікрофона потрібно з різних причин, саме від них залежить вартість ремонту радіомікрофона, довірити такий ремонт краще досвідченим фахівцям сервісного центру.

Основні виробники радіомікрофонів:

Yamaha, AudioVoice, Audix, ProAudio, Beyerdynamic, Defender, Apex, Gemini, Sennheiser, Genius, Sony, Roland, Alto, Shure, Ningbo, Soundking, Boss, BBK, Canon, Force, Invotone, Neumann, Odeon, Philips, Orient, LG, Panasonic, SoundMAX, Sound Pro, Thomson, Pioneer, Vivanco і ін.

Чому може зламатися радіомікрофон?

Як показує практика, причини через котрі потрібен ремонт радіосистем налічується декілька, і кожна з них може вивести з ладу пристрій. Щоб цього уникнути потрібно розібратися, що саме призводить до несправності та коли потрібно ремонт радіомікрофонів в Києві:

 • різкі перепади напруги в мережі;
 • несвоєчасне проведення профілактичних робіт;
 • недотримання з боку користувачів правил технічної експлуатації;
 • різноманітні механічні пошкодження, серед котрих: удари, падіння з висоти, вплив води та ін;
 • неправильне підключення мікрофона;
 • знос деталей і ін.

Виконані ремонти радіомікрофонів, вибіркові описи.

Такі пристрої, як радіосистеми використовуються майже скрізь, де є розважальні шоу-програми, вікторини чи конкурси, презентації чи виступи. Ними користуються актори, співаки, ведучі, лектори та багато інших. Також розповсюджені дані пристрої в караоке закладах. А оскільки їм властиво ламатися, то ремонт радіосистеми або ремонт караоке мікрофона стане неминучим.

Як проявляється несправність і коли потрібно ремонт радіосистем (м.Київ)?

 • До найчастіших несправностей мікрофонів можна віднести механічні пошкодження корпусу. В даному випадку ремонт бездротового мікрофона - це заміна деталі, котра вийшла з ладу, що дозволить зберегти зовнішній вигляд виробу.
 • Після падіння у радіомікрофона порушена мембрана, яка підлягає відновленню.
 • Не включається радіомікрофон, причиною такої несправності може стати, наприклад, падіння або різкий стрибок напруги. Як результат - з ладу може вийти плата Main Board, відповідно вартість ремонту радіосистеми буде висока.
 • Немає зв'язку з базою, в мікрофоні зникає звук, може з'явитись розриви - півслова чутно добре, потім взагалі нічого не чути. В даному випадку гарантовано знадобиться ремонт бази радіомікрофона.
 • У чотирьохканальної радіосистеми не працює один з каналів радіо подовжувача. Як показує практика, ремонт радіосистем, особливо багатоканальних студійних, відноситься до розряду складних. Швидше за все проблема в модулі приймача UHF.
 • У радіомікрофон потрапила волога, що може спричинити порушення контактів та вихід з ладу мікросхем.

Сучасні радіомікрофони відносяться до високотехнологічних приладів, тому якщо вони виходять з ладу, їх відновлення вимагає особливих знань, досвіду, а також наявності спеціального оснащення. Саме тому ремонт петличного мікрофона або будь-якого іншого повинні виконувати компетентні майстри сервісного центру.

Чому ремонт радіомікрофона краще виконувати в сервісній майстерні?

 1. ми беремося за відновлювальні роботи радіосистем будь-якої складності, в тому числі професійні, всіх марок та моделей, незалежно від виробника;
 2. після виконання безкоштовної первинної діагностики замовнику буде запропоновано найоптимальніший ремонт бездротових мікрофонів за розумною ціною;
 3. для заміни ми використовуємо виключно якісні, оригінальні деталі;
 4. візьмемося за найскладніший ремонт караоке систем, навіть якщо від них відмовилися інші, оскільки маємо сучасне обладнання, а наші фахівці знайомі з усіма його тонкощами;
 5. ми цінуємо всіх, хто звернеться до нас за допомогою, знайдемо індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 6. приймаємо в ремонт пристрої з інших міст України;
 7. у нас доступні, обґрунтовані ціни на ремонт, після якого обов'язково видається гарантія, що підтверджує високу якість його проведення.