Ремонт радіосистем, караоке мікрофонів, та бездротових систем. Безкоштовна діагностика радіомікрофона.

Jacob 30.04.2020 уточнити
В Sennheiser G4 проблема с поясным приемником, он теряет связь с базой. Не исключаю что роняли его, даже скорее всего неоднократно)) Ск... Далі...
Ответ сервисного центра 30.04.2020 уточнити
Стоимость ремонта радиосистемы Sennheiser можем назвать после диагностики и выяснения полной модели. Привозить приемник обязательно вме... Далі...
Вика 05.03.2020 уточнити
Упустила на пол караоке микрофон, теперь он перестал работать и что то тарахтит внутри. Хотела бы привезти на ремонт, базу надо брать с... Далі...
Ответ сервисного центра 06.03.2020 уточнити
Обязательно привозите полный комплект этой караоке системы, база нам понадобится для полной проверки всех характеристик, после ремонта... Далі...

Сторінки

  Діагностика
ціна, грн. *
Профілактика
ціна, грн. *
Ремонт II категорії
ціна, грн. *
Ремонт III категорії
ціна, грн. *
 

Вартість ремонту радіомікрофонів, радіосистем

 
Радіосистем з ручним радіомікрофоном 0/50 50 150 300
Радіосистем з головним (петличним) мікрофоном 0/70 70 250 500
Інструментальних (студійних) радіосистем 0/90 90 350 700

* Ціни за роботу вказана без урахування вартості деталей та може змінюватися в залежності від складності, витрачених часу та зусиль.

 

Сьогодні важко собі уявити сучасну шоу-індустрію без використання радіомікрофона, який також успішно застосовується як для домашнього караоке, так і на професійній сцені. Мікрофон - це максимально чутливий, складний в технологічному плані електроакустичний пристрій, який покликаний перетворювати звукові коливання, що дає змогу записувати різноманітні вокальні партії. Терміновий ремонт радіомікрофона потрібно з різних причин, саме від них залежить вартість ремонту радіомікрофона, довірити такий ремонт краще досвідченим фахівцям сервісного центру.

 

Основні виробники радіомікрофонів:

Yamaha, AudioVoice, Audix, ProAudio, Beyerdynamic, Defender, Apex, Gemini, Sennheiser, Genius, Sony, Roland, Alto, Shure, Ningbo, Soundking, Boss, BBK, Canon, Force, Invotone, Neumann, Odeon, Philips, Orient, LG, Panasonic, SoundMAX, Sound Pro, Thomson, Pioneer, Vivanco і ін.

 

Чому може зламатися радіомікрофон?

Як показує практика, причини через котрі потрібен ремонт радіосистем налічується декілька, і кожна з них може вивести з ладу пристрій. Щоб цього уникнути потрібно розібратися, що саме призводить до несправності та коли потрібно ремонт радіомікрофонів в Києві:

 • різкі перепади напруги в мережі;
 • несвоєчасне проведення профілактичних робіт;
 • недотримання з боку користувачів правил технічної експлуатації;
 • різноманітні механічні пошкодження, серед котрих: удари, падіння з висоти, вплив води та ін;
 • неправильне підключення мікрофона;
 • знос деталей і ін.
Рейтинг: 

Оценок: 2 (средняя 5 из 5)

Виконані ремонти радіомікрофонів, вибіркові описи.

Немає зв'язку з базою у мікрофоні Shure PGX4 SM58 мікрофон PGX2, ремонт радіомікрофона Shure.

Дата закінчення ремонту: 11.09.2018 Замовлення №: 81003
Мікрофонний картридж (радіомікрофон) з діапазоном частот 50 - 15000 Гц, налаштований спеціально для вокалу радіомікрофон Шур PGX2 втрачає зв'язок з базою PGX4 SM58, у нього пропадає звук. Як виявилося ремонт радіомікрофона Shure вже виконувався, його розбирали, крутили контури та підлаштовні резистори в мікрофоні й базі. Перш ніж звернутися за допомогою, замовник переглянув багато відео в Інтернеті... Далі

Не заряджається АКБ в радіоняні Motorola MBP36S (G11EUMBP36S), ремонт радіомікрофонів.

Дата закінчення ремонту: 03.01.2017 Замовлення №: 70001
Не заряджається АКБ в радіоняні з 3.5 " кольоровим LCD дисплеєм - Motorola MBP36S (G11EUMBP36S), якщо торкатись до шнура - відходить контакт. У даному випадку ремонт радіомікрофонів  проведено в платі Main Board. Перепаяли SMD деталі та провели реставрацію монтажу ланцюгів роз'єму USB, оскільки перед нами провели неякісну заміну гнізда. Ціна ремонту - 450 грн.

Не включається Sennheiser EW 300 IEM G3, проблема в main board, ремонт радіомікрофонів.

Дата закінчення ремонту: 16.12.2016 Замовлення №: 61498
Після падіння ресивер EK 300 IEM G3 перестав включатися, користувачеві необхідний терміновий ремонт радіомікрофонів. В такій ситуації була відновлена плата main board, ланцюги DC/DC. За параметрами підібрано новий дросель SMD, а також інші SMD деталі. Не допускати падіння ресивера! Трансмітер виявився робочим. Загальна вартість 1000 грн.

Не включається мікрофон RF1 в Soundking EW202, RF2 збуджується, ремонт радіомікрофонів

Дата закінчення ремонту: 04.09.2013 Замовлення №: 31334
Двоканальна радіосистема VHF, Soundking EW202 з парою ручних радіомікрофонів. Перестав працювати один (RF1) з мікрофонів. Сам блок радіосистеми виявився робочим, тому ми виконали ремонт професійних радіомікрофонів першого каналу. Збудження 2-го не виявили. Ціна 280 грн.

Такі пристрої, як радіосистеми використовуються майже скрізь, де є розважальні шоу-програми, вікторини чи конкурси, презентації чи виступи. Ними користуються актори, співаки, ведучі, лектори та багато інших. Також розповсюджені дані пристрої в караоке закладах. А оскільки їм властиво ламатися, то ремонт радіосистеми або ремонт караоке мікрофона стане неминучим.

 

Як проявляється несправність і коли потрібно ремонт радіосистем (м.Київ)?

 1. До найчастіших несправностей мікрофонів можна віднести механічні пошкодження корпусу. В даному випадку ремонт бездротового мікрофона - це заміна деталі, котра вийшла з ладу, що дозволить зберегти зовнішній вигляд виробу.
 2. Після падіння у радіомікрофона порушена мембрана, яка підлягає відновленню.
 3. Не включається радіомікрофон, причиною такої несправності може стати, наприклад, падіння або різкий стрибок напруги. Як результат - з ладу може вийти плата Main Board, відповідно вартість ремонту радіосистеми буде висока.
 4. Немає зв'язку з базою, в мікрофоні зникає звук, може з'явитись розриви - півслова чутно добре, потім взагалі нічого не чути. В даному випадку гарантовано знадобиться ремонт бази радіомікрофона.
 5. У чотирьохканальної радіосистеми не працює один з каналів радіо подовжувача. Як показує практика, ремонт радіосистем, особливо багатоканальних студійних, відноситься до розряду складних. Швидше за все проблема в модулі приймача UHF.
 6. У радіомікрофон потрапила волога, що може спричинити порушення контактів та вихід з ладу мікросхем.

 

Сучасні радіомікрофони відносяться до високотехнологічних приладів, тому якщо вони виходять з ладу, їх відновлення вимагає особливих знань, досвіду, а також наявності спеціального оснащення. Саме тому ремонт петличного мікрофона або будь-якого іншого повинні виконувати компетентні майстри сервісного центру.

 

Чому ремонт радіомікрофона краще виконувати в сервісній майстерні?

 • ми беремося за відновлювальні роботи радіосистем будь-якої складності, в тому числі професійні, всіх марок та моделей, незалежно від виробника;
 • після виконання безкоштовної первинної діагностики замовнику буде запропоновано найоптимальніший ремонт бездротових мікрофонів за розумною ціною;
 • для заміни ми використовуємо виключно якісні, оригінальні деталі;
 • візьмемося за найскладніший ремонт караоке систем, навіть якщо від них відмовилися інші, оскільки маємо сучасне обладнання, а наші фахівці знайомі з усіма його тонкощами;
 • ми цінуємо всіх, хто звернеться до нас за допомогою, знайдемо індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • приймаємо в ремонт пристрої з інших міст України;
 • у нас доступні, обґрунтовані ціни на ремонт, після якого обов'язково видається гарантія, що підтверджує високу якість його проведення.